Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. w porsche możesz zamówić auto oklejone w czarny mat. Focus RS tez jest oklejany...
  2. heh widzisz tak to już jest że nie każdemu podoba się to samo. i dobrze bo świat byłby nudny. Ja też nie widze w sensu w posiadaniu murzynów w opisie ale tego nie neguje... Chociaż wolałbym paru starych ludzi niż paru młodych czarnuchów...
  3. no dobra.... na chwile obecną wygląda tak: :decayed: :decayed:
  4. no własnie tyle że pewnie nikt Ci samych jarzm nie sprzeda a w ASO kosztują majątek
  5. bardziej sie chyba opłaca kupić cały noy kompet z s4 a 320 sprzedać... :gwizdanie:
  6. no to super. to zapraszam. Ja mam dzisiaj wolne się okazuje więc pewnie wcześniej już coś podłubie. Czekam jeszcze na przednie lampy bo sie naprawiają
  7. :hi: Jeszcze nie widziałem efektu końcowego ale w nocy wyglądało to mniej więcej tak: Arturoo przyjedziesz wieczorem pomóc?
  8. waga kół, opory toczenia, waga mas wirujących (w quattro dużo większa), stan opon, stan zacisków
  9. Chyba ja będe Cie musiał wyjaśnić bo coś czuje że majtek dzisiaj nie dopierzesz... Artur ma cięższe auto i tak samo maciupeńkie hamulce z tyłu jak ty. Przecież to i to nie hamuje. To tak jak byś miał cinkłaczento, wyprzedzał kumpla w malczanie i na tej podstawie podniecał się że masz wyścigówke...
  10. :polew: :polew: hmm to gdzie ja będe siedział :polew:
  11. :polew: [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 14:03_________________________________________________taxi-mazur mnie podrzuci :decayed:
  12. pany nie jedzie ktos przypadkiem ok 14:30 z okolic sfery do wapiennicy?
  13. tolek cisza mi tutaj... jutro :decayed: :decayed:
  14. Przemo jako że jesteś już stary i masz kłopoty z erekcja, to tym razem Ci odpuszcze :decayed: :decayed: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 22:35_________________________________________________ ...co nie zmienia faktu że chyba się troszke rozbrykałeś :decayed: :polew: :polew:
  15. a kto jest biologicznym ojcem?? Graty pewnie tak jak u Ciebie, listonosz :decayed:
  16. nie chce mi sie... lepiej?? :decayed:
  17. przecież pisałem że nie jade nigdzie tylko jutro auta nie mam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.