Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Valdasxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Valdasxxx

  1. tak a co? A może najpierw pod serwisem włożę grzyba bez opasek i zobaczę co będzie, jak będzie żle to wtedy oddam?
  2. to jak myślisz od razu jutro w serwisie powiedzieć że się pomyliłem i nie brać tego grzyba i zamówić ten zaworek 035 103 245A ?
  3. a co nie można go oddać ? no może masz racje bo zanim odkręciłem ten zawór to ściskałem są rurkę i pomagało. Ale ten duży to w ogóle wyglądał na pusty w środku
  4. Dziś sprawdzałem i wychodzi na to że u mnie to ten zawór ZawĂłr odmy skrzyni korbowej VAICO V109710 | NoweCzesci.pl . Najpierw odkręciłem korek od oleju i zauważyłem że zasysa powietrze.Więc wykręciłem ten zawór i zatkałem ręką odpowietrzenie, praca silnika się ustabilizowała ten zawór powinien mieć chyba mębranke w środku i przepuszczać tylko w jedną strone ( u mnie przepuszczał w obie ) więc zamówiłem nowy w aso bedzie na jutro cena 131 zł. założę i jutro będe wiedział czy jest OK mam nadzieje że bedzie po temacie
  5. Dzięki Panowie na dniach będę wszystko sprawdzał. Dam znać jak już rozwiąże problem.Pozdrawiam jacek70 czy to ten zawór http://www.ww.w.noweczesci.pl/zawor-odmy-skrzyni-korbowej-vaico,c,0-162-v109710-0/
  6. No to może to samo bo też zapłon wypada tyle że obroty 1200 na ciepłym zamiast 800 Dzięki A jeszcze mam pytanie może ktoś wie jak rozumieć te wszystkie błędy Kod kłopotu :004 17705 P1297 Connection turbocharger to throttle valve: pressure dropped . a potem wyświetla jeszcze Kod kłopotu004: 16891 P0507 Idlenair Value of control system: resistanc RPM higher than e too expected small Kod kłopotu 002: 17536 P1128 Bank 1 Value of mixture resistanc adaptation (e too mult) :system small too learn Kod kłopotu 003:17544 P1136 Bank 1 sporadic Mixture adaptation (add ):system too lean
  7. a miałeś też taki błąd?bo u mnie jest taki 17705 P1297 Connection turbocharger to throttle valve: pressure dropped . to chyba znaczy że spadek ciśnienia między turbiną a przepustnicą ?
  8. Witam Może by ktoś wiedział od czego zacząć?
  9. Valdasxxx odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Witam. Czy ktoś może wie, lub miał cos takiego u siebie mam orginalny biksenon i czasem mruga, albo zgasnie a za chwile się zapali. czy to tylko żarówka czy coś innego jak to sprawdzić ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.