Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek


fryzjerek

Rekomendowane odpowiedzi

...MELEX albo MUltitronic wtedy nie ma co zmieniac i skrzyni sie nie popsuje:)

chyba nie wiesz co piszesz :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...MELEX albo MUltitronic wtedy nie ma co zmieniac i skrzyni sie nie popsuje:)

chyba nie wiesz co piszesz :decayed: :decayed: :decayed:

no powiedz ze sie ze mna nie zgadzasz jesli chodzi o pana Siemiana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...MELEX albo MUltitronic wtedy nie ma co zmieniac i skrzyni sie nie popsuje:)

chyba nie wiesz co piszesz :decayed: :decayed: :decayed:

no powiedz ze sie ze mna nie zgadzasz jesli chodzi o pana Siemiana:)

Melex z silnikem odrzutowym + siemian - czemu nie?

ale multitronic + siemian - tego za bardzo nie widze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian zaraz wkladam quiz o rowerzystach jak krecilismy materiał moze ktos ich rozszyfruje:)

:kox: :kox: :kox: :kox:

...MELEX albo MUltitronic wtedy nie ma co zmieniac i skrzyni sie nie popsuje:)

chyba nie wiesz co piszesz :decayed: :decayed: :decayed:

no powiedz ze sie ze mna nie zgadzasz jesli chodzi o pana Siemiana:)

Melex z silnikem odrzutowym + siemian - czemu nie?

ale multitronic + siemian - tego za bardzo nie widze :decayed:

z Twoim sobie nie dalem rady... ;( ;( ;( Prędzej reszta padła :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulisy nagrywania filmu oraz Quiz dla dobrze słyszących:)

Kulisy nagrywania filmu audi a4 klub Bielsko Biała Fryzjerek,Siemian , Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Myślałem że pierdolne jak Siemian padł po "piwie" :polew::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna B8! Gratuluje! ALE jakos aftomat mnie osobiscie nie pasuje to tego silnika z Q :) No S-tronic to jeszcze moze ale TIP? hmm

Jezdzilem mocnymi B8 TFSI i 3.0TDI z S-tronic i szczerze musze powiedziec ze skrzynia naprawde mnie bardzo pozytywnie zaskoczyla. Ale to nie dla mnie gdyz ja lubie sie "bawic" w zimie, szczegolnie na zlotach organizowanych w skandynawii na fiordach lub jeziorach. Na 100% zabawe i poslizgi quattro skrzynia automatyczna nie pozwala. Przetestowalismy to na szkoleniu Audi Quattro Experience.. Wygoda za to jest niesamowita i reakcja skrzyni na kick down calkiem OK.

Ale w koncu do rzeczy. Mam nareszcie okazje spytac kogos o temat dreczacy mnie od dawna.

fryzjerek:

1. Jak jest z jazda powyzej 80km/h z otworzonym calkowicie dachem? Probowales? U Ciebie tez sa takie dziwne zawirowania powietrza w kabinie i denerwujacy halas i swist?

2. Jezdzisz z otwarta przeslonka dachu? Zauwazyles moze zostawiajac calkowicie odsunieta przeslone dachu panoramicznego ze po powrocie do samochodu przeslona sama sie zasunela? Np calkowicie sie zasunela albo tylko do polowy?

U mnie dzieje sie tak bardzo czesto!! Zawsze mam odsunieta a jak wracam do samochodu to albo jest caly dach zasuniety albo do polowy itp! Zaden z dealerow, nikt na serwisie ani na necie nie moge znalesc na to odpowiedzi..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna B8! Gratuluje! ALE jakos aftomat mnie osobiscie nie pasuje to tego silnika z Q :) No S-tronic to jeszcze moze ale TIP? hmm

Jezdzilem mocnymi B8 TFSI i 3.0TDI z S-tronic i szczerze musze powiedziec ze skrzynia naprawde mnie bardzo pozytywnie zaskoczyla. Ale to nie dla mnie gdyz ja lubie sie "bawic" w zimie, szczegolnie na zlotach organizowanych w skandynawii na fiordach lub jeziorach. Na 100% zabawe i poslizgi quattro skrzynia automatyczna nie pozwala. Przetestowalismy to na szkoleniu Audi Quattro Experience.. Wygoda za to jest niesamowita i reakcja skrzyni na kick down calkiem OK.

Ale w koncu do rzeczy. Mam nareszcie okazje spytac kogos o temat dreczacy mnie od dawna.

fryzjerek:

1. Jak jest z jazda powyzej 80km/h z otworzonym calkowicie dachem? Probowales? U Ciebie tez sa takie dziwne zawirowania powietrza w kabinie i denerwujacy halas i swist?

2. Jezdzisz z otwarta przeslonka dachu? Zauwazyles moze zostawiajac calkowicie odsunieta przeslone dachu panoramicznego ze po powrocie do samochodu przeslona sama sie zasunela? Np calkowicie sie zasunela albo tylko do polowy?

U mnie dzieje sie tak bardzo czesto!! Zawsze mam odsunieta a jak wracam do samochodu to albo jest caly dach zasuniety albo do polowy itp! Zaden z dealerow, nikt na serwisie ani na necie nie moge znalesc na to odpowiedzi..

Pozdro

1. nie przy tych pretkosciach nie ale jak juz jedziesz ze 150 to nie ma bata . ale do 120-130 jest ok. sprawdz jak wyskoko podnosi ci sie ta siateczka i czy jest pod katem czy nie bo to od tego potem zalezy czy Buczy czy nie. w a3 z panorama miałem podobnie ale tam mi kumpel zrobil jakis patent i ta siatka wyjezdzala o gdzies 7mm wyzej i chuk zanikał w tej a4 na szczescie tego nie mam

2. hehehe no takich czarów to nie mam raz o malo co sie zerwałem pamietam bo wietrzylem sobie autko a burza juz prawie była i wybiegłem z domu na szczescie zdazyłem przed deszczem ale dach jak był w pozycji 100% OTWARTY TAK I ZOSTAŁ on nie ma prawa sie zamknac jak zostailes otwarty.

a jak z szumami przy otwartej panoramie a zasunietym tym elektrycznym zasówniku czy jak to tam nazwac tez masz huki stuki???

ps. Ja tylko kupuje auta w NY a tam niestety zadko trafisz manuala chyba ze eske :) dsg tylko w sportbacku a3 i r-tronic w r8 :)

Dzisiaj rano jechalem i specjalnie otworzylem dach:) zimno jak cholera no ale coz i tak jak mowilem dopiero przy 145 cos tam slychac ale tsak to nie ma w kabinie zadnego swistu gwizdu huku, jedynie co to powietrze sie zatrzymuje na siatce to moze byc troche slychac ale w kabinie nie ma zadnych zaklucen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fryzjerek chesz Ori ledy na tył ? odrazu dam Ci namiary na goscia gdzie je załozyć w Krakowie :naughty: Jak cos to pisz do mnie na gg

ps. Filmiki robią robote :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fryzjerek chesz Ori ledy na tył ? odrazu dam Ci namiary na goscia gdzie je załozyć w Krakowie :naughty: Jak cos to pisz do mnie na gg

ps. Filmiki robią robote :good:

jak by to wygladalo jak w a6 to chetnie ale niestety w a4 kurde to nie robi takiego wrazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Cuber, 3 miesiące go namawiałem bo i tak wymieniał lampy i nic nie dało. :)

Myśle że po przejściach jakie fryzjer miał z przerobieniem instalacji tylnych lamp nie ma zbytnio ochoty nic tam ruszać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Cuber, 3 miesiące go namawiałem bo i tak wymieniał lampy i nic nie dało. :)

Myśle że po przejściach jakie fryzjer miał z przerobieniem instalacji tylnych lamp nie ma zbytnio ochoty nic tam ruszać :decayed:

święte słowa :) ja po 3 miesiącach jak zobaczyłem ze kierunki mrugają na żółto a nie czerwono to dostałem orgazmu:) a tak jak mowie na poważnie ledy nie robią takiego efktu jak w a6 nie wiem czy to jakaś wada czy sa za blisko siebie i za maly jest odstęp bo niestety sie ten efekt tej elipsy gubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie fotki jak będzie gotwy dzisiaj to zobaczymy, fakt nie robi roboty jak w A6 ale widziałem i wygląda nieźle :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taka lacka wejdzie do b8 >???/ http://allegro.pl/alufelgi-audi-a5-s5-i1288823750.html

po za tym w sedanie juz to wygląda mega za***iście a do avanta niestety ale szlu ni ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...