Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. no właśnie coś Cie poniosło... ale wystarczy że tutaj przeprosisz... nie dzwoń do mnie 4 raz z przeprosinami... I kolejny raz Ci odpowiadam że nie musisz wieczorem przyjezdzać z kwiatami i czekoladkami...[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 14:14_________________________________________________ :polew: :decayed:
  2. bardzo śmieszne... HA... HA.... HA.... :tongue4: :polew:
  3. napisz do kolegi : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=71463 Napewno zostaniecie przyjaciółmi :polew: :polew: będziecie się razem smyrać.... :polew:
  4. buahaha ja Cie kręce wysyp pokemonów na forum... Jeśli od 18 roku życia jezdzisz audi to cekawe ile masz tych lat... bardzo bym Cie prosił żebyś nas nie obrażał i nie przenosił kindersztuby z domu na forum... W ASO to własnie się nie znają, a tym bardziej jak pytasz ich o auto z przed 3 epok...[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 13:25_________________________________________________ moim zdaniem to się nadaje na BANa :naughty:
  5. no je...any włefista... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  6. po weekendzie postaram sie cos pokombinować.
  7. trzeba było podłaczyć do prądu :polew: :polew:
  8. to najpierw mi powiedz do czego bo nie wiem czy ma to być do tico czy do maybacha
  9. bądz dobrej myśli, nie bądz pesymistą, pewnie dojedzie... chyba że kupiłeś coś w tym samym stylu co poprzednio... :decayed:
  10. Artur postanowił że jednak woli Kobiety :polew:
  11. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  12. jak na mój gust to to auto nie ma nawet 170 koni...
  13. :hi: :hi: witaj. Gwarantuje Ci że gdyby to autko miało tyle mocy (szczególnie jeśli chodzi o Nm) co podaje poprzedni właściciel to do dziś by sobie trzymał w lodzie poparzone jajka od tej kawy w uchwycie...[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 19:42_________________________________________________a jeszcze jedno... Jedyne co łączy to auto z s4 to to że może kiedyś stało obok s4 na jednym parkingu...
  14. luck109 nie moge coś do Ciebie napisać PW z odpowiedzią na Twoje PW... (jednym słowem TAK ) Podeślij mi swojego maila jesli możesz
  15. hmmm... w wiedniu nie byłem Ktoś się podemnie podszywa :decayed:
  16. nie potrzebujesz zwrotnic
  17. mnie nie będzie. KFX nakręć film jak sadzisz kartofle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.