Treść opublikowana przez siemian
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
a to pojechałbyś po nią do Warszawy? :naughty: Patrox moskal pewnie ją weźmie zawsze się można kulnąć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
własnie dobrze mówisz postawiłem stówe w sts ze wygrają z podbeskidziem i popaprańcy trzeba było mnie spytać to bym Ci powiedział że wtopią
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wisły... phi oni nawet już z podbeskidziem nie potrafią wygrać :decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
niech tu wrzuci :decayed:
-
[B7 BLB] Filtron, czy warto?
Wojtekce pół roku temu z 2-3 letniego Passata z niemiec wyciągnął ORI filtr powietrza ze znaczkiem i numerem VW/Audi, a pod tym był właśnie napis filtron. Wklejał nawet fotki na forum
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
mam te RSy ale najprawdopodobniej na ten sezon zawitają 18' AVUSy
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
k**wa before nie zrobiłem... After zrobie jutro. Ale wygląda dużo fajniej. A na letnich będzie jeszcze lepiej :kox: [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________Pablo uwierz mi że pewnie więcej osób by kupiło to moje auto niż Twoje...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dzisiaj zawitały dystanse 15mm na tył z H&R :kox:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dlaczego ciężko? JA wychodze z założenia (i znam wiele osób które tak myśli) że jeśli auto jest naprawione z zachowaniem procedur fabrycznych to nic mu się nie dzieje (cóż to troche sprawa tego że w polsce połowa ludzi naprawia auta kładąc 2cm szpachli na blachy...)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
przecież jemu nie chodzi o kasę tylko o rezanie to jest hobby dokładnie. To jest nałóg... a dziękuje bardzo. Ale jak bym kupił taką dopasioną wersje to co robiłbym popołudniami?? Poza tym auto by mi się po miesiącu znudziło :decayed:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
a ja najbardziej lubie jak wszystko jest na godzine 12 ustawione
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no to pewnie że tak :good:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie nastawiaj się na jakieś fajerwerki po samej wymianie tyłu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A co zamówiłeś sobie do bagażnika szafke na segregatory z funduszami? :polew: :polew: nie http://img171.imageshack.us/i/dsc00319l.jpg/ teraz wszystkie lampucery z bystrej Twoje... Baaaa... przeniosą wiejskią diskoteke do Ciebie do auta... :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 13:16_________________________________________________będzie hasło: wjazd dycha, fundusz gratis
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie ma
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie da się. ja jezdziłem rok bez osłon i nic sie nie działo. Pzdr
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/zyciowa-madrosc-vt72436.htm :polew: :polew:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
ja zostawiam pierdolnięcie :kox: :kox: NIECH ŻYJE ELEKTRO!!!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A co zamówiłeś sobie do bagażnika szafke na segregatory z funduszami? :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawdziwa elllyta planuje w czwartek rano jechać
-
[ALL B7] Usunięcie katalizatora
koszt parenaście zł. Ja wymieniałem plecionke i wywalałem kata u Wojtusia (wojtekce)
-
[B7 BLB] Spadek mocy na 6 biegu.
tryb awaryjny a kontrolka check engine to całkiem dwie inne sprawy. Druga sprawa że masz jakąs fuszerke zrobioną bo przy poprawnie odłączonym EGRze nic nie świeci... (ja tak mam) Najlepiej podepnij VAGa i zobacz czy ten błąd jest w ogóle od tego...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
z tym pstryczkiem na konsoli- nie rób z audi BMW
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
no to mamy odpowiedz dlaczego (i wiem to od wielu osób, a sam to też zauważyłem) mówi się że dokładane BOSE gra lepiej niż ori BOSE.