Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. mnie się wydaje że coś jest nie tak. A może Ci się tylko tak wydaje... :mysli: Co do głośników. Audi zmieniło A na B w kwietniu 2007.
  2. już kiedyś robiłem takie porównanie. U mnie na dokładniejszej wadze równica była jeszcze większa. Zresztą nawet w rękach czuć róznice.
  3. głośniki B grają duuużo lepiej niż A. :good:
  4. aż się dziwię że Ty coś takiego potrafisz zorbić :decayed: :decayed: Nie no a tak na powżnie to wielkie gratki :good: :good: :notworthy: :notworthy: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 09:30_________________________________________________Godzic wreszcie masz szanse zostać olimpijczykiem: http://sport.onet.pl/wiadomosci/taniec-na-rurze-na-igrzyskach-olimpijskich,1,4081204,wiadomosc.html :polew: :polew:
  5. aaa to chyba że tak
  6. za 1300 to ja bym kupił 10 kpl. Kupić cały zestaw za 1300 to jakby za pół darmo...
  7. no nie no racja... Wielkie, wielkie, wielkie, wielkie [...] dzięki Devastation. Szczerze mówiąc straciłem już wiarę że zdobęde te zaciski :notworthy: :notworthy:
  8. czyli rozumiem że jak jezdzisz po wodzie i śniegu i zostawisz auto na 2 dni pod domem to potem też tarcze zmieniasz na nowe :polew:
  9. Zaciski z s4 tylne są prawie niedostępne dlatego tanie nie były Jakby co to mam na sprzedaż to co mam teraz na aucie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172631.msg1996546#msg1996546 pzdr
  10. to jest na tył. Wentylowana 300x22 z S4 Przód mam 345
  11. zapewne tak będzie Ale za to jak będą hamować...
  12. poprzednio okazało się że były z 2.0TFSI. Te są z S4
  13. 2 tygodnie temu kupiłem złe zaciski. Myślałem że są pod 300mm a były pod 288. Na szczęscie w odpowiednim momencie się zorientowałem. Teraz już mam odpowiednie zaciski
  14. nie nie Te tarcze dopiero u mnie wylądują
  15. Panowie jako że mam zakładm na tył zestaw 300x22mm mam do sprzedania zaciski i tarcze 288mm. Zainteresowanych zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172631.0 Chyba nie musze pisać jak poprawia się hamowanie w stosunku do zestawu 245 lub 255...
  16. po małym falstarcie z zaciskami (okazało się że były pod 288/12) wreszcie nadszedł czas na prawidłowy komplecik
  17. no musze troche przystopować...
  18. ja umieram w Wawce... sie wczoraj powalczyło...
  19. oj ostatnimi czasy to wspieram cyklicznie. Ale nie co sobote a codziennie
  20. Poszedł sobie ojciec z małym synkiem na basen i już po basenie biorą prysznic. nagle malec się poślizgnął i już miał upaść ale złapał ojca za fiuta, przytrzymał się i utrzymał równowagę. Na to ojciec spoglądając w dół: Widzisz synu, jakbyś był z matką to byś się wy***ał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.