Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
które niby są z s4 b5? Bo napewno nie Te które pokazałeś na foto... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a masz hamulce z s4...??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:02_________________________________________________daj sobie napis "audi ceramic" co się będziesz pier**lił... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie podoba mi się.. a feeee... kto to wymyślił żeby takie brzydkie zaciski na czerwono lakierować...[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 19:33_________________________________________________trzeba było je palnąć na czarno albo grafitowo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
i nie malował nic tylko zostawił gładkie... A jak pierścienie to walnij sobie jeszcze taką wielką naklejke AUDI na tylną szybe jakby ktoś nie zauważył albo pomylił z Dacią... Nie mów mi że to Twoje auto i masz takie coś na drzwiach naklejone...[br] Dopisany: 28 Luty 2011, 19:21_________________________________________________zaciski
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na początek to bym to polakierował na czarno...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: i oczywiście
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
no to zmieniaj. Przecież to Twój wątek MAciek...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nic Ci nie podpisze... Spadaj stąd- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
sto latek :good:- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- [ALL B7] air
wyłącz w adaptacjach opcje czujnika fotela pasażera- Tuning w skali - Audi A4 1:24 / FotoStory
:good: :good: :good: :good: :good: :good: fajny pomysł- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/rozkojarzony-rajdowiec-vt69301.htm :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja chyba nei dam jednak rady- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to masz taki konkurs: otworzy się czy nie :kox:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe ja się z tylną klapą musiałem pożegnać na okres zimowy i przez tylne siedzenie do bagażnika muszę się gibać czemu?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie z kasy z fotoradarów... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ło ja... tlusty włos się pojawił... Ale Cie dawno nie było :kox:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wy to tylko narzekać potraficie... Pokażcie mi post Tomcia gdzie na coś nie narzekał... To mu kase fiskalną kazali założyć, to mu auta policyjne nie odpowadają, za chwile będzie się żalił że mu nierówno włosy na d.upie rosną :decayed: wiesz Tomcio że Cie lubie :polew: :polew: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie dostali w dobrej cenie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to już zwykły pasek nie mógłbyć musiał być CC no ale oczywiście nic tak nie doda prestiżu i polepszy szybkość działania policjantów jak drzwi bez ramek napewno dużo bardziej efektownie będzie wyglądał wystawiany lizak a zdrugiej strony żenada żeby się takim czymś chwalić na zachodzie to się pewnie z nas śmieja jak widzą czym się jara i chwali nasza policja ciekawe kto i jak określa te przetargi i tylko jedna sztuka zapewne jakiś wspaniałomyślny diler podarował go [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 11:37_________________________________________________ tylko za Passata byli by dwie Kie np a za rs4 na słowacji 3-4 octavie rs...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomek nie przesadzaj już. W czechasz policjanci jeżdzą s4, na słowacji rs4 w niemczech Mercedesami i BMW i nikt się nie czepia. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu