Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema pancie A co Ty KERCZI? Siemian WTF :?: "Siema pancie :hi:" to stałe hasło Kercziego :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema pancie A co Ty KERCZI?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bo trzeba ten przycisk długo przytrzymać i wtedy wyłącza się całkowicie. dokładnie. Po jednym naciśnięciu wyświetla ASR off, po długim naciśnięciu wyświetla ESP off. Niestety w b7 nie da się całkowicie wyłączyć ESP.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
kurcze musze obczaić jak to wygląda na żywo w jakimś autku
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja mam soft japoński ale wydaje mi sie że gada PRAWYM przodem. Poza tym wszystko piknie hula. Tyle żę jak być to robił to przygotuj sobie też płytke z PL menu z SDSem i zrób zrzut adaptacji bo przy wgraniu softu japońskiego wszystko idzie się je..ać..
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
narazie odpuszcze. Ale w przyszłości kto wie.. A powiedzcie mi jak jest z działaniem TV tunera, BT itd... z nowym RNS-E?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ile takie cuś? Bo pisałem kiedyś do Kobry ale nie raczył odpisać. ..może za malutki jestem żeby z nim gadać. :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie jest to przejaw rasizmu ??? przecież nie napisałem gó[email protected]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ty masz nowy RNS?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Jaki jest adres internetowy Olisadebe ? - [email protected]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtus szykuj kawke :-D nadjezdzam :-P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
tiaaa... Dzisiaj mi dzwoniły dziewczyny ze sklepu czy cos zamawialem i próbowały mi wytłumaczyć co to jest :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hello
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a właśnie że nie co ja drugi miron78 jestem nie wypowiadaj tego nicku tutaj... Toż to złowieszcze nasienie szatana :evil: :evil: A po drugie jak już to zieluch... bo miron ma srebrne 19' a nie czarne 18' i nie ma listw s4... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ...w ogóle nie wiem po co przywołałeś tutaj nick tego pionka :polew: :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
devastation :good: :good: :good: :good: :good: za podejście do sprawy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fuuuuujjj.... allllleeee brrrzzzyyyydddaaalllllllllllllllllllllll :decayed: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 18:17_________________________________________________po pierwsze wyjeb ten znaczek s4. Po drugie fele w black, po trzecie progi z s4 w czarny mat
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
oj czaki czaki.. :polew:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Ja się dziwię, że ten wątek o tej padace jeszcze nie został usunięty do kosza coś czuje żę Poziu by się nim ładnie zajął :naughty:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
jakbym miał taki badziew to też by mi się pewnie znudził... Ale nie martw się. Przecież niedawno wymieniłeś ekran w RNS-E to tak jakby drugie życie autka... :polew:
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
też racja. Ale w sumie te które teraz mam są jeszcze bardziej niezauważalne
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
kurcze, a mnie jakoś te lusterka się specjalnie nie podobają... Ale wiadomo kwestia gustu...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
mają rozpisaną audiencje na czwartek na 19-20 poniędzy jednym a drugim rezaniem... :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.sadistic.pl/mitsubishi-na-hamowni-vt58056.htm :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no ale p&p nie jest