Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dlatego narazie go nie sprzedaje i mam nadzieję że będe w stanie wydłubywać kase na ubezpieczenie i jakieś lekkie konserwacje autka bo jest bardzo fajne.

Ale byłem bliski tego błedu i już 2 razy prawie się go pozbyłem...

Opublikowano

Cudeńko :slina: zawsze chciałem mieć takie auto jako drugie ale zadbane takie golfiki są drogie.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Może sprzedasz jednak :mysli: jak coś wal w dym

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

bardzo zacne wozidełko :notworthy:

jeździłem nim troszkę , :good: ,prowadzi się całkiem fajnie ,pali jak przyzwoite 2.5 i można się poczuć jak siemian lovelas jeżdżąc nim po mieście

Opublikowano
:hi: : :shocked: pewnie Marek ty nie jezdzisz tym golfikym :mysli: :gwizdanie: bo jak znam twój styl jazdy ,to autko juz by było nie do użydku :polew: :polew: ale autko :good: :good: :good:
Opublikowano

Sprzedajesz???

Czy może pojedziesz nim do ślubu? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

od roku zastanawiam się co z nim zrobić... Ale nie wykluczone że go sprzedam... Coraz bardziej chodzi mi Garbus po głowie... :kox:

Opublikowano

stoi taki w geograficznym centrum naszego :gwizdanie:

  • 4 lata później...
Opublikowano
  • Autor

odświeżamy wątek.

Z okazji przypadających w tym roku naszych 30 urodzin (moich i golfika) postanowilem zrobić mu i sobie mały prezent ;-)

Golfik w lecie przeszedł mały remoncik mechaniczny (nowe amory, chłodnica, kable zapłonowe, hamulce przod- tył, zawieszenie, przekładnia kierownicza, kopulka, i wiele wiele innych rzeczy ktore wymagały korekty).

Dodatkowo usunąłem błedy młodości czyli wymieniłem kierownice, liczniki i igałke zmiany biegów na oryginał (potem wstawie jakieś foto).

Autko poszło tydzień temu do "poprawek lakierniczych" ale po dokładnym "przebadaniu pacjenta" okazało się ze jednak potrzebne sa grubsze naprawy blacharskie. A jako że wyznaje zasadę robić raz a porządnie autko będzie całe lakierowane.

Okazało się że poprzedni właściciel naprawił autko byle jak po jakiejś przygodzie (mam to auto 12 lat także musiało to być wcześniej) i np. na tylnej klapie były 2cm kitu...

Jako że podłoga jest w bardzo dobrym stanie bo byla konserwowana zaraz jak go kupiłem naprawde warto było to zrobić :)

tutaj pare fotek z placu boju.

12596637_1102391579825050_1014963473_o.j

12596715_1102391599825048_230817654_o.jp

12596909_1378391648838919_1838473119_o.j

12606990_1378585812152836_1617473625_n.j

12620676_1378391578838926_1716086938_o.j

12620781_1378585935486157_1154341202_o.j

12626075_1378586045486146_1307759063_n.j

12632940_1102391653158376_57476496_o.jpg

12633113_1102391709825037_2014318731_o.j

12633127_1102391923158349_1706865488_o.j

12633299_1102391893158352_1803385251_o.j

12636938_1102391673158374_1405848489_o.j

12637065_1102391766491698_918834401_o.jp

12637312_1378391605505590_62700255_o.jpg

12637415_1102391959825012_147402158_o.jp

12637415_1378585728819511_2107579863_o.j

12656031_1378585975486153_226569505_o.jp

12656072_1102391686491706_1920650249_o.j

12656191_1102391793158362_1832444873_o.j

12656210_1102391679825040_1090586042_o.j

12665714_1102391616491713_270829385_n.jp

tutaj pare fotek z zeszłego lata z napraw mechanicznych :)

006%20(Kopiowanie).JPG

102%20(Kopiowanie).JPG

111%20(Kopiowanie).JPG

121%20(Kopiowanie).JPG

126%20(Kopiowanie).JPG

179%20(Kopiowanie).JPG

180%20(Kopiowanie).JPG

184%20(Kopiowanie).JPG

187%20(Kopiowanie).JPG

P1000811%20(Kopiowanie).JPG

P1000816%20(Kopiowanie).JPG

Edytowane przez siemian

Opublikowano

ładnie coś cieknie z pod niego :P

Opublikowano

nie myślałeś, żeby wymienić zderzaki na młodszy model?

Opublikowano

Te ostatnie fotki to jeszcze przed remontem pewnie. Przywrócenie oryginału to rozsądne posuniecie :)

Opublikowano

Coś pięknego no i dobra wersja . Ja ze swoim jestem już 11 lat jak go zrobiłem w 2007 roku tak do dziś stoi :facepalm:

Zdjcie017.jpg

Zdjcie016.jpg

Zdjcie014-1.jpg

Opublikowano

Marek poszukaj trojramiennej ori kiery do niego, ta jest ...ujowa.

Opublikowano
  • Autor

nie myślałeś, żeby wymienić zderzaki na młodszy model?

nie nie, ma zostać oryginał. te nowsze są za nowoczesne :)

Te ostatnie fotki to jeszcze przed remontem pewnie. Przywrócenie oryginału to rozsądne posuniecie :)

o ktorych zdjęciach mówisz? bo jesli o tych z GTIkiem to tam z zewnątrz nie ori są już tylko koła :)

Marek poszukaj trojramiennej ori kiery do niego, ta jest ...ujowa.

a ja się właśnie w tej kierze zakochałem i napewno taka zostanie :) Jak jej jeszcze nie miałem to byłem przerażony że mam to coś włożyć do mnie do golfa, a jak założyłem to nie wyobrażam sobie innej :)

ładnie coś cieknie z pod niego :P

nie z niego ;-) mój nie znaczy swojego terenu ;-)

Opublikowano

Yebnij mu jeszcze jakaś RNSe w tą deche :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak znajdziesz mi taką wersje z 1986 roku to wkładam :polew:


polakierowany :kox:

654%20(Kopiowanie).JPG

658%20(Kopiowanie).JPG

661%20(Kopiowanie).JPG

662%20(Kopiowanie).JPG

664%20(Kopiowanie).JPG

668%20(Kopiowanie).JPG

671%20(Kopiowanie).JPG

683%20(Kopiowanie).JPG

684%20(Kopiowanie).JPG

686%20(Kopiowanie).JPG

Opublikowano

Lans większy niż w Ałdiku :P

To GTI to też Twoje?

Opublikowano

No i gicio.

Trzymaj auto nie sprzedawaj. Coraz mniej takich.

A tak na marginesie to w czwartek mialem jazde probną leonem 290kM i powiem Ci ze jakos mnie nie "porwał" ten samochod.

Iść idzie ale jakis taki nerwowy na drodze, eRka zupelnie.inaczej sie.prowadzi.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Lans większy niż w Ałdiku :P

To GTI to też Twoje?

tak, tutaj masz wątek o GTi http://a4-klub.pl/index.php?/topic/283976-siemianowy-golfik-gti/

z okazji dnia dziecka golfik dostał nowe kóleczka :-)

IMG_9396%20(Kopiowanie).JPG

IMG_9375%20(Kopiowanie).JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.