Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. które niby są z s4 b5? Bo napewno nie Te które pokazałeś na foto... :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. a masz hamulce z s4...??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:02_________________________________________________daj sobie napis "audi ceramic" co się będziesz pier**lił... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. nie podoba mi się.. a feeee... kto to wymyślił żeby takie brzydkie zaciski na czerwono lakierować...[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 19:33_________________________________________________trzeba było je palnąć na czarno albo grafitowo
  4. i nie malował nic tylko zostawił gładkie... A jak pierścienie to walnij sobie jeszcze taką wielką naklejke AUDI na tylną szybe jakby ktoś nie zauważył albo pomylił z Dacią... Nie mów mi że to Twoje auto i masz takie coś na drzwiach naklejone...[br] Dopisany: 28 Luty 2011, 19:21_________________________________________________zaciski
  5. na początek to bym to polakierował na czarno...
  6. no to zmieniaj. Przecież to Twój wątek MAciek...
  7. nic Ci nie podpisze... Spadaj stąd
  8. :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  9. wyłącz w adaptacjach opcje czujnika fotela pasażera
  10. :good: :good: :good: :good: :good: :good: fajny pomysł
  11. http://www.sadistic.pl/rozkojarzony-rajdowiec-vt69301.htm :polew: :polew:
  12. to masz taki konkurs: otworzy się czy nie :kox:
  13. Hehe ja się z tylną klapą musiałem pożegnać na okres zimowy i przez tylne siedzenie do bagażnika muszę się gibać czemu?
  14. pewnie z kasy z fotoradarów... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. ło ja... tlusty włos się pojawił... Ale Cie dawno nie było :kox:
  16. Wy to tylko narzekać potraficie... Pokażcie mi post Tomcia gdzie na coś nie narzekał... To mu kase fiskalną kazali założyć, to mu auta policyjne nie odpowadają, za chwile będzie się żalił że mu nierówno włosy na d.upie rosną :decayed: wiesz Tomcio że Cie lubie :polew: :polew: :polew:
  17. pewnie dostali w dobrej cenie.
  18. A to już zwykły pasek nie mógłbyć musiał być CC no ale oczywiście nic tak nie doda prestiżu i polepszy szybkość działania policjantów jak drzwi bez ramek napewno dużo bardziej efektownie będzie wyglądał wystawiany lizak a zdrugiej strony żenada żeby się takim czymś chwalić na zachodzie to się pewnie z nas śmieja jak widzą czym się jara i chwali nasza policja ciekawe kto i jak określa te przetargi i tylko jedna sztuka zapewne jakiś wspaniałomyślny diler podarował go [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 11:37_________________________________________________ tylko za Passata byli by dwie Kie np a za rs4 na słowacji 3-4 octavie rs...
  19. Tomek nie przesadzaj już. W czechasz policjanci jeżdzą s4, na słowacji rs4 w niemczech Mercedesami i BMW i nikt się nie czepia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.