Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hello subway
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja będe miał na 99% (jeśli Hammer się nie zdecyduje) tył do sprzedania pod 288 (z 3.0 tdi) Będe miał zaciski i tarcze ATE w stanie idealnym (po jednym klocku)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
słusznie...szkoda by było robić obciach klubowi :good: :good: :good: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtuś wymieniłbyś mi dzisiaj tą poduche czy masz pełno? Bo już mnie kurwica bierze.
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
oj waży troche ten szyber... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wątpie żeby byly ori. nie kojarze tego wzoru
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart żebyś nie popadł w samozachwyt. Ja bym się z Tobą nie zamienił. :decayed: chyba że byś jakiś mocniejszy silniczek tam zapodał. Chociaż w sumie jakbym miał 1.9 tdi z tak dynamiczną skrzynią jak multitronik to też pewnie bym pakował pełno bajerów do autka. Ruszasz ze świateł zapuszczasz sobie Dr. Housa z DVD i po jednym odcinku masz prawie stówe na liczniku :naughty: Powinieneś jeszcze wyrezać sobie gaz i hamulec na pilota... Jedziesz sobie 100 po autobahnie chcesz przyśpieszyć do 130... Wciskasz pilota, idziesz sprawdzić do tyłu czy Ci kurtynki się równo rozwijają i czy kanapa ładnie grzeje, wracasz i akurat jest 130 na liczniku :polew: Nie no Bart wiesz że się śmieje i jestem pełen podziwu dla Twoich modów :good:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chodziło mu pewnie o czyjnik prędkości obrotowej kól. Ale tu masz inny problem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to żle słyszałeś. Ori felga 16'' alu wchodzi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
cisza zanzibarze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeszcze nie byem w firmie. chyba wieczorem pojade
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o widze że wklejasz fotki swojego pokoju
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie tą rzecz wymieniałem już 3 razy :disgust: :disgust:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawid z tego co widziałem ostatnio to w bagażniku masz taki porządeczek że jak tam wpieprzysz brudny smarem dyfer to i tak wiele się nie zmieni :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czemu poniosła? Dwa ślizgnięcia sobie zrobiłem. Chciałem więcej się poślizgać ale musze czekać aż wymienie poduche pod skrzynią bo przy wyprowadzaniu poślizgu skrzynia mi napieprza o podłoge Co do Fryzjera to ładnie mu wyszły te kółeczka
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie nie.... jestem, żyje i czuje się świetnie. :decayed: No sam się dziwiłem że nikt tu tyle nie pisze... :decayed: Tak między nami to napiszcie coś w temacie Mirona żeby znowu do mnie nie wydzwaniał jak on to mi zazdrości że u mnie co chwile ktoś coś pisze i że on weźnie całą rodzine i przyjedzie do mnie na warsztaty... A wracając do auta Idzie do mnie nowa poducha pod skrzynie i nakładka poliuretanowa. Tzn. tą nakładke mi robią na zamówienie... Może to spowoduje że nie będą się te poduchy co pół roku urywać... ale równie dobrze może nic nie dać. Pożyjemy zobaczymy :gwizdanie: Wczoraj założyłem zimówki [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 23:44_________________________________________________żeby nie było to nakładka to na poduszke
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
popo ale my sie cieszymy że Cie nie ma. Dzięki Pany za spota.[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________kfc czy jak Ci tam... Ledzik ooo jak tam umyłeś łepetyne? Idz do Gryfiego on Ci pokaże jak jego (kurtka) wciąga :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bedeee [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 15:57_________________________________________________ale fajnie jebie śniegiem :kox: :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie za oknem sypie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no ale najpierw musisz zapłacić. Przy wystawianiu faktury powołaj się na Pablo- Pani nie będzie robić problemów :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 15:45_________________________________________________ja moje auto sprzedam jako kolekcjonerskie.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: kerczi co z twoim klekotem?
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
oj to źle podpatrujesz. Bo z tego co ja wiem to 80% wymienia całość. ankieta..?? :decayed: :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja dzisiaj będę. Kurcze nowo upieczonemu klubowiczowi Zieluchowi dziś w nocy próbowali zrobić NZW czyli nieoczekiwaną zmiane właściciela. Na szczęscie nie odpalili ale zamek, drzwi i stacyjka rozwalona... Najważniejsze że autko stoi. Szkoda by go było...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no racja. U nas wódeczka z kranu leci. I piwko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kran i jedziesz... nie nie, nie zrozumieliśmy się. Spytaj kogoś spoza osiedla co to znaczy to Ci powie :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tez chce pić....