Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. nic nie zmieniasz
  2. :polew: dobra daj już spokój :decayed:
  3. dalej Ci nie wierze :polew:
  4. ja nie jezdze to nie ma juz takiego zainteresowania... proste :decayed: :polew:
  5. Buahaha... młody wymienie Ci go na Q jak będziesz w PL. :decayed: ...jak będziesz grzeczny :polew: :polew: :polew:
  6. Nie bede z Tobą początkujacy nawet gadał :polew:
  7. co do śrub to jeszcze nie wiem właśnie. W czwartek montaż wtedy będe się zastanawiał
  8. Dominik aż się przestraszyłem jak przeczytałem ten tytuł: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/tragiczny-wypadek-podczas-puszczania-latawca,1,4802886,wiadomosc.html i pokojarzyłem z tym filmem... ufff jak to dobrze że chodzi o jakiegoś brytyjczyka...[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 17:28_________________________________________________ :polew: :polew:
  9. http://moto.onet.pl/1647582,1,jak-nie-parkowac-porsche,artykul.html?node=2
  10. Cuber my się zdzwonimy po 6.8 jakoś. Miłego urlopiku. http://moto.onet.pl/1647582,1,jak-nie-parkowac-porsche,artykul.html?node=2
  11. no wiem wiem, akurat pierwszy rok ekonomii jest mi dobrze znany :polew: :polew: :polew: :polew: Ale nie wiedziałem że popyt aż tak wzrósł
  12. Powiem Ci że jesli chodzi o ceny to sprawdzałem w wielu miejscach i ceny są baaaardzo zróznicowane. Co ciekawe jak porównaliśmy ceny z kumplem który interesował się tym rok temu to zdziwiliśmy się bo okazało się że jest drożej. W firmach w których rok temu za oklejenie mówili 3000 w tym roku chcieli 4. Ogólnie rozstrzałe cenowy jest od 3 tys. do 5 tys zł. I mówie tutaj o a4 b7 w czarnym macie. Co do felg to dziękuje wszystkim za głosowanie. Wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody: :decayed: Pierwsze miejsce: uścisk dłoni Siemiana i pamiątkowe zdjecie Drugie miejsce: możliwość zajęcia miejsca za kierownicą w moim samochodzie* Trzecie miejsce: możliwość umycia mojego autka i dyplom * bez kluczyków na 5 minut Co do felg to postanowione. Narazie zostają OZty. Co bedzie potem nie wiem ale AVUSy napewno nie wracają na autko więc idą do sprzedania
  13. przyszły nowe graty :kox: W czwartek montaż razem z nowymi tarczami i klockami EBC YellowStuff :kox:
  14. buahaha... nie no Artur bez przesady :decayed:
  15. idąc dalej... ...nie zdecydowałbym się na koła 19' i konkretną glebe mając mniej niż 300 kucy pod maską... tak można wymieniać bez końca...
  16. moje są od s4. i takie same mam dla kumpla odłożone. Około 1000zł
  17. te listwy mam juz chyba z rok. Mam jeden komplecik w pracy. Leży już z miesiąc ale obiecany jest dla jednego klubowego kolegi
  18. dzisiaj strzeliłem pare fotek na szybko:
  19. "TheJaPierdole" przecież to u Ciebie pod familokiem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.