Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja pierdolee... Przepraszam ale dawno nie słysząłem głupszego pytania... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Odpowiedz sobie sam. Pisze Ci na fisie że nie świeci Ci prawy przeciwmgielny... ..idziesz do tyłu i patrzysz że świeci tylko lewy... Mam dalej mówić?? Co do języka to da się zmienić[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 19:57_________________________________________________a jak założyłeś taki temat to lepiej go skasuj bo i tak trafi do kosza a moderatorzy mogą popuścić ze śmiechu...- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
podejdą- [B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...
dokłądnei o czymś takim mówiłem. Załatwić MCE na próbe to naprawde najmniejszy kłopot...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
przecież nie byłoby o czym pisać w tym temacie. Ale już doszełem do takiej wprawy że teraz zaliczam kolizje "bezśladowe"- [B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...
jabolsb prawie rok temu powiedziałem Ci jak u mnie byłeś żebyś zaczął od podmiany centralnej elektryki... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Pozdro- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to dobrze. Czasem warto wszystko sprawdzić bo potem mogą wyjść takie "kwiatki". A przedmiot wystawiany przez Klubowicza powinien być w miare pewny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tu się zgodzę z Tobą zgodzę, osoby które będą uczestniczyć na forum i co ważne jeździć na spoty a co najważniejsze wcześniej sam osobiście sprawdzę stan przedmiotu wystawianego to wtedy mogę pomóc przy sprzedaży tejże rzeczy. no to wtedy to tak- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale felgi od kolegi które wystawiłeś to była ewidentna wtopa. Kupa jakich mało. Nie dość że felgi kwadratowe to kolega jeszcze chciał wszystkich ustawiać i robić z nich baranów... [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:37_________________________________________________mówie o tym jakbyś nie wiedział :decayed: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176518.0- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko :gwizdanie: No me.how nie może wystawić bo nie ma 30 wiadomości (postów) napisanych ale jak poprosi to klubowicz może wystawić nie może bo jest to niezgodne z regulaminem i już raz byłeś o tym informowany jak wystawiłeś kwadratowe koła kolegi....- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ale będzie mógł poczuć że jezdzi takim samochodem jak Siemian :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nowe powiedzenie zamiast "jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie..."- "jeszcze Siemian dużo części powymienia" :polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w sumie to u mnie praktycznie nei widać. A ta baba przerażona wysiadła z auta a że było z górki a baba jak to baba ręcznego nie zaciągnęła to auto się stoczyło i mimo moich krzyków i prób łapania auta (ślizgałem się razem z nim) zatrzymało się ponownie na moim przodzie... :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no to przejebane bo 24 pkt w pięć lat to nietrudno nazbierać...- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no tutaj akurat się z Tobą zgadzam Brysio Dlatego plastiki w B8 wyglądają jak wyglądają i są tak spasowane...- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
co to kur..a jest 150kkm? No prosze Cie... i to dodatkowa gwaracja? Przecież tyle bez problemu się w 2-3 lata robi...- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
to tak jak u mnie. Silnik niby najbardziej gówniany, jeżdze 2 lata, noge mam raczej mega ciężką i o dziwo... hokus-pokus nic się nie dzieje :polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ajtam.... Taka mała sprawa. Poftfela szukałem i pyknąłem w autko przedemną :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 23:22_________________________________________________ale praktycznie śladu nie ma- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nie no racja. Długo trzeba się uczyć żeby 199 konną krową która waży 1700kg jechać 250km/h po równej drodze. Chyba przyjde na szkolenie do Ciebie.... :polew: :polew:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
On taki nie jest dobrze gada :decayed: Ja to jestem do rany przylóż- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no doszły dziś dwie ryski na zderzaku...[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________...i jedna na masce- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
najlepsza opcja moim zdaniem a Recaro zawsze do B7 możesz włożyć chyba że kupi moje B7 2x recaro mu nie potrzebne ale wtedy zaś automata musi wyrezać i co miałby kupić auto z tego samego rocznika...?? :decayed:- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a ja powiem tak: nie pier**l! :decayed: Nie sprzedajesz i już!! :decayed: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu