Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. A teraz troche o moim drugim autku :)

Opis samochodu:
Kolor: biały,
przebieg: ok. 210 000km
Moc: 112 KM
Spalanie: miasto 10l/100km trasa 7l/100km
Rok produkcji: 1986.

Wyposażenie dodatkowe:
-centralny zamek sterowany pilotem,
-2 komplety kół:
15' felgi aluminiowe OZ F1 Racing z oponami letnimi 195/50,
14’ felgi stalowe z oponami zimowymi 185/60
-tapicerka skórzano-materiałowa w jasno-ciemnej kolorystyce
-system audio,
-chromowana końcówka wydechu,
-składana tylna kanapa,
-dodatkowe przednie reflektory dalekosiężne w atrapie
-srebrne tarcze zegarów podświetlane od spodu folią technologii Indiglo, - już wywalone
-zegarek cyfrowy,
-obrotomierz,
-kierownica i lewarek zmiany biegów włoskiej firmy MOMO, - już wywalone
-chiński napis VOLKSWAGEN na klapie. -już wywalone
-zabezpieczenie antykradzieżowe felg aluminiowych,
-boczne szyby przyciemniane lekko na zielono.


Pare fotek:

1a.jpg

4a.jpg

6a.jpg

7a.jpg

8a.jpg

9a.jpg

10a.jpg

11a.jpg

12a.jpg

14a.jpg

13a.jpg

Pzdr

Edytowane przez siemian

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Fajny klasyk :good:

Opublikowano

Zes w pore zalozyl temat. Szkoda, ze nie w BN.

Teraz Ci powiedza, ze to dramat... bo nie da sie tym jezdzic w zime :polew:

Opublikowano

Ale zadbana 1 :kox: Jeździ to wogole, czy tylko stoi i wygląda :tongue4:

Opublikowano

Ładna sztuka ale koła ładniejsze są te z ostatnich zdjęć jak te OZy które wyglądają ni przypiął ni przyłatał do tego klasyka :decayed:

Opublikowano

fajne autko :good: sam od wakacji poluję na jakieś fajne MK I (cabrio albo zwykłe) w dobrych pieniądzach, ale ciężko coś znaleźć...

Opublikowano

Jeździ to wogole

nawet ładnie gume pali :naughty:
Opublikowano

siemian to na bukowine tym przyjeżdzasz ? :kox::tongue4:

fajny, też o takim myślę ale gorzej z tym gdzie go trzymać i kiedy jeździć

Opublikowano

na glebe z nim :evil:

Opublikowano

synuś...

ze 2 lata temu chciałeś go sprzedać...dzwoniłem i mówiłeś,że sprzedany :gwizdanie: :gwizdanie:

Piękny klasyk,ale niestety nie da się wsadzić w niego,bez znacznych przeróbek, porządnego diesla. :przebiegly:

Kółka tylko BBS,najlepiej 15''

Opublikowano

Widziałem auto kiedyś na alle.. ten materiał przez środek foteli to masakra jakaś :decayed:

Opublikowano

1. auto jest świetną bazą do zrobienia auta przyciągającego uwagę

2. na glebę z nim

3. te fele to do corsy a nie do klasyka

Opublikowano

ładny golfik :kox:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem auto kiedyś na alle.. ten materiał przez środek foteli to masakra jakaś :decayed:

czemu masakra?

3. te fele to do corsy a nie do klasyka

z tym się zgodze. Niestety kiedyś mi odjebało i kupiłem te OZ. Tamtych felg już niestety nie mam, ale może jak będize jakaś gotówka wolna to takowe kupie.

synuś...

ze 2 lata temu chciałeś go sprzedać...dzwoniłem i mówiłeś,że sprzedany :gwizdanie: :gwizdanie:

Piękny klasyk,ale niestety nie da się wsadzić w niego,bez znacznych przeróbek, porządnego diesla. :przebiegly:

Kółka tylko BBS,najlepiej 15''

eeee, nie możliwe że tak mówiłem...

...chyba że dzwoniłeś jak już się rozmyśliłem i doszedłem do wniosku że go nie sprzedaje. Głupio było mówić że się rozmyśliłem i nie sprzedaje :decayed:

Opublikowano

Widziałem auto kiedyś na alle.. ten materiał przez środek foteli to masakra jakaś :decayed:

czemu masakra?

A no drogi kolego te fotele wyglądają jak jakieś pokrowce z Tesco :wink4:

Nie obraź się w żadnym wypadku, ale one mi nie grają z tym autem w żadnej kwestii.

Tak samo jak kierownica " Momo" ..ja bym tu dał jakieś fajne drewno to samo w przypadku felg :)

Opublikowano
  • Autor

kiera nie pasuje. Ale jak kupilem auto to już ori kiery nie bylo i była jeszcze gorsza.

A fotele to kwesita gustu. Nie uważam żeby nie pasowały do tego auta.

Opublikowano

Mi się tam autko podoba, przynajmniej nie taki ulep jak srebrny :kox::decayed: :decayed: :decayed:.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cukiereczek :good:

BTW

Moje młode lata :kox:

Opublikowano

ładniusi, miałem takiego samego tylko ze czarnego

15 lat załuje ze sie go pozbyłem ;( ;( ;( ;( ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.