Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no tak bo jak będe "czytelny" to moje wewnętrzne piękno przysłoni całe piękno auta :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hello
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
To się leczy. "cześć jestem poziek i znam mirona" to tak jak "cześć jestem poziek i jestem alkoholikiem" :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Spoko Bartek zawsze do usług To że kiera wydaje się mniejsza wynika z tego że ma minimalnie grubszy wieniec niż kiera z b6 i b7. Także, mimo że mało osób widzi róznice, ja szukam kiery z a4 b8 (takiej jak Ty masz). Miałem okazje jechać autem z tymi dwoma rodzajami kierownic i przy szybkiej jezdzie dużo lepiej trzyma się tą grubszą.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartku czy jeśli mam dobry moduł i taśmę to też mnie czeka kodowanie VIN'u i ABS'u czy poza tipem będę musiał jeszcze te kodować ? PS kabelek jutro wyjedzie do Ciebie jak nie zmieniasz modułu to nie wysypie się kodowanie Vinu i Absu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
mnie się one śrendio podobają, ale takie były a na szybko potrzebowałem rok temu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nic nie błyskało. :decayed: bez lampy pewnie słabo wyjdą :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja mam nie ori felgi na zime. Takie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hello Panowie. Wczoraj zaliczyłem trase Katowice Kostuchna- Sarni stok w 16 minut- wcześniej takiego czasu mi się nie udało zanotować. Ale kolege goniłem który jak wyjezdzałem był przed Tychami. Dogoniłem go w Czechowicach pod Komotem
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
pisz do jarko, niech wpisze cie na liste rezerwowa
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
My tu o Ojro i o knurze z mironowa... ekhm mironie z knurowa...
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
dokładnie, zawsze obiecujesz że coś spierdolisz w aucie i zawsze słowa dotrzymujesz :decayed: :decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
mron zwany też mironem to ten rycerz wieczna dziewica z knurowa
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
dam Ci numerek i listę ciekawych tematów jakie chciałbym z Tobą poruszyć :naughty: a Ty już o numerkach... ??? ziom zabieram ze 3 pejczyki, 2 pary kajdanek, jabłko adama i kilka korków analnych to sie miron ucieszy... :kox:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
dam Ci numerek i listę ciekawych tematów jakie chciałbym z Tobą poruszyć :naughty: a Ty już o numerkach... ???
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
cóż... peszek... Przyśle Ci pocztówke :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
żeś się k**wa Tolek obudził... :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miodzio nie wprowadzaj w błąd. Oczywiście że nie łapie błędu.Przynajmniej nie takiego żeby system nie działał. Odpinałem kurtyny na wyłaczonym zapłonie i też nie ma błędów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
podziekowania przyjęte
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
żona Cie puści? widze że pracujesz na status drugiego Maćka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: no to akurat Ci się udało
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pisząc to starałem się zniżyć do Twojego poziomu... Cóż nie wyszło... ;( ;( ;( Widocznie trzeba było wyjść na środek i pokazać gołą du_pe...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
lame ....... nie smieszne postaraj sie bardziej .. no śmieszne to to bynajmniej nie było. Aż mi się przykro zrobiło jak Cie z tym hamburgerem zobaczyłem... Pomyślałem: Biedak pewnie tęskni za godzicem... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemian bierze ... do buzi ... a tak wogole to czolem .. a furmana jeszcze nie kupilem .. poczekamy zobaczymy no jak coś jem to biore to do buzi. Za to widziałem jak Ty ostatnio w McDonadls wpychałeś hamburgera i frytki do d_upy Pewnie dentysta kazał Ci jeść drugą stroną a Ty zle to zrozumiałeś... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hello. Jak tam Panowie kto dziś na spocie będzie? ale domowe odzywki to zostaw sobie dla domowników