Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
teraz to mam to za darmo na gwarancji...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie. Nie do każdego auta pasuje taki kolor. Jeśli auto wygląda nazwijmy to agresywnie to czarny mat to potęguje (umówmy się że pełny s-line / s4 w porównaniu do serii jest agresywny). Jeśli auto wygląda łagodnie to taki kolor zadziała wręcz odwrotnie.[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 16:28_________________________________________________a do a6 c5 to w ogole to nie pasuje bo to auto jest za okrągłe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zawór mam ale odpięty, bo się spierdzielił mechanizm. Świeci się kontrolka silnika ale auto chodzi normalnie, jak będę w PL to jade do gościa co mi go usunie programowo za 100zł i po problemie na zawsze. no nie do końca. Programowo też go mam usuniętego. Ale co z tego skoro już raz się urwał (będąc wyłączonym od dawna) a teraz okazuje się że wnowu jest do wymiany...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammer ale Ty wywalałeś chłodnice EGRu. Sam zawór dalej masz? Czy sie myle?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzwoń. nie jestem w stanie Ci teraz powiedzieć czy tu będe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jak przeczytałem pierwsze zdanie to własnie zastanawiałem się czy Bart tym razem pamiętał o moich gratach [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 08:28_________________________________________________Ty wiesz gdzie. Sfersko. Tylko daj znać kiedy żebym był. Ja na razie jestem bez auta bo magicy w Inter-Gównie go diagnozują (przypuszczam że rozszczelnia się EGR który był wymieniany niecałe 2 lata temu)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 08:20_________________________________________________ chromy zostają bo na żywo naprawde fajnie to wygląda. Felgi już idą do mnie inne. Narazie srebrne ale może potem pójdą w grafit
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
na szczoty na pewno nie bede jezdził z matową folią.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no będziemy zbierać doświadczenia. [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 08:58_________________________________________________narazie przez pare dnie nie bede go jeszcze mył, niech ta folia się spokojnie należy :decayed: A tak między Bogiem a prawdą to nie wiem jak się do tego potem zabrać :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Panowie jakby co to moje AVUSy są na sprzedaż
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
felgi będą inne. juz kupione. Powiem tylko że 18. Myslałem długo czy nie 19' ale do mojej jazdy bym sie bał...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wiem że cięzko albo drogo. Ale to mnie tym bardziej motywuje żeby je mieć :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
panowie szukam takich felg (mogą być srebrne) w rozsądnej cenie, może słyszeliście że ktoś takie ma do sprzedania:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
takie napewno nie bo mi sie nie podobaja
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
felgi będą grafitowe. ale jeszcze nie wiem czy wzór zostanie ten sam.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
To w takim razie dla Ciebie wsią/wiochą jest najnowsza M3 która wychodzi fabrycznie biała perła z czarnych dachem :?: Ale ona nie jest oklejona.. :polew: Nie ważne, mówimy o efekcie czarnego dachu z innym kolorem auta Jak by nie było, zmiana Siemian na wielki plus Pablo czarny dach podoba mi się przy białych autach, ale też nie wszystkich Ale do srebrnego auta czarny matowy dach w ogole nie pasuje- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
bo uważam Przemianek że jak oklejać to cale auto. [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 18:00_________________________________________________ kiedyś dzwoniłem i pytałem o A4 b5 sedanwyliczyli że 4tyś :gwizdanie: bardzo duze rozbiezności są w cenach folii. Ja mam robione na oracalu przeznaczonym do zmian koloru auta.- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie tak. Ale nie przeszkadza to. Koszt około 4 koła.[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 16:17_________________________________________________kolejne fotki na szybko- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ruch tu dzisiaj jak na Marszałkowskiej :decayed:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jeszcze jedna fotka tyłu: [br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 10:52_________________________________________________ Tolek jak chcesz oblookać to wpadaj dzisiaj popołudniu do Mikołowa- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
bardzo. Wydaje mi się że wyszło bardzo fajnie.- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie folia praktycznie nie ma łączeń poza paroma elementami których nie dało się aż tak "wyciągnąć". Ogólnie roboty dużo. Samo oklejanie trwało ok. 15 godzin a robiły to dwie osoby zajmujące się wyklejaniem na codzień.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co do brudu zobaczymy, pewnie lekko nie będzie :) - [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P