Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
;( :thumbdown: :facepalm:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 10:47_________________________________________________na płytach godzica kiełbasek nie zrobimy... ;( ;(
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
nie zmienilem kurde gosciu zdazyl ta b7 zamienic na inne auto od kumpla no normalnie sie tam furami dziela.. sa jeszcze 2opcje w sumie 3razem z ta b7 o ktorej wiesz bo moze da sie jeszcze ja zalatwic echhh nic nie wiadomo bo wszystko zalezy od tego co VIN powie no i co oko szpecjalisty znajdzie, tym razem jade z mega szpecem :gwizdanie: nic mi nie mówiłeś że mam z Tobą jechać... :mysli: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
panowie kto dzisiaj na spot zawita? Ja bęęędeee!!!
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Poziek bo spedzisz zlot w BT w szafie... :gwizdanie: Boseron jak sobie wyobrazasz ze Siemian cial panne a ona siedziala na fotelu?? I jeszcze spodnie nie do konca sciagniete?? Jakos sobie tego technicznie nie wyobrazam...co najwyzej kolega ktory siedzial na fotelu pasazera tnal Siemiana i to on wtedy mial spodnie nie do konca zsunietec :polew: :polew: oj Kerczi pisałem Ci już że ja w te wasze sprawy się nie mieszam... nie mierz wszystkich swoją miarą... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: szorowałem całą noc :polew: :polew:
-
[B6 BDH] Logi do oceny
Oj Mareczku Mareczku - jak Ty mało jeszcze wiesz. pewnie jestem naiwny i za uczciwy poprostu...
-
[B6 BDH] Logi do oceny
Trzeniu mówił że z cofaniem licznika nie było problemu bo wystarczyło tylko przepalić ten fragment z jedynką z przodu i z miliona 200 tys. robiło się 200 tys... Nie no żartuje żeby nie było... Nie chce mi się wierzyć żeby Trzeniek bawił się w cofnia licznika tym bardziej żę wiedział że auto zostaje na forum...
-
[B6 BDH] Logi do oceny
no ale z tego co pamiętam to to auto ponad rok stało, więc przebieg mógłby się zgadzać z tym z AKP[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 20:15_________________________________________________ to jest normalne że przy błedach RNSa wyskakuje czasem przebieg ok. 655tys. km. Nie wiem z czego to wynika ale widziałem to już na paru RNSach w paru autach
-
[B6 BDH] Logi do oceny
a jaki jest licznikowy przebieg?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wiem zieluch, znam tą strone. Ale wolałbym nie eksperymentować na moich fotelach i pojechać do kogoś kto się na tym zna i już kiedyś robił coś takiego...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
pojutrze jade do http://www.carlex.pl/ podobno dobrzy są. Zobaczymy czy coś poradzą....
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie ja. mój brat jechał jako pasażer... Nie winie go. Równie dobrze ja mogłem sobie coś takiego zrobić... Przy mojej jezdzie troche rzuca i można nie poczuć...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
kur.wa jego mać!!! tak się kończy chodzenie w jakiś spodniach z ostrymi wynalazkami... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Mój fotel pasażera...:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ej ale tak witamy się tylko na allegro :decayed:
-
[B6 BDH] Logi do oceny
a bylo skrecone ? a jestes w stanie uwierzyc, ze Tszeniu zrobil ~30000km od 2007 r. ? szkoda, ze usunalem go dawno temu z GG, mialbym historie rozmow z nim n/t przebiegow, ktore generowal, planowanych wymian itd... najłatwiej oczerniać kogoś kogo już na tym forum nie ma... :gwizdanie: chociaż 30kkm to rzeczywiście mało. Ale nie mnie to oceniać. Bieneik dobrze wiedział na co się pisze i jaki przebieg licznikowy ma to auto jak kupował.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeba było przyjechać 10 minut wcześniej to byś wcinał kurczaki mniej pikantne a to że zostało wziąłeś udo które jest najbardziej pikantne to nie moja wina A wyobraź sobie że nie dawno przyjechałem z takim ostrym kubełkiem i dałem mojej babci która zaczęła właśnie 99 lat to samo udo to myślałem że wykatapultuje się z okna ale ważne że jej smakowało bo nie jadał jeszcze KFC 99lat... :shocked: :shocked: Matko nie mów że Ty też będziesz tyle żył... ...a śpiewaliście Jej 100 lat na urodzinach?? :mysli:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jak ja bym było to dopiero byłoby super... nawet nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić!! :decayed:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
tuba BOSE jest całkiem inna
-
Spoty Katowice i okolice
:laghing2: :laghing2: :polew: no a co miałem robić. Czekałem z bratem na pociąg do Wawki, to sobie TiVika zapuśiłem, bo Bonda na DVD byśmy i tak nie zdążyli całego obejrzeć
-
[ALL B7] A4 B7 :)
rodzina nie rodzina... Miron się nie pier**** :wink4:
-
[ALL B7] A4 B7 :)
w ankiecie zdecydowanie wybieram drugie "a" :decayed: [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 18:13_________________________________________________widze żę jesteś z grodu Mirona... uważaj na niego, nie lubi konkurencji
-
Spoty Katowice i okolice
ja dzisiaj od 10 do 20 w pracy :confused4: A nie wyspałem się zbytnio
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: pozdro dla imprezowiczów