Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no właśnie coś Cie poniosło... ale wystarczy że tutaj przeprosisz... nie dzwoń do mnie 4 raz z przeprosinami... I kolejny raz Ci odpowiadam że nie musisz wieczorem przyjezdzać z kwiatami i czekoladkami...[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 14:14_________________________________________________ :polew: :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bardzo śmieszne... HA... HA.... HA.... :tongue4: :polew:
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
napisz do kolegi : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=71463 Napewno zostaniecie przyjaciółmi :polew: :polew: będziecie się razem smyrać.... :polew:
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
buahaha ja Cie kręce wysyp pokemonów na forum... Jeśli od 18 roku życia jezdzisz audi to cekawe ile masz tych lat... bardzo bym Cie prosił żebyś nas nie obrażał i nie przenosił kindersztuby z domu na forum... W ASO to własnie się nie znają, a tym bardziej jak pytasz ich o auto z przed 3 epok...[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 13:25_________________________________________________ moim zdaniem to się nadaje na BANa :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no je...any włefista... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
po weekendzie postaram sie cos pokombinować.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
trzeba było podłaczyć do prądu :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ile ważył?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to najpierw mi powiedz do czego bo nie wiem czy ma to być do tico czy do maybacha
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bądz dobrej myśli, nie bądz pesymistą, pewnie dojedzie... chyba że kupiłeś coś w tym samym stylu co poprzednio... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
poka poka. pochwal sie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Artur postanowił że jednak woli Kobiety :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- Nowicjusz - wątek powitalny
jak na mój gust to to auto nie ma nawet 170 koni...- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: :hi: witaj. Gwarantuje Ci że gdyby to autko miało tyle mocy (szczególnie jeśli chodzi o Nm) co podaje poprzedni właściciel to do dziś by sobie trzymał w lodzie poparzone jajka od tej kawy w uchwycie...[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 19:42_________________________________________________a jeszcze jedno... Jedyne co łączy to auto z s4 to to że może kiedyś stało obok s4 na jednym parkingu...- [B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
luck109 nie moge coś do Ciebie napisać PW z odpowiedzią na Twoje PW... (jednym słowem TAK ) Podeślij mi swojego maila jesli możesz- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:notworthy: :notworthy:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hmmm... w wiedniu nie byłem Ktoś się podemnie podszywa :decayed:- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie potrzebujesz zwrotnic- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie nie będzie. KFX nakręć film jak sadzisz kartofle- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu