Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
mało [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 10:52_________________________________________________W fabryce to kiche odwalają już się graweruje tabliczka z napisem "ręcznie składane" i moim autografem :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a Ty Sokół na które kółka zakładasz łańcuchy? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek słyszałem że montujesz czujniki parkowania nowej generacji: http://www.sadistic.pl/czujnik-cofania-vt60111.htm
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek daj znać jak przesyłeczka dojdzie
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
no właśnie widziałem u Ciebie na pace worki z ziemniakami :polew: :polew: jakoś trzeba zarobić na to b7... Powinieneś daćsobie spokój z tymi marchewkami i też się przerzucić na kartofelki :polew:
-
[ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek
z zegarami sam to fryzjerowi ustawiłem :naughty:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
bo jechalem na rampy
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
hmmm... A gdzie to mnie widziales? :>
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale ja sobie z tego doskonale zdaje sprawe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jezus maria ten sam parszywy r... co u Ciebie... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Widocznie listonosz musi być jakimś Twoim dalekim bratem :polew: :polew: ...nie no gratki, aż się dziwie że umiałeś zmajstrować coś co nie jest kluczem i nie ma immobilisera
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
:notworthy: :notworthy: ja za długo myślałem a właśn ie byłem ciekaw kto to pyknął miałeś szanse. Bo przy naszej wymianie PW jeszcze było. Rano jeszcze też było.. Potem dostałem info że Akjam bierze to nawet nei pisałem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek jak chcesz to się szybko decyduj. Zawsze moge dorzucić do paczuszki... A własnie adresik podeślij no i piknie :notworthy:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no Ty zawsze musisz wygadać... narazie byłem w trasie BB- Kraków- BB i powiem że całkiem przyjemnie ale nie chce dociskać mocniej bo niech się ułożą Tak poza tym to moja pompa od wspomagania wydaje dzwięki skrajnie agonalne. O ile 2 tygodnie temu tylko od czasu do czasu słychać było wewnątrz "buczenie" w przedziale obrotów 1200-1500 i lekkie "wibracje na kierownicy" tak teraz słychać dość mocno a jak się otworzy maske to przy skręcie kół pompa zaczyna chodzić porównywalnie lub głośniej niż silnik... Mimo że codziennie mam od nowa zbiorniczek oleju z serwa zarzygany olejem, póki co wszytko działa... Ale cosik czuje że wymiana zbliża się wielkimi krokami... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
...jutro instalacja kiery ...pewnie byłoby dziś ale nie mam torxa "8" z trzpieniem 10cm ja mam 3. tak na wszelki wypadek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też zostawiam ;-) jak się nie używa to się psuje. I tak mi właśnie mechanik powiedział. Czekam na info co z autem... A tak po za tym to ten sam który ustawiał Ci tylne zawieszenie? :gwizdanie:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a masz Cabrioleta?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale brzydka strona. Widać że firma kogucik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jak zjedzie to będziesz za nim zadupcał z buta nie zjedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie no wiadomo. Chodzi mi o to ze to się może zawsze zepsuć. PABLO postaw auto na jakiejś górce na biegu i jeśli zjedzie to stawiam skrzynke wódki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak czy siak nie rozumiem używania ręcznego podczas postoju. Przecież dużo bezpieczniej zostawić auto na biegu. Reczny może być do postoju przy zapalonym silniku i ślizgania się...[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:51_________________________________________________ Tak ale wiadomo od tego jak i kto eksploatuje samochód, bo może być 5 letnie a będzie w gorszym stanie niż 14 letnie. Jedyny plus tego dnia że załatwiłem sobie przegląd :gwizdanie: a przepraszam jaka jest zależność eksploatacji do stanu tylnych zacisków hamulcowych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mózg zmień. kto zostawia w zimie auto na ręcznym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
mówiłem Ci żebyś mnie odwiedził. Masz bliżej
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
teraz wiem ale wtedy nie wiedziałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski odebrałeś?