Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w zimówkach ET nie pamiętam. Jak ściągne to popatrze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtuś słyszłałem że otwieracie wesołe miasteczko w warsztacie: http://www.sadistic.pl/karuzela-vt71302.htm :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie. Pamiętam, pamiętam. Codziennie szukam. Mówiłem że do konca miesiaca powinno byc gotowe. Mam za to taśme dla Ciebie pod kiere- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w zimowych? W letnich ET45- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
17x(chyba) 7,5- Spoty Katowice i okolice
Tolek naucz się wklejać załączniki do maili bo wysłałeś beż... :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 20:36_________________________________________________ Już wysłałem PW Tylko, czy one "wagowo" pasują do B6 i 1.9? Już męczę siemiana o to, on tu jest alfą i omegą Wg mnie to jest do B7 Weight Range 8 - przód i Weight Range 9 - tył. Choć tyłu nie jestem pewny. A jakie Ty masz WR? Gdybym ja to wiedział gdzie sprawdzić. Pod tylnymi siedzeniami nie mam żadnej naklejki Książeczkę serwisową mam wydany duplikat (wiedziałem o tym od początku) a po kodach od stanleya to widzę tylko takie coś: 11 1BA L DAE standard suspension/shock absorption miałem na to patrzyć jutro bo teraz się troche śpiesze ale nie potrzebnie wszedłem na ten wątek. NA szybko: Masz klase wagową: przód: 10 tył: 9 (dość dużo jak na 1.9 tdi, ale tak bywa) reszta tak jak w rozmowie telefonicznej. Dobra wiadomość jest taka że może uda mi się załatwić taki zawias Pozdro- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za spocika- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
też mi nowość. Już dwa dni temu o tym aucie słyszałem...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uuuuu Cuber... :confused4: ;( ;( Tyle dobrze ze w koło nie pierdolneła- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:disgust: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heloł. kto dziś będzie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: hej dyżurny narzekaczu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj sorki myślałem że masz s5- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
tyle że ja nie wiem czy nie pojade dzień wcześniej- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Świętej Pamięci KBC 02609... ;( ;( ;( ;( ;( Pomyśleć że teraz tym jezdzi jakiś frajer... ;( ;( ;( ;(- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
śruby są pewnie takie same. Róznią się tym że leżą na innej (wyższej) półce niż te dla tej chołoty i pospólstwa z A5... (żeby przypadkiem coś nie przeskoczyło) To tak samo jak z tym że człowiek jeżdzący s5 ma migrene, a gnoja z a5 łeb nap***a...- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja napewno tak będe jechał bo tamtędy jest dużo lepiej...- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
jeśli 8 to spoko. Obawiałem się że to są 8,5- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
To nas Adaś M. w ch... zrobił. W niedziele będziemy pewnie stać godzinami na Zapiekance, bo wszyscy będą wracać z weekendu w Zakopcu....- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
mnie się nie podoba... Pokaż zdjęcie koła z boku. Wydaje się że opona jest naciągnięta. Jaką masz szerokość felg?- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
malutka to mało powiedziane. Ale tolek zawsze lubił terenówki- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- [B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
ja bym nie zmieniał :gwizdanie: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu