Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie bo w a3 bedzie mial ac a w aucie za 10 tys nie. Ale widocznie ludzie z blokowisk inaczej mysla :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wy***rdalac
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe ja już zauważyłem jakieś pół godziny temu i nawet o tym pisałem. Mam już print screena. Oczywiście że nie mam nic przeciwko. Wręcz przeciwnie, bardzo mnie to cieszy :naughty:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
jeśli między pierwszym a drugim podpięciem Vaga skasowałeś błedy to nie powinny wrócić
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
a skasowałeś błedy po pierwszym sprawdzeniu? Wypinałeś wcześniej RNSa?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
18 tys. km... To pewnie z nich już druty wychodzą...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
napewno bym Ci sprzedał :gwizdanie: Ty byś mi je dał za darmo żeby móc mówić że Siemian jezdzi na Twoich felgach...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
szkoda że mi się nie podobają bo bym sobie kupił.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no ale przy 3 hamowaniu? A tak ładnie dotarte były... Starałem się ;( ;( ;( Mogłyby się przynajmniej nie przypalać przy temp. zewnętrznej -12 :decayed: [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 01:34_________________________________________________ale fakt lekki dymek leciał i czuć było charakterystyczny zapaszek[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 01:35_________________________________________________Tomek a powiedz mi co sądzisz o klockach EBC? Bo słyszałem różne skrajne opinie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
aczkolwiek ostatnio jak wracałem z Katowic to w Pszczynie mnie złapało na 3 kolejnych światłach. W ciągu 4-5 minut były 3 hamowania z 220-210 do zera i musze przyznać że przy 3 hamowaniu mialem wrażenie jakby hamulec zaczął puchnąć, ale nie docisnąłem i nie sprawdziłem. Rano przy paru pierwszych hamowaniach był troche gumowy...[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 01:26_________________________________________________zobaczymy, powoli przymierzam się na wymiane turbiny na tą z silnika CAHA. Z 20 koników więcej powinno być to może i mocniejsze hamulce by się przydały. Zobaczymy jak będe stał z funduszami.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dokładnie na tył zastanawiałem się czy tego nie wsadzić Ale wiecie z tyłem nie ma żadnego musu, najważniejsze aby przód dobrze dociskał.. Planuje zrobić dobry program, ale chce też zadbać o bezpieczeństwo a gdzie jarzma ?????? :mysli: :mysli: a bo ja się już przyzyczaiłem do tych hamulców i szału ni ma. Wiadomo że jest odczuwalna róznica ale już nie robi to na mnie takiego wrażenia jak kiedyś.Ale pasażerowie twierdzą że za***iście hamuje. A ja to czuje dopiero jak się przesiadam do inych aut i wtedy musze pamiętać że one "nie hamują". Teraz to by się pewnie kotwica i spadochron przydaly
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo może idz już spać. Albo niech mu ktoś na PW napisze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 00:28_________________________________________________ Gdzie tam???? Prędzej jakiś menel by wyskoczył o tej porze niż sarna, to jest prawie że środek Krk i gdzieś tam widział sarny??? Sądzę że jechał od Bora Komorowskiego przez wiadukt na rondem a później rozpędzony nie wyhamował przed światłami i go zarzuciło.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ja pier***e to tylko Pablo mógł napiać... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Co się śmiejesz trochę się wypiło to się napisało z humorkiem taaa wypiło, pewnie kompotu truskawkowego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko o co Ci znowu chodzi A z której strony myślisz on jechał?? W prawo na warszawkę się leci a prosto w stronę marko/ikei, prawie codziennie tamtędy jeżdżę i jechał od ronda polsadu. KUUUURWA PADNE... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
pewnie seria 320 przód 288 tył
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie tam???? Prędzej jakiś menel by wyskoczył o tej porze niż sarna, to jest prawie że środek Krk i gdzieś tam widział sarny??? Sądzę że jechał od Bora Komorowskiego przez wiadukt na rondem a później rozpędzony nie wyhamował przed światłami i go zarzuciło.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ja pier**le to tylko Pablo mógł napiać... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja myśle że musiała mu sarna wyskoczyć...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
łojojojoj....
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a to te zaciski z s6 nie są wydajne?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jak widze takie hamulce to aż mnie w sercu ściska... ;( ;( ;( ;(
-
SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet
dlatego narazie go nie sprzedaje i mam nadzieję że będe w stanie wydłubywać kase na ubezpieczenie i jakieś lekkie konserwacje autka bo jest bardzo fajne. Ale byłem bliski tego błedu i już 2 razy prawie się go pozbyłem...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
oj akjam leci Ci to jak krew z nosa :decayed: :decayed: DO ROBOTY!!! :naughty:
-
[B7 BPW] Nowy nabytek i dalej w klubie - DO SPRZEDANIA, INFO W DZIALE SPRZEDAM
podoba mi się w ogłoszeniu określenie multitronik z tiptronikiem. To tak jakby napisać ośka z quattro...[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 11:13_________________________________________________ no każdy ma subiektywne odczucia.
-
[B7 BPW] Nowy nabytek i dalej w klubie - DO SPRZEDANIA, INFO W DZIALE SPRZEDAM
Muszę Ci powiedzieć, że sam na początku miałem obawy co do tej skrzyni jednak zastosowane w niej najmniej awaryjne rozwiązania techniczne (np. 7 lameli - wiedza uzyskana z działu "układ napędowy" od Bart-S) uspokoiła mnie, dodatkowo sumienny serwis w ASO przez pierwszego właściciela (np. terminowe wymiany oleju) i przeze mnie jak również właściwa eksploatacja nie wróżą usterek. Jest jeszcze jedna zaleta - nie ma sprzęgła przez co wymiana dwumasa była znacznie tańsza . Komfort jazdy też moim zdaniem bez porównania z manualem, poprzednio miałem takiego samego tylko B6 131 koni z 6-cio biegowym manualem to trzeba było wachlować lewarkiem cały czas co nieraz było irytujące a tutaj jest możliwość wyboru trybu pracy skrzyni co racja to racja. Ale mnie do multitronika i tak nikt by nie przekonał. Po pierwsze to się toczy a nie jedzie a po drugie mało z tym można zrobić. Przełożenia skrzyni w wersji sport są tak naprawde wymuszone przez sterownik. Poza tym nie ma to jak dobre pierd****ęcie ze sprzęgła :polew: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 11:08_________________________________________________a czemu sprzedajesz?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
S1 EKIERA