Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

producet podaje tez ze serwis robi sie longlife co 35kkm

oraz zeby uyzwac tylko oryginalne czesci zamienne oraz zeby nie chipowac aut

do tego tez sie stosujesz? :)

Opublikowano

producet podaje tez ze serwis robi sie longlife co 35kkm

oraz zeby uyzwac tylko oryginalne czesci zamienne oraz zeby nie chipowac aut

do tego tez sie stosujesz? :)

nie i nie łap mnie za słówka :decayed: :decayed: :decayed:

Ale jeśli do mojego auta jest zalecany olej taki i taki to kupuje o podobnych lub identycznych parametrach, a nie wlewam całkiem innego i potem się dziwie że mi jakoś silnik zle chodzi...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no to sie chwali :)

ja wlewam tylko i wylacznie 50700 wiec to chyba nie do mnie ta mowa :)))

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 00:20_________________________________________________

u mnie tyle po równym:

licznik230.jpg[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 12:21_________________________________________________wiadomo że licznik troche zawsze zawyża.

Przy 230 licznikowych miałem z tego co pamiętam 223 wg. GPSu

siemian kukaj jaka jest roznica miedzy tymi skrzyniami

nie bylo jak sie rozpedzic do powyzej 240 bo w dzien troche ruch byl i zawsze mnie jakis baran wyhamowal

Image096.jpg

Opublikowano

ja tez chce taką skrzynie... ;( ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

ja tez chce taką skrzynie... ;( ;( ;( ;(

jak sam widzisz siemian 2,5tdi maja o wiele dluzsza skrzynie z dobrej gorki to by go dobrze rozpedzil ale nie ma tutaj takich niestety :))

Opublikowano

Brysio pedziwiatr :wink4::tongue4:

Opublikowano

2.5 mają podobną skrzynię chyba do BRD...choć chyba BRD mają dłuższą bo przed programem przy 4000 obr było 229... po programie przy 4100 jest 238

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

wydaje Ci sie chyba

2.5tdi maja skrzynie jak 2,7 i 3.0

rzedowki maja krotsze skrzynie gdzies tak czytalem ale uperal sie nie bede [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 15:58_________________________________________________dzisiaj zaliczylem przebieg 160k :))

pare nocnych fotek wracajac z oktoberfest'u :))

troche cienka ta seryjna lampa i niedomaga za to na swiatloczulym obiektywie byly odbicia od lamp

IMG_2904a.jpg

IMG_2905a.jpg

IMG_2909a.jpg

IMG_2911a.jpg

[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 14:59_________________________________________________a tu pudlo za dnia :)

IMG_3131a.jpg

IMG_3113a.jpg

Opublikowano

Jeszcze na letnich smigasz?

Ostatnia fotka :good:

Opublikowano
  • Autor

jasne ze na letnich jeszcze jest +15 w dzien a +10 w nocy jak spadnie w nocy do +5 zaloze narazie spokoj nie chce mi sie :))

Opublikowano

ja tez chce taką skrzynie... ;( ;( ;( ;(

jak sam widzisz siemian 2,5tdi maja o wiele dluzsza skrzynie z dobrej gorki to by go dobrze rozpedzil ale nie ma tutaj takich niestety :))

coś mi się nie wydaje, u mnie przu 230km/h wskazowka nie przekraczała 4 tys obr.

Opublikowano
  • Autor

oj to chyba Ci sie wydawalo :))

Opublikowano

oj napewno ci się wydawało.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

panowie moze ktos bylby zainteresowany to mam pompke kupiona przez pomylke do odsprzedania

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=237549.msg2840798#msg2840798

---------- Post dopisany 17-08-2012 at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2012 at 15:47 ----------

a tutaj nowa zabawka :)) nie taka calkiem nowa mam ja ze 4 miechy :))

http://a4-klub.pl/marki-78/white-beast-bmw-z4-e89-full-opcja-243313/#post2989461

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Chyba ostatnio ten klekot siedzał mi na ogonie :grin::decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no kurde siedzial bo ktos mi droge blokowal :):):):wink::decayed:

---------- Post dopisany 16-12-2012 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 14:32 ----------

a tutaj nowa zabawka http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/r8-v8-silver-golas-fotki-255054/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.