Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

jak tutaj dodac filmiki?

zrzuć na youtube i podaj link :cool1:

Tomek --> musze zakladac konto na tym sfakanym youtubie?

nie ma innej mozliwosci zeby filmiki wklejac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka w rzeczywistosci wyglada bardzo ladnie.

Szkoda tylko, ze nam tylko ten SDS nie ruszyl. :confused4: Jak Cie znam i to nie bedzie problem wiec tylko czekac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka w rzeczywistosci wyglada bardzo ladnie.

Szkoda tylko, ze nam tylko ten SDS nie ruszyl. :confused4: Jak Cie znam i to nie bedzie problem wiec tylko czekac :decayed:

nic nie wspomne o Twojej maszynie --> piekna fele na zywo sa czadowe!!!! no i to czego nie mam alkantarka :)

SDS juz dziala :))) problem byl w opisie u mnie trzeba bylo BT podlaczyc aby dzialal SDS ponoc w innych autach da sie bez.... ale tylko ponoc :)[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 16:39_________________________________________________extrem mod :)))

-- przy 138kkm padl przegub prawy - wymieniony na firmowy Löbro (65euro) a aso chcieli 400euro -- chyba kogos jawnie pokur...... :angry:

dodatkowo zostalo wymienione lozysko w kole przednim prawym bo tez juz sie tluklo SKF koszt 75euro w w aso 200euro! :angry:

czekam na zamowione filtry diesla powietrza pylkow -- ori z audi ale po znajomosci 70euro

[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 13:58_________________________________________________

wczorajsze nocne przypindalanie :)) 2,5 daje rade :)

jakosc nie powala ale nie mialem jak robic aparatem tylko kom i przytej predkosci nie ma czasu na zabawe :polew::a4fan::radocha:

Image0861.jpg

Image085.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC

nie wiedziales otworzyli high speed higway :pleasantry:

dobra autostrada :))) --> debica - rzeszow :)) hahahha :polew: :polew: :polew: :polew:

zart -> jestem wariatem ale nie az takim :) szchwabenland -> no limit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu -- szkopy maja czaderskie przepisy

na tej drodze jest od 6 - 20h ograniczenie do 120kmh i od 22 - 6 ze wzgledu na cisze nocna tez 120kmh

ale po 20 do 22 jest NO LIMIT :kox::polew: :polew: to sie popindala ile dusza zapragnie a ze droga prosta jak na stale to jak jakis baran nie zajedzie mozna sie rozpedzic do oporu :ad::witch:

a dodam jeszcze predkosc srednia po przejechaniu 220km z ograniczeniami byla 155kmh spalanie srednie niestety az 10,9l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poszedl :oklaski: Jasne ze nie ma jak zdjecia zrobic, w koncu w drugiej rece pucha z piwem w ustach kiep a ktos jeszcze kierowac musi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ja swojego lumpa na tyle raczej nie wykrece :confused4: chociaz u tego samego Prof.Dr. robiony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ja swojego lumpa na tyle raczej nie wykrece :confused4:

daj go mnie na testy ja jestem lzejszy dam rade :polew: ja go tam wykrece :)))

a no i fotke zrobie przy high speed dla udokumentowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wim wim, to by byla pewnie ostatnia jego jazda "o wlasnych silach" :polew: on juz i tak ledwo zipie pod tym ciezarem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty nigdy w zyciu wtryski i pompa zmowily by po kilkanascie zdrowasiek na kilometr (bo kierowca nie ma czasu przecie musi jechac :polew:) i dalaby maszyna rady ale po takim przedmuchaniu silnika wiesz jak by chodzil az strach sie bac :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Image085.jpg

Brysio ile miałeś obrotów przy tej prędkości?? Rozumiem że to z górki było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo był test licznika albo na hamowni..ale 250 raczej nie do ogarnięcia po mocnym chipie :kox:

jak pokażesz zdjęcie z obrotami to wtedy będzie wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo był test licznika albo na hamowni..ale 250 raczej nie do ogarnięcia po mocnym chipie :kox:

jak pokażesz zdjęcie z obrotami to wtedy będzie wiadomo :)

no własnie też się zdziwiłem bo mnie się z górki udało mieć na liczniku najwięcej 245km/h. Ale to było przy zjezdzie ze Św. Anny jak się na wrocław leci. Biorąc pod uwage że 2.5 jest cięższy nie chce mi się w to 250 za bardzo wierzyć. Chociaż 2.5 ma troszke dłuższą skrzynie chyba. Ja już miałem obroty troche przeciągnięte.

Po równym mój jedzie 230-235.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być też źle licznik skalibrowany... :wink4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 12:14_________________________________________________

albo był test licznika albo na hamowni..ale 250 raczej nie do ogarnięcia po mocnym chipie :kox:

jak pokażesz zdjęcie z obrotami to wtedy będzie wiadomo :)

no własnie też się zdziwiłem bo mnie się z górki udało mieć na liczniku najwięcej 245km/h. Ale to było przy zjezdzie ze Św. Anny jak się na wrocław leci. Biorąc pod uwage że 2.5 jest cięższy nie chce mi się w to 250 za bardzo wierzyć. Chociaż 2.5 ma troszke dłuższą skrzynie chyba. Ja już miałem obroty troche przeciągnięte.

Po równym mój jedzie 230-235.

może być też źle licznik skalibrowany... :wink4:

siemian a sprawdzałeś ile miałeś na gps'ie przy tej prędkości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tyle po równym:

licznik230.jpg[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 12:21_________________________________________________wiadomo że licznik troche zawsze zawyża.

Przy 230 licznikowych miałem z tego co pamiętam 223 wg. GPSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...