Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
????? WTF że tak spytam? :decayed:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
:polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 21:18_________________________________________________wiesz chyba za bardzo wziąłeś sobie do serca to jak powiedziałem że nie lubie osób z lepiej wyposażonymi autkami :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba wręcz przeciwnie :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za spota... Bylo tak sobie, ale czego można się po was spodziewać... :confused4: :polew:
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
nie i nie łap mnie za słówka :decayed: Ale jeśli do mojego auta jest zalecany olej taki i taki to kupuje o podobnych lub identycznych parametrach, a nie wlewam całkiem innego i potem się dziwie że mi jakoś silnik zle chodzi...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko spoko, pracuj, przynajmniej jakiś pożytek z Ciebie będzie (jak nic nie zepsujesz :decayed: )
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
producent zawsze podaje 2-3 zalecane rozmiary opon i do tego trzeba potem dopasowywać.
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
ja tam nie wiem ale nigdy nie dobierałem opon "na oko". Zawsze patrzyłem w przeliczniki.
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
tak ale wiadomo że jak się dobiera opone to tak żeby róznica była jak najmniejsza. To wiesz, tak myśląć to można porównaćprzykładowe koła 165/40/13 i 255/45/19...Tak to dopieroooo będzie róznica Jeśli ktoś ma tak duże przekłamanie na zimówkach a na letnich nie ma to oznacza to tylko to że założył ZŁE zimowe opony
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
a dla 245/35/19 jest 225/55/16 róznica: -0.03%[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 13:43_________________________________________________dlatego koła wybiera się wg. wyliczenia a nie z kosmosu. Nie wiem Brysio czy zdajesz sobie sprawe ale ta druga wartość (wysokość opony) jest zależna od szerokości. Więc opona 205/60 ma inna wysokość niż 225/60. Dlatego przy doborze zamienników opon trzeba brać te dwie wartości pod uwage...
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
Brysio czy Ty udajesz czy się na łby z.... pozamieniałeś... :decayed: :decayed: Podałem konkretny przykład. 235/40/18 i koło które jest tego zamiennikiem czyli 215/55/16. Wtedy masz 0,3%[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 13:40_________________________________________________dla 255/35/19 najlepszym zamiennikiem w 16' jest: 235/55/16 i wtedy róznica jest 0.57%
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ale już bliżej niż dalej :decayed:
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
no dokładnie. Aż nie wierze co oni piszą... :shocked: :shocked: :shocked: [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 13:08_________________________________________________pomiędzy 235/40/18 a 215/55/16 masz przekłamanie 0,356%....
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart wiem jak to jest jak kończą się pomysły na mody. Ty to wiesz jeszcze bardziej :naughty: Ale moim zdnaiem największą głupotą byłoby teraz sprzedać to auto. Pewnie korci Cie nowy projekt. Ale pomyśl- chyba nie po to robiłeś perełke żeby teraz sprzedać
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale co porownujesz wage tipo 900kg z pelnym bakiem z a4 1700kg opory przy skrecaniu rece ci pourywaja silki nie trzeba a po drugie jak padnie pompa to stawia dodatkowy opór... np mirona to slyszalem ze prosto z fabryki wyjechalo z zatarta pompa To nie tak. Poprostu B7 z 2004 roku wychodziły bez pompy. Ot taka oszczędność Audi :polew:
-
[ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
:good: :good: :good:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale co porownujesz wage tipo 900kg z pelnym bakiem z a4 1700kg opory przy skrecaniu rece ci pourywaja silki nie trzeba a po drugie jak padnie pompa to stawia dodatkowy opór...
-
[ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
zderzak spoko ale będzie troske za wielki w stosunku do reszty auta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przyjezdzaj przyjezdzaj :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtek był pewnie ich mistrzem i trenerem. Ponieważ skolenie zakończyło się pozytywnym zdaniem egzaminu wojtek sprzedaje broń. przechodzi na coś ostrzejszego:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
masz być
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak na serio to wczoraj w Jastrzębiu dwóch gówniarzy posstrzeliło ze śrutówki dziewczyne w udo ,wylądowała na bloku operacyjnym ,gzie przez 3 godziny chirurdzy wyciągali jej śrut . wiesz z Wojtka nie jest już taki gówniarz.... On tylko tak młodo wygląda... :decayed: :polew: Będziesz Artur dzisiaj na spocie?
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
no to przyjedz dziś do nas na spota.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobra pisać kto będzie dziś na spocie: :decayed: