Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za spota. Tak apropos: głosować na fotki do kalendarza: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzisz, o tym własnie mówie... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pablo ja jużmam dość tego Twojego kolegi, historyjek o nim i Ciebie więc wybacz ale nie pomoge... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a drewno????? DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻOOOOOOOOOOOOOO drewna?????????????????????????? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie kto dziś co bierze? Ja będe miał tacki
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
bierz. Lotki nie kupisz taniej niż 350-300zł jeśli w ogole się pojawi. Klape sprzedasz albo sobie zostawisz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzieki BTW.Panowie mam sprzęt do awaryjnego otwierania aut grupy VAG-a.Jakbyście mieli kiedys kłopoty lub byście cos słyszeli dzwonic no ot musimy się do mirona kiedyś w nocy przejechać. Przydałaby mi się tylna kanapa grzana... Daj znać jak będziesz miał czas :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzieki BTW.Panowie mam sprzęt do awaryjnego otwierania aut grupy VAG-a.Jakbyście mieli kiedys kłopoty lub byście cos słyszeli dzwonic phi. Też mam sprzęt do awaryjnego owierania i to wszystkich aut, nie tylko grupy VAG...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
było już 3 razy na forum...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przecież nie od dziś wiadomo że jest alkoholikiem :decayed: tak w ogóle to :hi: Ja dzisiaj raczej będe także rekordowa frekwencja prawie pewna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to dobranoc kur.wa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
może, nie przeczę, ja tam tyle nie jeżdże
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
vip
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ASO ma napewno na zbyciu :decayed: Pisz do mirona. kiedyś wymieniał blaszki na s4. Dawid_n też
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie pasi to idz czytać na katowickie... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nic, ale tam jest taki zestaw jak w 3.0 tdi wiec na takie tez mozna zmieniac- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o Ty gnoju.... A mówiłem nie wsiadaj mi za kierownice...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:36_________________________________________________godzic bo ja opublikuje zdjęcie auta któe tak naprawde kupiłeś [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:37_________________________________________________aaaa zresztą:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobra dobra, każdy by tak mówił :decayed: :wink4:- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
hmmm... ciekawe czemu się nie łączy... Jakiego vag-coma masz?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
po tym jak jest zamazana tablica rejestracyjna od razu można się domyślić że Godzic ma coś wspólnego z fotografią i grafiką. Programy graficzne opanował do perfekcji... Ja musiałem z 15 minut patrzeć żeby zauważyć że to auto ma rejestracje tylko jest ona "schowana" :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie pamiętam kiedy gadaliśmy .. ale dodam, że jest to od strony grodzi silnika/kabiny .. czyli trza cały silnik wywlec ... Pepin bo to nie z Tobą gadałem o tym rozrządzie na spocie :polew: Ale dobrze jest... Czujny jesteś :decayed: :polew: :polew: Godzic poka tylną klape pokrzywioną i bez wycieraczki w tym peżocie- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie bójcie się ja czuwam. Śledziłem codziennie gdzie jest. Jakby wypadł na drugą strone to od razu bym w kogoś przyjebał i znowu przez pare dni byłby na samej górze :decayed: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu