Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek


fryzjerek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako ze juz troszke tu siedze na forum to czas przedstawic moje auto. Prezentacje zrobilem w formie filmu efekt ocenicie sami. A co to wogole jest to juz mowie

a4 Avant quattro 2.0 tfsi 211ps

- skrzynia automatyczna

- klimatyzacja automatyczna 3-strefowa

- podłokietnik z przodu

- czujnik zmierzchowy świateł

- czujnik deszczu

- reflektory ksenonowe plus ze światłami do jazdy dziennej LED

- autoalarm fabryczny

- komputer pokładowy z kolorowym wyswietlaczem + Polskie Menu

- system MMI Navigation Plus

- Audi Music Interface

- system nagłasniajacy Audi Sound System

- lusterka zewnętrzne, ogrzewane z funkcją przeciw oslepieniową i funkcją pamięci

- relingi w kolorze srebrnym

- Audi parking system Advanced z kamerą cofania

- czujniki parkowania (parktronic)

- dach panoramiczny

- listwy ozdobne wokoł szyb, srebrne

- felgi 8J x 17, z oponami 245/45 R17, 10-ramienne

- listwy aluminium Hologramm

- Funkcja otwierania drzwi garażowych (HomeLink)

- Tempomat

- Podparcie w drzwiach obszyte sksrą

- Pakiet "oswietlenie wnętrza"

- Kierownica wielofunkcyjna, 4-ramienna, obszyta sksrą

- Ogrzewanie foteli przednich

- Regulacja podparcia odcinka ledzwiowego kregosłupa, elektryczna

- Regulacja ustawienia foteli przednich, elektryczna, z pamijcią ustawień fotela

kierowcy

- Tapicerka sksrzana "Milano"

- Zmieniarka CD

- Autotelefon - Audi Bluetooth

-lusterko foto chrom z kompasem

-Coming home / Leaving home

-przyciemniane szyby

-czujniki cisnienia powietrza w oponach

-automatycznie ściemniane, Assist Side

-tylne siedzenia składane i rozkładane dzielone oparcie

z planów to

-programik na około 260 kucy

-felunek jakis fajny

-kiera nowa 3 ramienna

Film prezentujacy moje auto przed ogladaniem ustawic 720 p hd

Kilka fotek

1. 103b9155359d3b87med.jpg

2. 2c6f1391d40c7e89med.jpg

3. 785b75429e40f4demed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę że robiłem pól opisu tego auta nie moge napisać nic innego jak "bardzo fajne autko" :decayed: :decayed: :decayed:

Nie no a tak na poważnie- miałem okazje tym jezdzić i naprawde super- fajny wypas.

Jeszcze tylko programik by się przydał.[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:40_________________________________________________dodaj jeszcze fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good: :good:

patrząc na pierwsze sec. filmu widzę że fura była zaparkowana obok fury Siemiana - sprawdź czy rdza z jego fury na Twoją nie przeskoczyła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wyposażona. S-tronic, jak się nim jeździ? Masz jakieś porównanie np do tiptronica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

musiał to napisać

Jak się przypatrzysz to zauważysz też że na połowie tego filmiku ja to auto prowadze to jeszcze poradź koledze żeby przeszukał auto czy nic nie znikneło i czy nic nie zepsułem :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 23:46_________________________________________________

Nieźle wyposażona. S-tronic, jak się nim jeździ? Masz jakieś porównanie np do tiptronica?

własnie to raczej nie jest s-tronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie to raczej nie jest s-tronic

2.0 TFSI + quattro był tylko manual lub S-tronic.

w Europie tak.

Myśle że nie zdradze tajemnicy jeśli zdradze że to auto jest z US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w usa sa tez tripy:) a dsg mialem w a3 sportbecku tez z usa i byla roznica ale zeby az taka miazga to raczej bym nie powiedział 1.27 sek filmu i zegary to auto raczej nie jedzie 180 km/h:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem tym i jeśli to jest S-Tronic do działą idento tak Tiptronic i jest dość powolny w stosunku np. do DSG.

Ale tak jak mówie wydaje mi się że jest t oTiptronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie to raczej nie jest s-tronic

2.0 TFSI + quattro był tylko manual lub S-tronic.

w Europie tak.

Myśle że nie zdradze tajemnicy jeśli zdradze że to auto jest z US

No i sprawa jasna, amerykańce mają tiptronica. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w usa sa tez tripy:) a dsg mialem w a3 sportbecku tez z usa i byla roznica ale zeby az taka miazga to raczej bym nie powiedział

fryzjerek ale przyznać trzeba że ta skrzynia do takiego auta jest troche za wolna. Stwierdziłem to ja i stwierdziłto też Andrzej. Autko ładnie ciągnie do przodu po czym jest stosunkowo dość duża chwila na "zastanowienie się" skrzyni. W tak nowoczesnym autku aż się prosi o coś nowszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie to raczej nie jest s-tronic

2.0 TFSI + quattro był tylko manual lub S-tronic.

w Europie tak.

Myśle że nie zdradze tajemnicy jeśli zdradze że to auto jest z US

No i sprawa jasna, amerykańce mają tiptronica. Szkoda.

No czegos to auto nie ma ale za to cos tam ma:) cos za cos:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam dobrze się jeździ tipem, to dobra skrzynia ale w B8, to już bym chciał DSG. Dla przykładu w nowym A8 jest 8-biegowy tiptronic i działa równie szybko jak dsg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie zrobiony filmik prezentacyjny, żywcem jak do reklamy audi :kox: autko oczywiscie niczego sobie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny filmik prezentujący wypaśne 2.0 TFSI, szkoda tylko że filmik nie zdobędzie żadnych nominacji z powodu widniejącej przez kilka sekund twarzy siemiana :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny filmik prezentujący wypaśne 3.0TDI, szkoda tylko że filmik nie zdobędzie żadnych nominacji z powodu widniejącej przez kilka sekund twarzy siemiana :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

raczej 2.0 TFSI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny filmik prezentujący wypaśne 3.0TDI, szkoda tylko że filmik nie zdobędzie żadnych nominacji z powodu widniejącej przez kilka sekund twarzy siemiana :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

no i wyszło że nie czytasz tylko obrazki oglądasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 00:00_________________________________________________Pablo żaden kolega Ci nie powiedział że 2.0 TFSI to nie to samo co 3.0 TDI? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups miałem 2 B8ki otwarte w podglądzie :polew:

Już poprawiam :decayed:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 00:02_________________________________________________

Bardzo ładny filmik prezentujący wypaśne 3.0TDI, szkoda tylko że filmik nie zdobędzie żadnych nominacji z powodu widniejącej przez kilka sekund twarzy siemiana :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

raczej 2.0 TFSI :)

Wybacz :decayed:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 00:03_________________________________________________

Bardzo ładny filmik prezentujący wypaśne 3.0TDI, szkoda tylko że filmik nie zdobędzie żadnych nominacji z powodu widniejącej przez kilka sekund twarzy siemiana :thumbdown::decayed: :decayed: :decayed:

no i wyszło że nie czytasz tylko obrazki oglądasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 00:00_________________________________________________Pablo żaden kolega Ci nie powiedział że 2.0 TFSI to nie to samo co 3.0 TDI? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Absolutnie :polew::decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 00:04_________________________________________________Niezły wypasik jest, ja bym celował w więcej niż 260KM, Kuredu coś pod 290KM zrobił programem i cały czas śmiga na tym :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...