miniluq

116 wyświetleń profilu

Osiągnięcia miniluq

Reputacja

1. Szykuję się coś w Legnicy niedługo ? Chętnie się pojawię na jakimś zlocie. P.S Macie kogoś w okolicy kto naprawia radia Chorus jedynki (wada fabryczna z głośnością)?
  2. I chyba tak zrobię. Wysyłał już ktoś do niego radyjko? Żeby nie było, że wyśle a zginie u niego
  3. Tak, tył jest aktywny. Nie chciałbym aż tak ingerować z konsolą. Interesuje mnie tylko zamiana radia aby była możliwość podpięcia usb i słuchania muzyki innej niż radio . Wie ktoś czy Concert 2 podejdzie?
  4. Witam W mojej Audi a4 b5 mam radio chorus jedynkę i niestety występuje w nim problem z fabryczną wadą regulacji głośności. Zastanawiam się czy kupować oryginalne radio np: concert plus w którym tej wady już nie ma + zmieniarkę czy kupić radio nieoryginalne na przykład takie: http://allegro.pl/alpine-ute-72bt-radio-samochodowe-bez-cd-w-wa-i4948919323.html Podejdzie takie w ogóle do Audi A4 B5 sedan z 99r?
  5. Witam wszystkich. Od niedawna posiadam Audi A4 B5 z 99r, silnik 1.6. Pozdrawiam wszystkich