Treść opublikowana przez siemian
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
będziesz miał chyba coś z anteną. Ta półka za zegarami jest idealnym miejscem na antene...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wow źle mi się kliknelo.. sorry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoko nie denerwuje się Ale z tym tekstem astrę na pół roku co było wcześniej napisane to mnie rozjebało jak mi się to wszystko przypomina A co do tego kolegi to nadal nic nie kupił, w poniedziałek mieliśmy jechać megankę sprawdzać z 2003r w serwisie renault, Boseronowi dupe zawracałem by kolegę tam poinformował że przyjedziemy a ten nagle zamilczał i popierdzielił to auto :thumbdown: właśnie takich masz "kolegów" i widać jak Cie olewają...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
pochwal się lepiej jak Ci wyciągneli nadkola. Nigdy mi się to jakoś nie podobało bo ciężko zostawić to przetłoczenie na końcu... a bez tego nadkola sprawiają wrażenie "ostrych"
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
29
-
[B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...
ja też. Rok temu, jak kolega u mnie był. Ale jakoś mu to umknęło...
-
[B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...
MCE zmieniony. Wszystko działa jak należy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm... z tego co pamiętam to do zmiany rakiety było 9:0 dla mnie w setach, a po zmianie rakiety dociągnąłem do 11:0... Więc chyba miałem jednak kolorowo :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oczywista oczywistość
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.autogen.pl/car-345-Brabus-SL-600-S-V12-S.html :kox: :kox: :kox: :kox: Ten ma ogranczony z 1320Nm do 1100Nm...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
dlatego trzeba szarpać :kox: tak jak przy montażu bose :kox: :kox:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no a kto udzielał wskazówek jak upier**** spojler od klapy :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gryfi co do w210 Brabusa, mój bład- był 7.3 racja. co do mocy 200 kompressor w w210 to były 163konie (210.048) 186koni (210.045) i 192. A jeśli chodzi o moment w sl/cl 65 amg to miałem racje: "W Amsterdamie po raz pierwszy zaprezentował się nowy Mercedes-Benz CL 65 AMG. Luksusowe coupe napędzane jest 12-cylindrowym silnikiem AMG o pojemności 6,0 l biturbo. Parametry silnika są porażające – moc 450 kW (612 KM) w zakresie 4800 aż 5100 obr./min i moment obrotowy, który elektronicznie ograniczono do 1000 Nm dostępny w zakresie 2000 aż 4000 obr./min."
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
myśle że za 50 zł kupisz piłe w Castoramie i utniesz kawałek sprężyn. Więc tyle. :decayed: :decayed: A tak na poważnie to musisz się zastanowić czy chcesz obniżyć wymieniając np. same spręzyny na takie z Eibacha, ale liczyć się z tym że nie wiadomo jak zmieni się zachowanie auta przy ostrym upalaniu, lub kupić kompletne zawieszenie dedykowane pod to auto a to już troche droższa sprawa. Ogólnie więc można powiedzieć że koszty: od 1000 do plus nieskończoność.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
OT Dzięki za spota Panowie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widać po Tobie.. Nikt by Ci nic nie powierzył bo bałby się że coś spierdolisz... Wolą kupić kawe i Cie odizolować... :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uuu a o co?[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 12:16_________________________________________________ jak Nałęże to wszyscy sobie o nas nagle przypomnieli... :bicz3: :bicz3: ...może jeszcze Wihajster przyjedzie... to już by był jakiś cud...
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
poważnie ??? widze już jak płaczesz z tego powodu zastanawiam sie czy jechać Ja też zieluch co Ty odpierdalasz...?? Nie bój siętym razem miron mi obiecał że nie będzie Ci tak wykręcał rąk jak będzie Cie wyprowadzał gdy zaliczysz zgona :polew: :polew: Haha żartowałem jadę żebys miał z kim pić bo podobno nikt nie chce no bo wszyscy to cieńkie bolki... ekhm przepraszam cieńkie bolce... A słyszałem że jeden czerwony bolec z LUB jest teraz też cieńki :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to wychodzi mega drogo a my klub audi czy czinkłaczento?? :decayed: :polew: nie no żartuje. Ale chyba lepiej troche drewna kupić niż lakierować cały bok... Moge komuś przypadkiem kluczem porysować jak się nie wyżyje przy ognisku :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no widzisz. To możesz kupić :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
TAK, niech techniczny zmieni :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przed zmianą zawiasu :decayed: