Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek


fryzjerek

Rekomendowane odpowiedzi

czy taka lacka wejdzie do b8 >???/ http://allegro.pl/alufelgi-audi-a5-s5-i1288823750.html

po za tym w sedanie juz to wygląda mega za***iście a do avanta niestety ale szlu ni ma:)

Opis aukcji dziwny :mysli: . W opisie cena za komplet a w aukcji za sztukę :kox:

Furka kozak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty zakladasz dzisiaj tak??? z ciekawosci ile impreza kosztuje????

same lampy ORI nówki ok tysiaka :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: reszta nie wiem , dzis najpóźniejw Piatek bede wiedział dokąldnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nowki dla ciebi i tylko jedne czy ogolnie ma taka cene?

powinno sie udać tych kompletów wiecej załatwić , oczywiscie nowe ORI do Avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na zdjecia od ciebie jestem ciekaw efektu

wrzuce napewno, dziś lub w Piątek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryzjerek furka :kox: , a odnośnie tylnych ledów to ja już u siebie założyłem , ale nie jest to takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryzjerek furka :kox: , a odnośnie tylnych ledów to ja już u siebie założyłem , ale nie jest to takie proste.

a temat oswietlenia to ja juz wiem mega duzo heheheh z zarowki 3-zadaniowej trzeba bylo zrobic jedno zadaniowa:) impreza kosztowala tyle co zalozenie ledow:) a mozesz pokazac jakies zdjecie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne to auto, m.in za sprawą ciekawych zdjęc :good:

czarny i avant wbrew 95% forum nie jest w moim typie, ale to tylko kwestia gustu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura taka sobie ale gratki za zaangażowanie w filmik, jak tak dalej pójdzie to może na jakimś OFF festiwalu wystąpisz z jakąś produkcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 23:36_________________________________________________

programik na około 260 kucy

a czemu tylko tyle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 23:36_________________________________________________

programik na około 260 kucy

a czemu tylko tyle ?

no bo tyle mi powiedzieli ze sa w stanie samym programem zrobic , po za tym sam sie zastanawiam jak to cale dodawanie mocy wplywa potem na silnik skrzynie i turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo kuredu ma pod 300 tyle za jak pytalem tunerow to kazdy mowil ze samym programem sie tyle nie da :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu ma okolice 300 i z tego co pisał to nie ma problemów a nogę ma raaaaczej bardzo ciężką :kox:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:34_________________________________________________BTW fryzjerek napisz do Kuredu to pewnie da namiary na faceta co mu program wgrywał, u Kuredu jest przewaga skrzyni manualnej więc ma więcej dostępnych niutków, do tipa pewnie obcinają niutki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu ma okolice 300 i z tego co pisał to nie ma problemów a nogę ma raaaaczej bardzo ciężką :kox:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:34_________________________________________________BTW fryzjerek napisz do Kuredu to pewnie da namiary na faceta co mu program wgrywał, u Kuredu jest przewaga skrzyni manualnej więc ma więcej dostępnych niutków, do tipa pewnie obcinają niutki

vario-tech kuredu na pewno nie ma okolic 300km bo to fizycznie niemozliwe na tym turbo i to nie moja opinia tylko wyeksosci tunerow w PL i nie tylko.Jdyne co ma to pewnie pod 270 + waga 14XX z groszami + FWD.I tylko dlatego to auto tak jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 275 pękło ale Pachura mówił, że ma więcej, a 275 to już okolice 300

okolice 300 to 295 :wink4: ............ 275 to takie same okolice dla 300 jak i 250 :tongue4:

a mowic to mozna duzo , tym bardziej ze realne 300 to minm. turbo S3 K04 i najlepiej kompletny wedech ze sportowym katem.

W jego aucie kluczem do tych osiagow jest waga i FWD a na pewno nie 300 koni bo to fizycznie mozeliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...