Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

Auto kupilem 2 lata temu z 05. 2005r. jako ze mialo gwarancje do niedawna nie kombinowalem przy nim za wiele aby panowie nie mieli powodu aby sie dopier...

tutaj troche z wyposarzenia ktore bylo na standardzie.

Silnik 2,5TDI BDG 163PS

Wyposażenie:

- pakiet s-line

- kolor silber metallic

- ABS+ESP+ASR+EBD

- bi-xenon skretne

- światła do jazdy dziennej DRL + com./leaving home system

- 8x poduszka

- skórzana sportowa kierownica i gałka zmiany biegów

- kierownica trójramienna wielofunkcyjna

- wykończenie wnętrza soul

- sportowe zawieszenie 1BV

- servotronic

- navi RNS-E + CD charger + BOSE

- bluetooth + telematic

- 4x elektryczne szyby

- elektryczne i podgrzewane lusterka + elektrycznie sterowany fotochrom zewnetrzny i wewnetrzny

- sportowe podgrzewane fotele przód z elektrycznym ust. lędźwiowym + elektryczne ustawianie fotela

- pakiet oświetlenie

- pakiet schowek

- sensory swiatel i deszczu

- pełny kolorowy FIS

- klimatronik 2-strefowy

- tempomat

- czujniki parkowania tył i przod

- Felgi ORI 17" 235/45/17

- czujniki cisnienia powietrza w kolach

- pakiet chrom

- brak oznaczen modelu i typu

- szyberdach fotochrom

i jakies tam jeszcze drobiazgi

Planowane mody

- ledy w postojowych - te dolozylem niedawno

- ledy do jazdy dziennej -> czekam na ledy z homologacja bo tutaj to 4 punkty i w razie wypadku brak ubezpieczenia!

- zamykana zapalniczka - nie pale i ta jest zbedna

- zmiana zderzaka przedniego na s-line - szukam w przystepnej cenie

- zmiana tylnej dokladki zderzaka na s-line - zrobione

- dokladka dvd

- mod softu silnika - zrobione 198PS :))

- alcantara leder na wnetrze jak uda sie kupic w miare przystepnej cenie

- myslalem o zmianie felg na wieksze ale odpuszcze bo na tym zawieszeniu chce mi kregoslup wytrzepac

a na cienszej gumie nie bedzie lepiej

jako ze troche ma "vom werk" to nie ma takiego duzego spektrum ma mody ale....

pewnie z biegiem czasu cos sie znajdzie jeszcze do moda :)

qpq3r.jpg

qq2YJ.jpg

qqcXi.jpg

REBkJ.jpg

a tutaj wykresik od mistrza!

MEQ4A.jpg

a tu dowod dobrego chipa bylo 250kmh niestety nie uwienczone ale nastpenym razem :)

Image085.jpg

a tutaj na prosbe niektorych kolegow z obrotami:))

Image096.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepawo, ze nie quattro.

- zamykana zapalniczka - nie pale i ta jest zbedna

o co chodzi z tym modem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ladny avancik :) a czemu dopiero teraz sie tu pokazal? :naughty: jaki przebieg byl?

a jakos tak zeszlo jak kupilem mial cos kolo 80tys udokumentowane wszystkie przeglady, bezwypadkowy i z gwarancja do teraz jest serwisowany ->to co musi byc na pieczatke :) reszte robie sam jak zaleca producent -> bo trzeba miec 17 workow kasy zeby wsztyko w aso im placic a mam czesci za 50% wiec kupuje ori[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 11:40_________________________________________________

Kiepawo, ze nie quattro.

- zamykana zapalniczka - nie pale i ta jest zbedna

o co chodzi z tym modem?

tez chcialem quattro ale w tym wypasie po 6 miesiacach szukania nie znalazlem a tego kupilem bo dobra cena byla

do tego auta bylo 2 rdzaje zapalniczek jedna taka jaka widac z zapalniczka wystajaca a druga z taka klapka zamykana ze nie widac wogole zapalniczki [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 11:41_________________________________________________Dzieki mistrzowi Rogalowi maszyna zrobila sie kopliwa :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIEKNA SERIA !

a dziekuje :))

rogal tez tak powiedzial ze takiego bdg jeszcze nie mial zeby tyle wyszedl ponad serie i to przy +28°C

prosilem go o bardzo delikatnego moda i wyszlo delikatnie prawie 200 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIEKNA SERIA !

Brysio, słuchaj Michała bo wie co pisze :wink4: ... ale chyba niedługo już zapomni jak to się klekotem latało :cool1:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:48_________________________________________________

PIEKNA SERIA !

a dziekuje :))

rogal tez tak powiedzial ze takiego bdg jeszcze nie mial zeby tyle wyszedl ponad serie i to przy +28°C

prosilem go o bardzo delikatnego moda i wyszlo delikatnie prawie 200 :kox:

Że też Ci się chciało taki kawał jechać na moda :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIEKNA SERIA !

Brysio, słuchaj Michała bo wie co pisze :wink4: ... ale chyba niedługo już zapomni jak to się klekotem latało :cool1:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:48_________________________________________________

PIEKNA SERIA !

a dziekuje :))

rogal tez tak powiedzial ze takiego bdg jeszcze nie mial zeby tyle wyszedl ponad serie i to przy +28°C

prosilem go o bardzo delikatnego moda i wyszlo delikatnie prawie 200 :kox:

Że też Ci się chciało taki kawał jechać na moda :polew: :polew: :polew:

hmm powiem tak jak ma ktos grzebac w moim aucie a zwlaszcza w silniku to niech to bedzie ktos kto ma naprawde pojecie

nie znalem innych specow wiec wybralem sie tam :)) i nie zaluje!

w powrotnej drodze obczailem potestowalme i auto pali jakies 0.5 - 0.7 litra mniej oczywiscie przy rozsadnej predkosci

na dobrej drodze przy stalej predkosci od 180 - 200 spalanie nic sie nie zmienilo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wyjatkowe 2.5, nie widzialem takiego wykresu serii... Masz po sofcie cos co nie zawsze udaje sie w 180PS Q po programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wyjatkowe 2.5, nie widzialem takiego wykresu serii... Masz po sofcie cos co nie zawsze udaje sie w 180PS Q po programie.

jak bylem u witka to tak liczylem moze 158-160 koni ale musze przyznac ze dobrze kopal nawet bez moda i jak mnie witek zawolal to mnie lekko przytkalo myslelismy ze byl juz grzebany ale witek sprawdzil wsztyko i mowi seria nie ruszana :)) szczena mi opadla ze szczescia :))

mysle ze przy 20 stopniach mialby jakies 178ps to prawie tyle co seria w tych mocniejszych :))

auto sie pieknie zbiera nie kopci no malina az przyjemnie jest dodawac gazu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIEKNA SERIA !

Brysio, słuchaj Michała bo wie co pisze :wink4: ... ale chyba niedługo już zapomni jak to się klekotem latało :cool1:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:48_________________________________________________

PIEKNA SERIA !

a dziekuje :))

rogal tez tak powiedzial ze takiego bdg jeszcze nie mial zeby tyle wyszedl ponad serie i to przy +28°C

prosilem go o bardzo delikatnego moda i wyszlo delikatnie prawie 200 :kox:

Że też Ci się chciało taki kawał jechać na moda :polew: :polew: :polew:

mi tez sie chcialo mimo ze pod domem mam inych tunerow.I tez nie zaluje, bo uwazam go za mega profesjonaliste ,zreszta jego wyniki sami tu widzimy.

Brysio pieknie wyszlo , tak z ciekowosci ile ci pali , powiedzmy trasa autostradowa/miasto/i taka powiedzmy delikatna jazda do 110 km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIEKNA SERIA !

Brysio, słuchaj Michała bo wie co pisze :wink4: ... ale chyba niedługo już zapomni jak to się klekotem latało :cool1:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:48_________________________________________________

PIEKNA SERIA !

a dziekuje :))

rogal tez tak powiedzial ze takiego bdg jeszcze nie mial zeby tyle wyszedl ponad serie i to przy +28°C

prosilem go o bardzo delikatnego moda i wyszlo delikatnie prawie 200 :kox:

Że też Ci się chciało taki kawał jechać na moda :polew: :polew: :polew:

mi tez sie chcialo mimo ze pod domem mam inych tunerow.I tez nie zaluje, bo uwazam go za mega profesjonaliste ,zreszta jego wyniki sami tu widzimy.

Brysio pieknie wyszlo , tak z ciekowosci ile ci pali , powiedzmy trasa autostradowa/miasto/i taka powiedzmy delikatna jazda do 110 km/h ?

wiec tak bez sciemy trasa 6 bieg od 100 - 120 jakies 4,5 - 5 zalezy od gorek ale ja jestem w szoku ze taki silnik tak malo moze palic!

przy 200 non stop na trasie jakies 8.5l

w miescie w 9 sie miesci (jazda mieszana dynymiczna ale bez szalenstw) - ale to tez zalezy czy spokojnie smigasz czy dajesz kopa jak sie bedziesz od swiatel do swiatel scigal pewnie z 10 wezmie a moze i wiecej

teraz zrobilem trase i spalil mi 58 litrow na odcinku 740km z tym ze predkosc mialem min 160 a i 220 bylo kawalkami sredno mykalem tak w przedziale 180 - 200 zeby silnika nie meczyc

ale zauwazylem ze tak do 150 spala okolo 7 litrow a przy 180 juz ponad 8 ma taka granice pomiedzy 150 a 160 ze spalanie wzrasta prawie o litr wiec lepiej jest jechac 180 bo pali prawie tyle samo co przy 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no śmieję się, też dygałem do niego ze Szczecina :polew: :polew: :polew: człowiek wie co robi :good:

u mnie byl jeszcze jeden kolega ktorego moglbym polecic i ktory zajmuje sie tuningiem to rob55 jest z 3masta ma rowniez konkretne pojecie o tym co robi i napewno zrobi to tak aby autko smigalo jak nalezy ale do rogala mialem blizej i jak mowie zadna droga nie jest wystarczajaco daleka aby auto bylo zrobione jak nalezy rogal i rob to profesjonalisci i taki mozna auto bez strachu powierzyc wierz mi ze mialem innych po drodze ale jakos nie mialem przekonania :)

zreszta wyniki widac wykrecil z tego pudla 200ps i nie kopci nie dymi nic super smiga -- czego wiecej chciec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam obu panów :wink4: u Roberta robiłem B6 mojego ojca :good:, tylko niestety nie ma hamowni 4x4 dlatego z moim 3.0 jechałem do rogala i nie żałuję, a przy okazji poznałem miłych kolegów z forum, którzy pofatygowali się na Mineralną ze wsparciem mentalnym :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam obu panów :wink4: u Roberta robiłem B6 mojego ojca :good:, tylko niestety nie ma hamowni 4x4 dlatego z moim 3.0 jechałem do rogala i nie żałuję, a przy okazji poznałem miłych kolegów z forum, którzy pofatygowali się na Mineralną ze wsparciem mentalnym :decayed::good:

ja bylem u rogala na wariackich papierach bo byl na urlopie!

w sumie obiecal chlopak i byl slowny :) i zrobil mi tego moda nie bylo w sumie czasu nawet sie kontaktowac bo do soboty popoludniu nie wiedzialem czy jade i czy on da rade i bedzie mial czas i ochote moda zrobic ale jak mowie czlowiek jest naprawde slowny i godny polecienia

ma pojecie o tym co robi w dodatku pelna kultura a nie jakies cwaniactwo -- po tym sie poznaje fachowcow!

jak zmienie auto tez do niego podjade na moda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio,wynik za***isty :naughty:

dzieki Tomek :) u mnie seria byla dosc spora to dalo sie tyle wyczarowac :))

a jak tam Twoja furacza Ty masz tez cos podniesiana moc czy sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam poprawiona fabrykę.

no seria była miód malina :kox:,nagrałbyś jakis filmik jak to się teraz zbiera :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam poprawiona fabrykę.

no seria była miód malina :kox:,nagrałbyś jakis filmik jak to się teraz zbiera :cool1:

moze na weeknedzie nagram musi byc kawalek dobrej pustej drogi bo boje sie gaz wciskac bo glowe chce urwac :polew::)) zart :decayed:

ale roznica jest to musze przyznac na 4 ce sie rozkreca jak na 3 ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...