Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jemu chodzi o wielkość tylntych tarcz w a6 przy przednich w rozmiarze 347...No cóż polska język cięzka jest... Zacisk z a6 tył nie pasuje bo jest elektryczny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja siedze na zajeciach i zastanawiam sie czy odpale pascia z moim akumulatorem :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
świecimy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:shocked: :shocked: nie pytam o nic więcej... Ładnie się bawicie...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
fajny bajer jest a Ty masz 2 czujniki z przodu w zderzaku czy co to ? to jest część właśnie tych przygotowań. Kupowałem zderzak. Kupiłem pod parktronik, na wszelki wypadek i dałem dwa czujniki... Niech już sobie czekają. Blenda na rejestracje była wymieniana także kupiłem póki co nie pod czujniki ale zawsze moge ją zmienić
-
SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet
kiera nie pasuje. Ale jak kupilem auto to już ori kiery nie bylo i była jeszcze gorsza. A fotele to kwesita gustu. Nie uważam żeby nie pasowały do tego auta.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
na parktroniku mi tak bardzo nie zależy. Tzn moduł już leży z pół roku w szufladzie w biurku... Może kiedys
-
SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet
czemu masakra? z tym się zgodze. Niestety kiedyś mi odjebało i kupiłem te OZ. Tamtych felg już niestety nie mam, ale może jak będize jakaś gotówka wolna to takowe kupie. eeee, nie możliwe że tak mówiłem... ...chyba że dzwoniłeś jak już się rozmyśliłem i doszedłem do wniosku że go nie sprzedaje. Głupio było mówić że się rozmyśliłem i nie sprzedaje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemian nie miał kołyski tylko stary go na bandżi wieszał za noge i za okno ciebie stary za ch.... wieszał
-
SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet
Witam. A teraz troche o moim drugim autku Opis samochodu: Kolor: biały, przebieg: ok. 210 000km Moc: 112 KM Spalanie: miasto 10l/100km trasa 7l/100km Rok produkcji: 1986. Wyposażenie dodatkowe: -centralny zamek sterowany pilotem, -2 komplety kół: 15' felgi aluminiowe OZ F1 Racing z oponami letnimi 195/50, 14’ felgi stalowe z oponami zimowymi 185/60 -tapicerka skórzano-materiałowa w jasno-ciemnej kolorystyce -system audio, -chromowana końcówka wydechu, -składana tylna kanapa, -dodatkowe przednie reflektory dalekosiężne w atrapie -srebrne tarcze zegarów podświetlane od spodu folią technologii Indiglo, - już wywalone -zegarek cyfrowy, -obrotomierz, -kierownica i lewarek zmiany biegów włoskiej firmy MOMO, - już wywalone -chiński napis VOLKSWAGEN na klapie. -już wywalone -zabezpieczenie antykradzieżowe felg aluminiowych, -boczne szyby przyciemniane lekko na zielono. Pare fotek: Pzdr
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Tak na zapas eeee nie s-line... :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie w każdą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak. Ale w taką pogode nic się nie zrobi niestety. I tutaj akurat uważam że nie można za to winić drogowców..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron typowo polskie gadanie... Przy tym jak teraz sypie to choćby jezdziła piaskarka za piskarką to i tak będzie biało...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurcze w sumie pogoda taka żę nie wiem czy wpadne. Pewnie wieczorem pojade się gdzieś poślizgaćale o 18 to jeszcze duży ruch będzie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale tam jest FAP a nie DPF. A do drugie nie każdy zna Angielski
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no godzic przeciez kazdy wie co to DPF... tyle że tam to się chyba nazywa FAP. Ogólnie filtr cząstek stałych[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 14:24_________________________________________________Pany kto dzisiaj na spocie będzie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
możesz to rozwinąć bo nie rozumiem jak można być poje.... w sensie pozytywnym tu nikt się po mydełko nie schyla Tomcio nie napisałem wyjebani, a pojebami... :evil: nie fantazjuj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak was czytam i wy jesteście pojebannniii :decayed: tak w sensie pozytywnym :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak powinni Ci dać medal a nie kropka... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172853.msg1999489#msg1999489
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo za co kropa? Bo szukam szukam i znaleźć nie moge?? AAAA takie rzeczy to na PW :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 18:27_________________________________________________aaaa już mam :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakie stare ramiona? Sławek przecież on ma b6 z 2004 roku...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do Wojtka podjedz to Ci założy. Boscha przypadkiem nie kupuj. Ja kupiłem rok temu to po dwóch miesiącach wyrzuciłem. Masakra. Zawsze byłem z Boscha zadowolony. Może nie mają dobrych "płaskich" piór. Jedz do Wojtka i kupuj z Valeo. O niebo lepsze.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie nie, sprawdzałem to kiedyś. Nie ma to przełożenia na EM. A prawda jest taka (sprawdzone na paru autach) że najlepiej RNS gra na ustawieniu nie BOSE a lineare Klangcharakteristik czyli 0.