Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i lepiej.... :wink4: A ten gołodupiec któremu zawsze zimno i tak nie jezdzi prawie nigdy na spoty.... :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w takim razie spoko. To są ori montowane w rs4 (2001-2002) i rs6 (2003-2005) jako zimówka. Ostatni numer tych telg to: 4b3601025s. Ale to Ci będzie wystawać... :disgust:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 23:42_________________________________________________Pablo ale nie samo ET jest ważne. Jeszcze szerokość felgi się liczy... Zresztą o czym mu tu mówimy. Miodzio ma B7 a Ty wklejasz zdjecie swojej B5... To może ja wkleje jak ET35 wygląda w moim Golfie Cabrio z 86 roku...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do a6 tym bardziej. Tam szło 8 i 8,5' przy 18' i ET 48 i 43...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i coś troche wąska ta felga. Standardowo przy 18 w b7 szła 8'
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bedeeee!!!! :decayed: narazie niestety nie... Przecież On nie wie gdzie jest południe... :gwizdanie: To juz trzeci rok jak na zlot do BT będzie próbował dojechać to nieźle :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 23:04_________________________________________________ serio :?: ma być 15 stopni u Was ,czy jak tak. Tak ustaliliśmy na ostatnim Spocie, w obradach pod moim przewodnictwem (bo wiadomo że zielonego jak zawsze nie było). Jednogłośnie przyjeliśmy tą uchwałe.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jest Siemian, jest imprezka :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nieee. W tą srode będziemy w Nałężu
-
[B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...
spoko, kolega do mnie podjedzie bo ma dwa kroki a MCE też na testy się znajdzie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba Ty
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammerku przecież ja żartowałem z tym ja pier**le :polew: :decayed:
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
eee tam gadasz... Z Syberii nie będziesz jechał :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A po co Ci VAG do zmiany języka, klikasz dwa razy "reset" na manetce od wycieraczek, wchodzisz do menu > sprache > english i gitara nie w B6!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
2 minuty. Jak nie przywalisz za mocno to może Ci zmienie :polew:
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
przyszły weekend?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ten niski gruby to ja więc wal na oślep
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie przejmuj się tym. Niektórzy upadli podczas porodu i jeszcze ich trzyma P.S Pozdro Siemian :polew: oj prezes prezes... ... przeprosiny na PW przyjęte :polew:
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
spoko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szybko
-
[B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...
ale spece... super... Podali Ci końcówke Twojego MCE (8E0 907 279 C)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
błędy świateł znikają. Co innego jak są błędy airbagów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dokładnie, od tego zacznij
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale to się pewnie tyczy sedana. W Avancie wydaje mi się że dwa świecą.[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 20:09_________________________________________________jeśli koledze wyskakuje taki komunikat to ma widocznie tak żę u niego maja dwa świecić. Zacząć trzeba od sprawdzenia żarówki w prawej lampie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i co i tam niby jest jedno przeciwmgielne?? Jeśli tak by było to nie wykoczyłby ten komunikat na fisie.
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
poko. Fajnie że te nowsze z końcówką B
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba Ty... :polew: W każdej b7 jaką widziałem działały dwa przeciwmgielne z tyłu.