Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. spadówa miron do siebie. Miałeś mi maila podać... Hammer gratki im więcej nas tym lepiej :good: :good:
  2. ma 1BV pewnie. Krąży obiegowa opinia że 1BV to -30mm
  3. widziałem jak ze sobą walczyłeś żeby nie spojrzeć na moje piękne auto :decayed:
  4. dokładnie. nie było zaweszenia z audi -30 do b7
  5. wg. moich informacji zarówno 1BE jak i 1BV są -20mm
  6. nie ma czegoś takiego jak 1BV -30. Jak już 1BV -20... :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. to nie jest poezja...
  8. :drool: :drool: :drool: :drool: rozmarzyłem się... to by chyba już tak hamowało jak bym tego chciał... :kox:
  9. koła jak dobrze pójdzie na lato będą większe. no przecież razem z licznikami wszystkie światła zmieniają natężenie... Ja mam zawsze podświetlenie ustawione na maxa.
  10. bo wy tam we włoszech to tylko w japonkach jezdzicie Widzałem w paru autach i wszędzie były porysowane...
  11. a do czego chcesz to wrzucić ? jak go znam to pewnie do roweru :polew:
  12. Tak. 1700zl bez opon. Opony za bardzo nie chcialbym sprzedawac ze wzgledu, ze kupilem jako nowki sztuki. A w przyszlym aucie pewnie tez beda 19. No chyba ze kupie a6 c6. Tam 20 cali to minimum one są moje to aktualne czy nie?
  13. felgi będziesz sprzedawał?
  14. duża różnica jest na takich przewodach?
  15. jakbym miał 1.9 to też by mi się pewnie znudził
  16. no a jak. Mam jeszcze jedną osobe która mi myje nogi za każdym razem jak wsiadam do auta :decayed:
  17. http://www.sadistic.pl/wciaganie-auta-na-lawete-vt52938.htm :polew: :polew: :polew: Wojtek otworzyliście pomoc drogową?? :decayed:
  18. no niestety.. Eeeee tam, gadacie. Wystarczy wozic ze soba kuwete z woda, plynem, szczotke, 2-3 szmatki i suszarke. Zawsze wsiadziesz w czystych butach to Ty wsiadasz do auta w BUTACH??? :shocked: :shocked: :shocked: :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.