Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ze skrętnymi będziesz miał dużo roboty żeby to działało. Szukaj zwykłych bixenów najlepiej z białym kierunkiem (jęsli będzie pomarańczowy w dobrej cenie to zawsze potem można wy***ać to szkiełko tak jak u mnie)
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja tam uważam że cena 1300 jest bardzo atrakcyjna za kpl z eSy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
POPO to Ty? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83765.msg2040013#msg2040013 :decayed:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
pewnie POPO. Na niego uważaj bo on woli chłopców. Może mu stanął i dlatego się tak na Ciebie gapił. :polew:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
dokładnie tu nie pomoge bo poprostu już nie pamiętam, a nie chce wprowadzić w błąd. Pozdrawiam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Flyer Ty mnie chyba nie rozumiesz. Ty dałeś 1100zł za kpl na sam tył. Tyle że z przewodami w oplocie. I piszesz że to jest cena ok. Po czym stwierdzasz że cena 1300 za kpl na 2 osie czyli przód + tył nie jest atrakcyjna. Devastation za 200zł więcej niż TY za tył kupił kpl. na wszystkie koła. Więc cena moim zdaniem mega dobra.[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 17:32_________________________________________________ja płaciłem 300zł za zaciski pod 320. Kupowałem pod to nowe tarcze i klocki Ate. Niestety po paru miesiącach wszystko pokrzywiłem... Potem kupiłem zaciski pod 345mm za 800zł i do tego dokupiłem nowe tarcze i klocki Ate. Tarcze mam do dziś- biją. Klocki miałem jedne ori dwa razy Ate a teraz Trw. Jeśli chodzi o tył: za zaciski na tyył pod 288 dałem 500zł. Do tego poszły nowe tarcze Ate i klocki Trw. Teraz kończy się pierwszy klocek i kupiłem zkpl. z eSy. Za kpl. na tył pod tarcze 300mm dałem 800zł
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dobrze kombinujesz. Ale... 1. w wiązce do wzmaka nie ma żadnych anten... 2. jeszcze musisz sygnały z przodu pociągnąć... Jeśli tak to czy wystarczyło by (aby nie pruć całego auta) te nowe kable pociągnąć w okolice radia i tam polutować z istniejącymi kabelkami od głośników przednich i centralnego ? 3. Nie. Bo teraz z RNS-E/radia wychodzą kable głośnikowe do głośników, a Ty potrzebujesz sygnały. Głośnikowe pójdą dopiero od wzmaka do przodu i musisz je ciągnąć. Zrozumiał? Już jest jaśniej ale ... 1. Nie ma kabli do anten powiadasz a ja mam w wiązce od bose taki jeden wystający kabelek zakończony dwoma lutami, dodatkowo jest odpinany po środku przewodu na złączkę. Wygląda jak by był w aucie z którego jest wiązka przylutowany do anten w szybach tylnych bo tak na oko to na wysokości szyby odchodzi od wiązki. Nie mówię oczywiście o przewodzie do głośnika w subie 2,3 Czyli kable sygnałowe ciągnę wraz z kablami głośnikowymi od wzmacniacza do każdego z 3 głośników przednich osobno, tak ? Czy do głośników w drzwiach tylnych też trzeba ciągnąć dodatkowo sygnały, czy one już są w starej wiązce ? Anteny są wpięte do wzmacniacza antenowego a nie do zwykłego wzmacniacza. 2,3. Nie do końca rozumiesz. Kabel sygnałowy to kabel pomiędzy jednostką nadającą (np. radio lub RNS) a wzmacniaczem. Podaje sygnał który wzmacniacz konwertuje i przekazuje na głośniki kablami głośnikowymi. Jako że teraz tył gra Ci ze wzmacniacza to tylne kable sygnałowe już masz w wiązce (lewy-tył, prawy-tył). Tak samo masz już tylne kable głośnikowe (kable wzmacniacz-głośniki). Teraz musisz pociągnąć taki sam zestaw z przodu. Czyli. Sygnały prawy-prżód, lewy przód i kable głośnikowe pomiędzy wzmacniaczem a głośnikami (prawy-głośnik wzmak, lewy głośnik wzmak). W chwili obecnej głośnik centralny masz podpięty pod jeden z przednich głośników. W BOSE ciągniesz do niego kable głośnikowe z wzmacniacza (możesz je zlutować potem za RNS-em z kablami które teraz idą do tego głośniczka)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to Wy sobie dajecie za to jakieś punkty... :shocked:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dobrze kombinujesz. Ale... 1. w wiązce do wzmaka nie ma żadnych anten... 2. jeszcze musisz sygnały z przodu pociągnąć... Jeśli tak to czy wystarczyło by (aby nie pruć całego auta) te nowe kable pociągnąć w okolice radia i tam polutować z istniejącymi kabelkami od głośników przednich i centralnego ? 3. Nie. Bo teraz z RNS-E/radia wychodzą kable głośnikowe do głośników, a Ty potrzebujesz sygnały. Głośnikowe pójdą dopiero od wzmaka do przodu i musisz je ciągnąć. Zrozumiał?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ale to co pokrzywiły się? :gwizdanie: w sumie dziwne, żeby od czegoś takiego się pokrzywiły. Ale wszystko jest możliwe... Pojezdzij, poczekaj, może klocek się musi ułożyć :mysli:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja bym jezdził. Mam złe wspomnienia związane z przetaczanymi tarczami :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko spoko, pamiętam o Tobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron przecież się śmieje. Jakbym miał jakąs wolną kase też bym sobie jakieś upal-auto kupił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napalacie się jak ślepi na suchary... :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zwyczajna cena za pełen kpl na przód i tył...?? :shocked: :shocked: co Ty gadasz... ....a sam dałeś 1100zł za sam tył... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za spota Panowie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kurde nie wierzę... Ma to swój numer VAG? Nie ma sprawy - ale umówimy się na wiosnę jakoś Dzięki za tutoriala do TVF (będę przerabiał w tygodniu) Jak nie założę do wiosny i jeśli będziesz miał czas to z miłą chęcią bym Cie odwiedził Zapraszam :> Chyba sobie jaja robicie z tymi nakladkami na pedaly? też mi się tak wydaje Przecież one są okropne :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chyba że następną dostali...[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 15:35_________________________________________________chyba że taką widziałeś, ale to się nie liczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 15:31_________________________________________________
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty byś się posmarkał a co ma biedny Wihajster powiedzieć... :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już nie mają od dobrych paru miesięcy... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to co Twój paść nie jezdzi? Słyszałem że Wihajster biega z siekierą po całym Skoczowie i szuka listonosza.... To już wiemy czemu na spota nie może przyjechać.... Po co mu listonosz też każdy się może domyślić :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
???kupiłeś?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kto dzis na spocie będzie? Ja będe.