Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. no i wszystko się wyjaśniło. Ty słyszałeś o a4 a na fotkach jest a6. To pewnie dwie różne sprawy... :decayed: :polew:
  2. Byłem tam chwilę po ugaszeniu zarezerwowałeś dla mnie to auto? :polew: :polew:
  3. wsiockie jak c**j....
  4. podaj kom to zadzwonie i pogadamy
  5. :polew: :polew: :polew:
  6. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  7. jak sie konczy tak jak Ty to rozumiem... :evil:
  8. ale on podawał to w ilości alkoholu na godzine :kox:
  9. browara wypiłem i tak mi jakoś odwaga przyszła no tak właśnie myślałem... :decayed: nie pij tyle... ...i pilnuj się!! :evil:
  10. Ty jesteś tępy a to akurat nie ma wpływu na kolor oj przeprosisz za to na zlocie.. :decayed: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:54_________________________________________________...a swoja drogą co ta zazdrość robi z człowiekiem :polew:
  11. sami jesteście kolorowi... Ja jestem biały... :decayed:
  12. z tego co widze w ETCE na szybko to S4 B7 ma takie same wahacze jak A4... :gwizdanie:
  13. stabilizatory tak, przeguby podejrzewam też ale wachacze przypuszczam że będą takie same.
  14. Jeśli chodzi o wage to jest duża różnica między 288 a 345mm. Teraz pytanie czy w S4 jest inne zawieszenie (wahacze, łożyska) niż w zwykłej A4??? Bo mi się wydaje że nie ma różnicy. wydaje mi się że będzie takie same... Ale czy ktoś napisał że inne...?
  15. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  16. codziennie widzisz ją w lustrze :polew: :polew: :polew:
  17. róznica w wadze jest bardzo duża.
  18. A ja drugi dzień bez papierosa jak w sylwestra wypaliłeś coś takiego to wcale się nie dziwie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:38_________________________________________________Pablo pamiętaj:
  19. no to tak jak powiedziałem. Przód bym przemyślał bo to już końcówka, ale tył śmiało można założyć
  20. zapomnij...juz stoi u mnie na placu pasowała by do Ciebie :polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:14_________________________________________________Wihajster ja słyszałem że kupiłeś sobie R8: :polew: :polew:
  21. ale o które tarcze Ci chodzi? Każda tarcza ma podaną min. grubość. Dla 320/345 jest to 28mm (nowa ma 30mm) a dla 288 (tył) 10mm (nowa ma 12mm)
  22. co racja to racja. Róznica w wadze tarczy 288 a 345 jest kolosalna. To samo tyczy się zacisków. Ważyłeś to kiedyś Tomek? Ciekaw jestem jaka jest różica w wadze zestawu pod 288 i 345 z przodu i 245 a 300 z tyłu.
  23. na hamulce z RSa i Porsche nie założysz napewno 17. Na hamulce z s4 wchodzą aluminiowe 17 a hamuje całkiem przyjemnie
  24. aczkolwiek zastanów się żebyś nie robił tego błedu co ja i wymieniał zacisków 6 razy z 288 na 320 i na 345 z przodu i 245 na 288 i 300 z tyłu. Może lepiej zainwestować i od razu dać coś fajnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.