Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. i lepiej.... :wink4: A ten gołodupiec któremu zawsze zimno i tak nie jezdzi prawie nigdy na spoty.... :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. w takim razie spoko. To są ori montowane w rs4 (2001-2002) i rs6 (2003-2005) jako zimówka. Ostatni numer tych telg to: 4b3601025s. Ale to Ci będzie wystawać... :disgust:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 23:42_________________________________________________Pablo ale nie samo ET jest ważne. Jeszcze szerokość felgi się liczy... Zresztą o czym mu tu mówimy. Miodzio ma B7 a Ty wklejasz zdjecie swojej B5... To może ja wkleje jak ET35 wygląda w moim Golfie Cabrio z 86 roku...
  3. do a6 tym bardziej. Tam szło 8 i 8,5' przy 18' i ET 48 i 43...
  4. no i coś troche wąska ta felga. Standardowo przy 18 w b7 szła 8'
  5. bedeeee!!!! :decayed: narazie niestety nie... Przecież On nie wie gdzie jest południe... :gwizdanie: To juz trzeci rok jak na zlot do BT będzie próbował dojechać to nieźle :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 23:04_________________________________________________ serio :?: ma być 15 stopni u Was ,czy jak tak. Tak ustaliliśmy na ostatnim Spocie, w obradach pod moim przewodnictwem (bo wiadomo że zielonego jak zawsze nie było). Jednogłośnie przyjeliśmy tą uchwałe.
  6. jest Siemian, jest imprezka :decayed:
  7. nieee. W tą srode będziemy w Nałężu
  8. spoko, kolega do mnie podjedzie bo ma dwa kroki a MCE też na testy się znajdzie.
  9. Hammerku przecież ja żartowałem z tym ja pier**le :polew: :decayed:
  10. eee tam gadasz... Z Syberii nie będziesz jechał :decayed:
  11. A po co Ci VAG do zmiany języka, klikasz dwa razy "reset" na manetce od wycieraczek, wchodzisz do menu > sprache > english i gitara nie w B6!!
  12. 2 minuty. Jak nie przywalisz za mocno to może Ci zmienie :polew:
  13. ten niski gruby to ja więc wal na oślep
  14. Nie przejmuj się tym. Niektórzy upadli podczas porodu i jeszcze ich trzyma P.S Pozdro Siemian :polew: oj prezes prezes... ... przeprosiny na PW przyjęte :polew:
  15. ale spece... super... Podali Ci końcówke Twojego MCE (8E0 907 279 C)
  16. błędy świateł znikają. Co innego jak są błędy airbagów
  17. ale to się pewnie tyczy sedana. W Avancie wydaje mi się że dwa świecą.[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 20:09_________________________________________________jeśli koledze wyskakuje taki komunikat to ma widocznie tak żę u niego maja dwa świecić. Zacząć trzeba od sprawdzenia żarówki w prawej lampie...
  18. i co i tam niby jest jedno przeciwmgielne?? Jeśli tak by było to nie wykoczyłby ten komunikat na fisie.
  19. poko. Fajnie że te nowsze z końcówką B
  20. chyba Ty... :polew: W każdej b7 jaką widziałem działały dwa przeciwmgielne z tyłu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.