Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
każdy jezdzi inaczej
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew: ale ja kocham to auto i przecież bardzo o niego dbam
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no kurrrfa jutro sprawdze w firmie list ppzewozowy i bede do nich dzwonił...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart doszła wreszcie ta paczucha?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie szyld bedzie taki REBUILD AND OPTIMIZED BY SIEMIAN - BETTER THEN SERIES EVER WAS ale wiesz ze jak odbierzesz elementowi elastycznemu jego elastycznosc poprzez usztywnienia, obciazenia przeniosa sie na mocowania tzn karoseria albo skrzynia ciekaw jestem co najpierw sie podda )) fizyki nie oszukasz )) jaki to material jakies polimery czy cos innego liczyl to ktos na wytrzymalosc i poddawaniu sie obciazeniom czy tylko tak sobie kolesie zrobili model i prototyp??? sorry ze jestem takim sceptykiem ale niestety za duzo juz widzialem roznych testow w firmie i czasem bym sie w zyciu nie spodziewal co moze drobny element zdzialac mam nadzieje ze w tym przypadku modyfikacje wystapia na duzy plus i nic innego sie nie zdewast nie szyld bedzie taki REBUILD AND OPTIMIZED BY SIEMIAN - BETTER THEN SERIES EVER WAS ale wiesz ze jak odbierzesz elementowi elastycznemu jego elastycznosc poprzez usztywnienia, obciazenia przeniosa sie na mocowania tzn karoseria albo skrzynia ciekaw jestem co najpierw sie podda )) fizyki nie oszukasz )) jaki to material jakies polimery czy cos innego liczyl to ktos na wytrzymalosc i poddawaniu sie obciazeniom czy tylko tak sobie kolesie zrobili model i prototyp??? sorry ze jestem takim sceptykiem ale niestety za duzo juz widzialem roznych testow w firmie i czasem bym sie w zyciu nie spodziewal co moze drobny element zdzialac mam nadzieje ze w tym przypadku modyfikacje wystapia na duzy plus i nic innego sie nie zdewastuje uje Poduszka ma w sobie "przestrzeń pustą" żeby nie przenosić drgań na bude. Jeśli ją bardziej usztywnimy drgania te będą się poprostu bardziej przenosić i wszystko lekko bardziej dostanie w dupe, aczkolwiek skrzynia nie powinna tak gonić. Przynajmniej nie bedzie co pół roku uderzała w podłoge po zerwaniu poduszki.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jeśli chcesz zeby Ci sie zaktualizował soft to na większy niż masz teraz.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
zmien sofix na płycie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
trzeba by zmierzyć grubość tarczy
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jako że wysłałem im poduszke i robili dopiero forme to zapłaciłem 38zł i mam im dać znać czy to coś dało. Jesli nastąpi poprawa to wprowadzą to do sprzedaży
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
na 10000% więcej niż 16 znaków, ale to fakt że jest ograniczenie. Ja zawsze zmniejszam nazwy do 40 znaków.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ze mną się nie przywitałeś to ja też się z Tobą nie witam. :polew: :polew: Całej reszcie :hi:
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
no z tym wieś-tuningiem może troche przesadziłem, ale uważam że te pakiety robią troche z auta choinke
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
co nie jest jednoznaczne z tym że musi mi się podobać. Nie widziałem jeszcze żadnego ładnego pakietu do A4 B7 poza pakietem z S4 lub DTM. Reszta robi moim zdaniem z auta choinki... Na Święta można założyć ale żeby z tym na stałe jezdzić...
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
bo jest fajniejsza od seryjnej. jak masz jakas lepsza alternatywe dla serii to podziel sie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Oettinger, ABT, Rieger, Zender, Votex , Caractere , Kerscher , Sportec , JE Design , UBERHAUS , Hofele... itd. jeśli chodzi o wieś-tuning to napewno
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
da się zmienić z poziomu navi.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dzięki Dwa dni temu przyszły do mnie wkładki poliuretanowe poduszki skrzyni biegów. Zobaczymy czy to coś da i poduchy nie będą się tak często zrywały. Wkładki są zrobione z dwóch róznych mieszanek poliuretanu. Czerwona jest miększa, żółta twardsza.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber luzuj.. Święta mamy... Przecież żartowałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ok. i nie odpuszcze
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
ja po pracy muszę załatwić jedną sprawę, więc okł 17 bym mógł wyjechac z kato, więc, okł 18.30 bym mógł być u Ciebie. Może być? jutro wam dam znać Tolek bede dzwonił do Ciebie ok 13.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 22:55_________________________________________________Toel widziałeś jaki Seves ma fajny prawy spryskiwacz reflektora?. Chyba zmniejszanie wagi pojazdu :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Do czego to Siemian ludzi zmusza za chwilę będzie "przyprowadź konia, chłopcze stajenny" :polew: Tolek poprostu jest dobrze wychowany. Nawet mu nie sugerowałem, tym razem żeby coś napisał :polew: [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 09:29_________________________________________________taka mała ciekawostka. Wiecie że w Angielskich wersjach B7 nie dawali prawego sprysku relflektora- chyba żeby odchudzić auto Przynajmniej tak wnioskuje po nowej furmance Sevesa który wczoraj u mnie był :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heluł Ślunzaki. Po pierwsze Wesołych Świąt. Po drugie taka mała ciekawostka. Wiecie że w Angielskich wersjach B7 nie dawali prawego sprysku relflektora- chyba żeby odchudzić auto Przynajmniej tak wnioskuje po nowej furmance Sevesa który wczoraj u mnie był :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teżw pracy siedze :evil: napisałbym coś i wywołał burze przed Świętami... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ...a zresztą :evil: :evil: :evil: Sam sobie zrobiłeś ten prezent zawożąc auto do V-Techu :polew: :polew: Jakos Tobie gwizdalo, Ojciec Boserona tez regenerowal a kolo V-TECHu nawet nie przejezdzaliscie, ale spoko teraz jak wymienie turbo to mysle ze Twoj COMPSPORT bede wciagał na wstecznym i wtedy Twoja mina bedzie dla mnie najlepszym prezentem swiatecznym :polew: jakbym poprosił o mape która co pól roku będzie wykańczać turbiny to też bym latał... :evil:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napisałbym coś i wywołał burze przed Świętami... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ...a zresztą :evil: :evil: :evil: Sam sobie zrobiłeś ten prezent zawożąc auto do V-Techu :polew: :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
to dupki... Już od jakiegoś czasu rozglądam się za nową firmą kurierską. Wysyłam siódemką ale czasami jest z nimi tragedia. Ostatnio czekałem na palete i po tym jak nie przychodziła 4 dni i jak tam zadzwoniłem z awanturąto powiedzieli mi że stoi 4 dni u nich na magazynie bo nie mają auta żeby mi palete dostarczyć... Sam po nią pojechałem. Ciekawe ile by jeszcze leżała w magazynie gdybym nie zadzwonił...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: