Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] "Kuty na cztery buty " Czyli Avant 2.0 TFSI Quattro by fryzjerek


fryzjerek

Rekomendowane odpowiedzi

W serwisie powiedzieli,że taka rzecz jest u nich niewykonalna...A ty tak masz od początku ?

Wystarczy VAGiem to ustawić :cool1:

a czy można VAGiem ustawić doświetlenie zakrętu światłem przeciwmgielnym?

z czystej ciekawości - wykonalne?

k.

tak, robimy to

hm - no mam nadzieję że nie tylko wrocek takie rzeczy potrafi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Siemianowi to poszło sprawnie i szybko myślę ze ci to każdy ustawi acz kol wiek mnie takie bajery nie kręcą:) wolał bym żeby fotel pasażerki np sie przesuwał w bok dajac tym samym więcej miejsca :) a i guzik od radia jest w złym miejscu kruca nogami często sie wyłącza głos w radiu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Siemianowi to poszło sprawnie i szybko myślę ze ci to każdy ustawi acz kol wiek mnie takie bajery nie kręcą:) wolał bym żeby fotel pasażerki np sie przesuwał w bok dajac tym samym więcej miejsca :) a i guzik od radia jest w złym miejscu kruca nogami często sie wyłącza głos w radiu:)

To kup konsole od wersji japonskiej. Będziesz miał po 2 stronie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolał bym żeby fotel pasażerki np sie przesuwał w bok dajac tym samym więcej miejsca :) a i guzik od radia jest w złym miejscu kruca nogami często sie wyłącza głos w radiu:)

Hehehe, to Twoje pasazerka ma talent lub musi sie strasznie krecic albo nogi "do gory i na boki" zakladac..

Moze za wysoko ma fotel? Mojej zonie nigdy nie udalo sie wylaczyc radia noga. A naprawde zaklada nogi w trasie gdzie mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolał bym żeby fotel pasażerki np sie przesuwał w bok dajac tym samym więcej miejsca :) a i guzik od radia jest w złym miejscu kruca nogami często sie wyłącza głos w radiu:)

Hehehe, to Twoje pasazerka ma talent lub musi sie strasznie krecic albo nogi "do gory i na boki" zakladac..

Moze za wysoko ma fotel? Mojej zonie nigdy nie udalo sie wylaczyc radia noga. A naprawde zaklada nogi w trasie gdzie mozna :)

moja pasażerka jest dobra w temacie :) wiec kurde ciesze sie ze chociaż mam programator foteli i se nacisne 2-jeczke i ciach łózko jak z Ikei :) Panorama dach jest gwiazdy i te sprawy wiecie:) no i giry mi daje na konsole od radia i sie gasi:) [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 02:20_________________________________________________autko sprzedane. Temat do zamkniecia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem lecę 21-go to zobaczę co będzie godne uwagi może tym razem 5-tka ale czy Q czy A to zobaczę na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...