Treść opublikowana przez Valdasxxx
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Witam ponownie dla przypomnienia wywalilo mi tłoczek z napinacza na zewnątrz zdecydowalem sie na napinacz febi z intercars z fazatorem po wymianie bylo ok po tygodniu wywalilo zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej +trojnik+pekniete kolano odmy po wymianie bylo pare dni ok ale pokazalo P0012 moim zdaniem jest jakis problem z cisnieniem moze zaworek w pompie oleju?smok? W grupie 093 bylo -1 wiec chyba ok od czego zaczac ?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ok Wylye to jak załoze napinacz bez zmiennej fazy i nie skasuje błedu komunikacji z cewka to teoretycznie nic sie nie stanie tylko bede miał check a co jak sonda bedzie walnieta? co moze sie stac?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
- Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Witam od czego moglo wywalic tloczek na zewnatrz od elektrozaworu napinacza 1.8T AVJ?- BOSMA KSENON D1S 6000K
znajomy kiedys w B6 nie miał dekielka od lampy i była zamglona okazało sie ze brudna wsrodku, zdemontował umył woda wsrodku wysuszył i była jak nowa- BOSMA KSENON D1S 6000K
zamglenie jest pewnie dlatego ze jest lampa nieszczelna widziałem pekniecie od góry na łączeniu wiec to moze byc kurz wsrodku, ale jakos mi nie przeszkadza zamglenie jest tylko czasem po myjni czy deszczu- BOSMA KSENON D1S 6000K
Załozylem wyglada fajnie w dzien jest ok ale wydaje mi sie ze stare philips 4300k swiecily lepiej w nocy, ale za taka cene nie ma co marudzic- BOSMA 6000K D1S
Macie może foto jak wyglada to 6000k i jak w deszczu sie spisuja ?, czemu 6000k nie maja homologacji?- BOSMA KSENON D1S 6000K
Macie może foto jak wyglada to 6000k i jak w deszczu sie spisuja ?, czemu 6000k nie maja homologacji?- Błąd czujnika temperatury g62 i błąd Katalizatora
program to do B7 bo ta B6 co ma błąd kata to Brata a sprzegło u mnie to sam nie wiem troche wysoko moze bierze i czasem mam wrazenie ze 1 nie wchodzi jak nalezy sam nie wiem i dlatego mam dylemat.- Błąd czujnika temperatury g62 i błąd Katalizatora
a przy okazji jacek70 masz u siebie program w BFB czy seria ? bo sie zastanawiam czy u siebie zrobic ale troche sie cykam zeby zaraz sprzegła nie wymieniac- Błąd czujnika temperatury g62 i błąd Katalizatora
fajnie dzieki za numery czesci z tego co czytałem to zielony to chyba błąd g62 4 piny a niebieski to wtedy bład g2 2 piny ?- Błąd czujnika temperatury g62 i błąd Katalizatora
tak ostatnio był wymieniany filtr powietrza ale sam nie wymieniałem ale teraz obejrze tam dokładnie. Super dzieki za pomoc- Błąd czujnika temperatury g62 i błąd Katalizatora
a wiesz moze gdzie ten czujnik g62 wiem mniej wiecej ale nie widziałem go gdziesz od grodzi na górze bloku ? jaki to symbol, a ten układ odpowietrzenia baku n80 jak sprawdzic gdzie ten zawór? moze wiesz ?- Błąd czujnika temperatury g62 i błąd Katalizatora
Witam ostatnio po podłączeniu a4 B6 1.8T AVJ 2002r wyskoczyły takie błedy czy czujnik temperatury g62 mógł miec wpływ na bład sondy i która to sonda przed czy za katalizatorem pokazuje błąd.Zna ktos może numer czesci tego czujnika g62 bo podobno sa 2 i gdzie on dokładnie siedzi ?- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Taki kupiłem no a o co chodzi że stary jest mineralny a nowy syntetyk- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
a ten z ASO będzie dobry bo już kupiłem ?- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Zrobiłem płukankę LM pro-line i zalałem LM SHT ,mam wrażenie że silnik pracuje ciszej i lepiej no i olej po miesiącu czysty.Polecam i Dzięki za Dobrą rade- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Na jaki? i ile 2l tak ja tu pisaliście, wyglądał na czysty ten bedzie dobry co kolega wyżej pisał Ori G004 zalej. W każdym ASO grupy vag zostaniesz od ręki. Butla 1l styka na wymianę ???- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Panowie jaki mam dolać płyn bo mam minimum, nakrętka jest koloru szarego i jest napisane NUR G002000 MINERAL HYDRAULIKOL ?- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Witam Audi A4 B7 1.8T 163KM +LPG 130 000tyś Przeczytałem całe 19 stron i wychodzi na to że olej który został wybrany z katalogu w motoryzacyjnym Castrol 5W30 na którym przejeździłem cały rok i wszystko chodziło ok,jest nieodpowiedni dla tego silnika. Teraz szykuję sie na wymianę i mam dylemat (po przeczytaniu forum)czy płukać i zalewać tego LM 5W40. Zaznaczam że oleju nie dolewałem ani kropli a stan jest OK, żadnego szlamu na korku.Czemu ten Castrol jest taki zły i czym sie różni 5W30 od 5W40 ( chyba popiołowość która jest dobierana w zależności od temp.)Samochód całą zimę na zewnątrz a rocznie to nie więcej jak 10 000tyś robie do pracy 7km w jedną stronę i weekendy jakaś traska. Możę ktoś by był tak miły i pomoże mi wybrać olej. Pozdrawiam- Błąd 17705 P1297 nierówna praca na wolnych obrotach 1200obr/min
Wielkie Dzięki Panowie za Pomoc w rozwiązaniu problemu dziś założyłem zaworek 035 103 245A i sprawa załatwiona silniczek ładnie pracuje. Zaworek w serwisie powiedzieli ze może być na jutro i kosztuje 38zł w Olsztynie, nie chciałem czekać wiec kupiłem w inter cars http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3134333418340-HP112_281-O5602-przewod-odpowietrzajacy-skrzkorbowa.html za 17zł.- Błąd 17705 P1297 nierówna praca na wolnych obrotach 1200obr/min
jak bedzie w serwisie w przystępnej cenie to wezmę- Błąd 17705 P1297 nierówna praca na wolnych obrotach 1200obr/min
OK jak będą mieli w serwisie zaworek na miejscu to jutro kupię i zamontuje bo słyszałem ze zamienniki sa słabej jakości- Błąd 17705 P1297 nierówna praca na wolnych obrotach 1200obr/min
Przeglądaliśmy szczelność węży i kasowaliśmy błędy ale jak dziś znajomy ściskał ten wężyk pod kolektorem to tez pomagało - Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ