Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ptysiek1971

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam chcialbym kupic maty uniwersale z allegro , mam pytanie czy montowal ktos ju takie cos , podjedzie to ? . latwy montaz? http://allegro.pl/maty-grzewcza-pod-tapicerke-mata-grzejna-komplet-i5111923653.html pozdrawiamm
  2. Witam , moglby mi ktos wytlumaczyc jak sciagnac oslony slupka srodkowego potrzebuje je pomalowac , i bylby ktos tak mily zeby mi wytlumaczyc jak sciagnac ?
  3. Koledzy mi sie przy okazji odkleja podsufikta chce ja przykleic i pomalowac , da sie zwyklym akrylowym sprayem ?
  4. ptysiek1971 odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w 1.6
    Jak myślicie zapqchana odma może powodować tracenie oleju ?
  5. ptysiek1971 odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w 1.6
    Dziekuje bardzo , za info , a wiesz moze czy latwo jak odkrecic zobaczec ? dostęp ajki jest ?
  6. ptysiek1971 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam mam pytanie gdzie znajduje sie odma olejowa w ADP 1.6 , chcialem na poczatke sprawdzic czy przez nia nie pije tak oleju , pierscienie i glowica zrobiona
  7. Okej czyli sadzisz ze winowajca bedzie Gaz , i trzeba udac sie na wizyte do gazownika , jaki koszt moze byc takiej regulacji dodam ze dzisaj jeszcze wymienilem pompe paliwa jutro wymienie filtr a zaraz zejde do auta i zabacze czy faktyczie po resecie ECU bedzie okej./
  8. Witam mam problem od paru tygodsniu nie moge sobie z nim poradzicc takie dziwne rzeczy sie dczieją , OTóz na zimnym silniku na pb jakos idzie , sporadycznie przerywa , ma moc ,gdy osignie temp. 60stopni zaczyna przerywac strzela , w filter , w wydech , obroty faluja , silnik chodzi na 500rpm, po dodaniu gazu gasnie *( jutro wrzuce filmik ) , na LPG jest wysmienicie, auto rowno trzyma obroty , ma moc nie szaprie , Do tej pory zostaly wymienione Swiece KABLE WN CZUJNIKI TEPERATURY ( PO wypieciu kostki , auto chodzi na ssaniu) I dzisaj chcialem zatankowac auto pb nie dalo sie odbijał pistolet po 10zl VAG POKAZAL BLAD SONDY , BLAD MIESZANKI , 561 , Auto na GAZIE CHODZI IDEALNIE , NA pb nie chce Pozdrawiam mysle ze wy mi pomożecie kazda pomoc sie przyda :
  9. ptysiek1971 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy moglby mi ktos pomoc jak zdemontowac chlodnce wody audi a4 b5 adp 1.6
  10. Witam mam pytanie otóz szukalem na allegro chlodnic ( auto pod sprzedaz ) I mam 2 pytania .:Moja audica jest z 95r czy ta chlodnica podjedzie http://allegro.pl/chlodnica-wody-vw-passat-b5-audi-a4-a6-1-9-tdi-1-8-i5093552948.html? ma lekko inne wymiary niz np ta http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3113341615190-D7A001TT-O4613-chlodnica-silnika.html czy podejdzie ta z allegro. i jeszcze jedno pytanie , znalazlem aukcje inna cena chlodnic 110 zl , i sa wymiarty takie same jak na allegro wyzej , a pisze ze jest od 94 rocznika , na co tu patrzec pomoze ktos czy moze poprsotu napiszecie , Pilne i jeszcze jedno , czy przy wymianie chlodnicy trzeba sciagac zderzak ? czy da sie jakos inaczej do tego zabrac i serdecznie Pozdrawiam
  11. tez miales ze na zimym bylo okej na cieplym juz nie
  12. Hmnmm jutro koniecznie pojade ppowiem mu o co chodzi , faktycznie moze masz racje z dnia na dzien takie cuda sie dzieja , a gaziarz wie co co kaman w sprawach pb , tylko dziwni mnie ze np na luzie jest okej , tylko pod obciazeniem na biegu
  13. i co zrobiles ? odlaczyles aku ? reset czyu moze cos wiecej
  14. Wlasnie myslalem ale dziwne ze na zimnym by prqcowala okej a na cieplym juz nie . Moze faktyczngie ten czujnik .
  15. Ale tylko na pb sie tak dziej na LPG nie,. I take cos ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.