Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. ja mam jeden komplecik ale sprzedany. Jeden będe być może jeszcze miał
  2. wierzyć nie wierzyć nie o to chodzi skoro wszystkie tyle mają "na liczniku" trzeba sprawdzić w jakim są stanie Co z tego ,ze furka bedzie w niezlym stanie,zadbana,dopieszczona ,kupisz taka za jakis pieniadz z przebiegiem 200k,a w realu bedzie miec 3x tyle i sie nie kapniesz po wnetrzu, ja tam nie ufam handlarzom ,sam wiem ile robie rocznie ,a po niemcowni do pracy nie jezdze ,wiec dziwia mnie dziesieciolatki z przebiegiem 200k. Sorki ale z fona nie chce mi sie polskich znakow uzywac.[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 23:50_________________________________________________Pisz do Maćka mk4 ,jego kuzyn (chyba)ma jakas b6 na zbyciu ,autko u Wojtka bylo serwisowane. jednak nie sprzedaje
  3. naprawde wierzysz ze auto 9 letnie w dieslu może mieć nalatane 190000...??! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. wejdzie Ci o 30 umów więcej na tylną kanape :decayed:
  5. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  6. Łza się w oku kręciła ale co zrobisz jak trzeba :polew: Artur zawsze lubił zbierać coś na swoje podobieństwo...
  7. Arturoo ale tak sobie myśle to na tych dwóch-trzech kafelkach dużo nie zaoszczędzisz... Rozuemiem że chcesz je przykleić na środku tej dykty dla ozdoby
  8. Panowie mijałem 2 dni temu jakiegoś szarego Avanta na ramkach klubowych na moście na wyspe Krk w Chorwacji. Rejestracja chyba DW... nie wiecie kto to
  9. hmmm... ja znam jednego kolesia w krk który sie zajmuje róznymi rzeczami zwiazanymi z navi itepe
  10. heja heja. autko całe :) A co potrzebujesz z tą navi zrobic?
  11. Pany ja dzisiaj wyjeżdzam na urlopik także bądzcie grzeczni i z utęsknieniem czekajcie na mój powrót :decayed: :evil:
  12. czyli je poprostu odgieli... Nie chroni to tarczy tak jak powinno
  13. Andyn z przodami jest całkiem inna historia, bo tam blacha jest tylko z boku tarczy i tam nawet nie trzeba wymieniać osłon przy zmianie z 288 na 345 ale tył to inna sprawa bo oslona powinna nachodzic na tarcze
  14. tylne oslony maja nachodzić na tarcze i ni c**ja nie pasują do większych tarcz... Dopasować wszystko można... Jak to błotnik z a6 c6 nie pasuje do a4. wystarczy klepnąc młotniem troszke podciąc i już... mnie się podoba... To na takiej samej zasadzie...
  15. :polew: :polew: :polew: :polew: no to mi teraz pojechałeś... :polew: A do piątku dasz rade to naprawić, czy mam zaczynać się już cieszyć??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.