Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Arturo to było do niego: nie wierze :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przecież potem Ty go kupiłeś :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
kiedys juz rozmawialismy na ten temat..... ja unikam tych zacisków jak diabeł swieconej wody bo potrzeba do nich minimum 17''-ych felg, lubia sie zacierac tłoczki i nierównomiernie scieraja sie tam klocki w/g mnie nie jest to udana konstrukcja, lepiej jest montowac jednotłoczkwe zaciski dowiadywałeś się to co gadaliśmy z tą wysyłką?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki Panowie za spota... ... Cycek nie płacz już :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Slawek pewnie będzie cały wieczór jezdził na koniu i jak zwykle ostatnio go nie będzie... nowa pasja :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
f*ck... zapomniałem. Przepraszam. Dowiem się co i jak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
randke powiadasz.... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja
-
[ALL B7] Huczenie podczas jazdy
no ale to jeśli te przeguby są identyczne to czemu są mocniejsze?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
z tego to by się dwie RS6 zrobiło.. :decayed: :polew:
-
[ALL B7] Huczenie podczas jazdy
a podejdą napewno od 2.7?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a dziękuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szukam czegoś mocniejszego :decayed: :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmm... czym??[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:57_________________________________________________ooo.. urwałem poduszke pod skrzynią
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja nie poczułem. Sprawuje się dobrze.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie twierdzę, że nie można mieć większego..tj. większej tarczy i mniejszego luzu Przy takiej małej przerwie między zaciskiem a tarczą ja zastanawiałbym się już jaka jest skuteczność tarczy wentylowanej. Specem hamulcowym nie jestem, ale powietrze jakoś musi się do tej tarczy dostać a im mniejsza przerwa tym słabsze wentylowanie. @kokos: Nie ma za co. Też się masz swój udział przy tej wymianie Tarcze Zimmermann i klocki Ferodo Premier na razi działają prawidłowo. Nie piszczą i nie pylą, hamują skutecznie, ale jeszcze nie testowałem ich tak na maksa, do czerwoności. ale tu chodzi o odległość zacisku od felgi. Biorąc pod uwagę że zacisk "wchodzi" na tarcze to tarcza nie jest tak ciasno spasowana więc wentylacja będzie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
przy okazji wyjaśniła się sprawa nie działających lampek w podsufitce... 38 bezpiecznik spalony
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bakuś zadzwonie do Ciebie jutro w sprawie tej rurki do IC
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
objawy mam takie że poduszka się urwała... Poprzednia była nowa i po pół roku się urwała, a w ASO odmówili wymiany uzasadniając że wynika to ze zbyt "agresywnego, sportowego stylu jazdy..." :wallbash: debile... Urywają się od zmiany biegów i redukcji. W poprzednim aucie też co pare miesięcy urywalem więc jestem przyzyczajony... Szukam jakiegoś mocniejszego odpowiednika...
-
[ALL B7] Huczenie podczas jazdy
ja w ciągu 2 lat wymieniłem już 4 przeguby i dwie poduszki pod skrzynią... Taki los...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
żebym ja Ci nie powiedział co Ty powinienes SE kupić... :decayed:
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
full blak madafaka edyszyn
-
[ALL B7] Zbiornik płynu spryskiwaczy i dysze mycia reflektorów
w B7 tak, ale w B6 są dwa. W 2005 roku szły jeszcze czasem czesci z B6. Tak mi przynajmiej facet w ASO mówił
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
pięknie ten grill wygląda... :decayed: