Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. no moje hamują jak hamują... Szału nie ma. Bicie jest... Skuteczność troche spadła ale póki co przed zimą nic robić nie będe. Przemęcze zime... Na lato się może nad czymś pomyśli
  2. słitaśne
  3. czyli nie będzie ustalania bo szefu już wybrał co? Baddy nie liż dup_y Wihajstrowi. I tak nie da się nabrać na te Twoje fundusze
  4. aaaaaaaaaaaaaaaa.... kurcze teraz dopiero zrozumiałem... Chyba jeszczce nie do konca wytrzeźwiałem po wczoraj... :decayed: :decayed:
  5. no chyba nie chcesz powiedzieć że dałeś łapówkę!!! :shocked: :shocked: My się tutaj takimi brzydzimy!!
  6. spoko seves, przypuszczałem że dasz du_py :decayed: :decayed: Dzięki za życzonka
  7. hmmm... to co Ty masz powiedzieć :mysli: Jeszcze raz dzięki wszystkim za życzenia. A Tobie Dawid za odwiedziny
  8. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  9. Nie no ja mam date urodzenia ale słyszłem że Ty masz wbite jak pierwszy raz obciągałeś proboszczowi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  10. tia u Ciebie w garażu w skoczowie :polew: :polew:
  11. A dziękuje nie no Złociutka przecież Ty masz max. 18 wiosen :decayed:
  12. to nie żartuj tylko przyjeżdzaj do BB. Może być na sygnale :decayed:
  13. gdybym był w Krk to kto wie... Stawiam ale w BB. Wpada ktoś?
  14. hmmm... to zależy. A co być chciał z tego zrobić? Osobówke czy tira??
  15. gwoździem to mi wszędzie mogą auto przerysować... :decayed: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 09:42_________________________________________________dzieki Godzic
  16. nareszcie :notworthy: słyszalem że będziecie wystawiać mandaty za samo pomyślenie o tym że ma się ochote na papierosa :decayed:
  17. no nie mów że byś uderzył samochód :shocked: :polew: nie no oczywiście żarcik
  18. dzięki Wojtuś. Na spocie mnie nie będzie bo lece pić do miasta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.