Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Do spania pijaku bo jutro przyjerzdżam więc się nie podlizuj i tak ci gacie ściągniemy na basenie chciałbyś zboczusiu :naughty:
  2. Tomcio :good: . Ja co prawda nigdy tego nie rozbierałem i nie mam nawet 10% tej wiedzy co Ty, ale to co wiem pokrywa się z tym o czym piszesz.
  3. tu masz z 210 ale na seryjnym tyle jeszcze:
  4. na spoty nie jezdzi więc szansa że go spotkam jest znikoma... Ja się na wieś nie zapuszczam
  5. a mam Ci nagrać filmik?
  6. spoko spoko. Ciesze się że mogłem pomóc to przykre że musisz jezdzić tak daleko żeby znalezć kolegów... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ale masz u mnie wielki plus za to że wreszcie to zrozumiałeś że tu Cie nikt nie chce i nie akceptuje... :polew:
  7. no i tak ma być. jak przy 230 wdepne w hamulec to też ABS się włacza
  8. Pablo nie było dzisiaj jakiegoś Twojego Kuzyna w BB? Geometria zawieszenia bardzo podobna jak u Ciebie to pomyślałem że to pewnie jakiś Twój krewny
  9. czyli ok. 110 kilo róznicy
  10. ale wage podaje się chyba na pustym baku... Własnie jak to jest?
  11. w dowodzie 1565kg. W sumie myślałem że na kołach 18' i z tym wyposażeniem będzie więcej ważył...
  12. tam jest nierówno dlatego tak wyszło. Tył własnie spoko siedzi. Jak miałbym sie czegoś czepiać to już prędzej przodu.[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 00:46_________________________________________________podjechałem dzisiaj na wage furmanką: 1650kg na pełnym baku, bez kierowcy
  13. nie jest tak zle z tym zawiasem. Wiadomo że -30 byłoby lepsze ale ja bym co chwile wszystko urywał z takim zawiasem. -20 jest optymalne. Dużo zalezy od tego jak autko stoi bo czasem wydaje sie nizej czasem wyżej
  14. za komentarz pozostawie mój poprzedni post :polew:
  15. mama 1be -20. nie bede nic niższego wstawiał. Vario wszyscy wiemy że Ty masz zboczenie na punkcie obniżania auta. Tak jak ja bym wsadzał tarcze najchętniej pół metrowe, tak Ty chciałbyś jedzić pół metra pod ziemią :polew:
  16. tak tak. pare miesięcy temu. Najechałem na punciaka. Co najciekawsze on nie miał haka... każdy o to pyta
  17. [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 23:43_________________________________________________jeszcze pare słitaśnych fotek:
  18. No właśnie nie wiem czy zmieniać przed BT czy kulać się na zimówkach... Ja jade na letnich też jade na letnich
  19. dokłądnie. Lista się skończyła więc zaczynamy tak zwaną dogrywkę :polew: :polew:
  20. jak znajde choć troche czasu to wpadne nie bój się a co tak zajęło Ci to awaryjne otwieranie samochodów? Bo czytałem że w Skoczowie gwałtownie wzrosła ilość kradzieży aut...
  21. jutro ? tak.. jak co roku Vipownia imprezuje juz od czwartku aaaa.. no tak to będziesz im musiał drinki przynosić chyba... Na spot byś przyejchał....[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 12:42_________________________________________________ja bede na spocie
  22. hmmm... kurcze nie zapisałem go sobie. Będe ja ściągał bo o jeden ząbek nierówno założylem to wtedy sprawdze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.