Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
teraz to już za pózno. Dlatego ja tu jestem szefem a nie Ty
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ciesze się że się ze mną zgadzacie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to jak wy się już posprawdzacie to przyjedzie szef czyli Ja :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bejca
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
niemało
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niech będzie ja też. Dużego silnego konia...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
małą sprawe to Ty wiesz gdzie masz... :decayed: Może jakieś prosze... :decayed: Tak w ogóle to :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przemyśle
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a o forum i spotach to się przypomina tylko jak się coś potrzebuje...? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale ja wymieniam na lepsze a nie że się psuje...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale przecież ja nie wymieniam dużo rzeczy...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie no jeszcze trzymają ale ostatnio jak aku się rozładował przy rezaniu to przy kręceniu rozrusznikiem chyba dostały w dupe bo zaczeło bardziej bujać
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Chcialem przedstawic jak niektorzy potrfią brac za takie cos i juz. nie bardzo wiem co w tym smiesznego , szczegolnie ze nastepnego dnia jechalem na tydzien w trase i nie mialem innego wyjascia... a ja napisałem tylko że uważam że chłopaki zrobili Cie w c**ja. Nic nie wymienili tylko przeczyścili laser a skasowali jak za zboże. Przypuszczam że Cie poprostu oszukali i dlatego to napisałem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo pewnie mówi o rs4... Pewnie kolega też takiego szukał....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi nie nabijaj się. Ten kolega sobie maybacha kupi jak się troche podszkoli bo teraz zainwestował mega hajs w giełde... Przecież Pablo pisał... ..nawet chyba mi jakieś fotki posłał z tej giełdy.. o jest: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 17:48_________________________________________________Pablo też podobno rozważa granie na giełdzie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
fura doinwestowana - masę pracy włożone w auto i wypadało by wspomnieć tutaj o osobach które miały swój wkład w to auto : przede wszystkim wiadomo - Siemian ale i : lakiernik (4 wizyty) blacharz (4 wizyty) straż pożarna niemcy (1 wizyta) stacja diagnostyczna - ustawienie zbieżności (6 wizyt) prostowanie felg (7 wizyt) ..........sprawy eksploatacyjne nie wspominajmy - każdy z nas to robi - tyle że Siemian trzy krotnie częściej ...................ogólnie fura kozak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tego co pamiętam to Torsena miałeś w VW Passacie B5 W8 (4.0 benzyna)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dziękuje bardzo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmm ja tam robię zdjęcia na imprezach ale nie widziałem nikogo w koszulce a4... ten w koszulce był taki dosyć drobnej postury to musiałem być ja :nabijasie: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 01:31_________________________________________________a miał teczkę z NORDEi pod pachą? :polew: Tak tak, widziałem jak Baddy chodzi do Klimatu z teczuszką. Podobno ma stały tekst z którym podbija do lasek "ruchasz się od razu czy mam Ci wypisać co nieco z mojej magicznej teczuszki" Tak w ogóle to :hi:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
widze że wyciągasz wnioski :good: :good: Kolega H4mm3R wymieniał także jeśli masz jakieś pytania to do niego pisz żeby nie było tak jak z wtyczką od TV tunera :wink4: Pzdr
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dwa posty wyżej masz napisane.. :gwizdanie: :wink4: Pzdr
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a ja myśle że chłopaki porpostu Ci przeczyścili laser :polew: a zapłaciłeś jak za napęd z allegro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Maciek ja mam nawet dla Ciebie napis na plecy "Jestem klubowiczem jak nie ma żony" albo "jestem klubowiczem jak mi żona pozwoli" i pod tym napis "Grupa Bielska" :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:naughty: wiaddddoooomo :naughty: jak wszystko u mnie w aucie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja mam TV tuner z wyjściem AV. Także koszta minimalne. Troche kabla i samo DVD. DVD kupiłem za grosze od Adamooo