Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Już nie długo i Ty tak wstawal będziesz jak zostaniesz tatą pamiętam jak kiedyś do Ciebie zadzwoniłem o 9:30 to mnie opierdoliłeś że Cie obudziłem.. :polew:
  2. cześć zj**ie genetyczny o jakiś nowy... Cześć Wihajster. Zapraszamy na spoty ...hmmm... :mysli: chociaż już go chyba kiedyś widziałem, ale głowy nie dam
  3. no widze że wspiąłeś się na wyżyny swojego intelektu... Ciekawe jak teraz wyjdziesz z tej studni...
  4. foty z wczoraj. Kto nie był ten pajac i duupa :decayed: :decayed:
  5. da sie jasne jak nagrasz sobie komendy na iphona podepniesz pod navi i zrobisz mu swapa dzwiekow bedziesz mial po polsku )) że to niby miało być śmieszne...? :mysli:
  6. popołudniu bo nie mam tutaj kabla do telefonu
  7. bmx coś dla Ciebie :decayed: :polew:
  8. :gwizdanie: Aż wstyd się przyznać ale działa a o tak prostej sprawie nie pomyślałem! Dzięki! Teraz tylko został SDS ale to już inna bajka... :facepalm:
  9. :polew: :polew: nie,nie. nie zostalem sam nawet na chwilkę
  10. w b7 nigdy nie było czegoś takiego że zawiecha 1BE czy 1BV szła razem z s-line... A to że najczęsciej ludzie takie brali do s-linów to inna sprawa...
  11. odpowiednie kodowanie panocki tylko i wylącznie zarowno w module BT jak i RNS-E akjam jak coś to dzwoń to powiem ci co i jak z tym kodowaniem nie no to wiadomo. kodowanie to podstawa. Dlatego powiedziałem żeby najpierw zakodował a potem będzie się myśleć dalej. Po zmianie kodowania zrestartuj navi
  12. nie wiem. zgaduje. czekam na info od Barta. To że się rozłącza wątpie żeby było spowodowanie podłączeniem. Spróbuj sparować inny telefon.
  13. przecież Ci tłumaczyłem że VCDS Ci kodowanie podpowie... Trzeba porównać kable wejścia i wyjścia w przypadku modułu low/high
  14. Artur nie wiedziałem że bierzesz sobie te moje wypowiedzi do serca i się nimi tak przejmujesz.... ;( Nie przesadzaj, nie wieszaj się. Napewno Cie ktoś lubi.... P.S. ale zwykła linka też powinna Cie utrzymać :polew: :polew: :polew:
  15. :hi: kto dzis zawita do nałęża? Pogode już zamówiłem
  16. AutoSpecjal daje jako zastepcze :naughty: jeden właściciel to może dawać [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 00:34_________________________________________________ co to za plotkowanie... :bicz3: :bicz3: :bicz3: :decayed: wielki Brat z wielkim gumowym uchem mie śpi a chwilę temu mi mówił że na sqash-a jedzie wróciłem
  17. :polew: :polew: :polew: :polew:
  18. co to za plotkowanie... :bicz3: :bicz3: :bicz3: :decayed:
  19. No dobra ,podobaja mi się no to łykaj, po to wkleilem... nie wiedziałem żę rozważasz taką formę zapłaty... Ciekawe jak to przeliczasz... :polew:
  20. no właśnie nie ma... ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  21. o tak o tak o tak :evil: :evil: :evil: :evil:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.