-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich, ma ktoś może na zbyciu przetwornicę Valeo 89001411 niedrogo? Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewny jesteś ze b5 jest aż takie mądre?? Wysłane z VW Teraz mam włączony cały czas ten tryp eco. Bo czytałem gdzieś że jak jest zimno to klima tak czy inaczej się nie włączy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem szczerze co robi to sprzegiełko , ale przy skrecie kierownicą w jedną i drugą strone pojawia się piszczenie, szczególnie jak dokręcam na maxa kierownicę. Podczas jazdy i lekkich skrętów nie zauważyłem takich zachowań. Do pisków dochodzą też skoki w obrotach silnika.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki, też obstawiałem pompe, tylko dziwne, bo była jakiś miesiąc temu wymieniana. Eeeee raczej nie... Płyn jest i to nawet troszkę ponad max....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, wie ktoś co to za piszczenie się wyprawia ? https://www.youtube.com/watch?v=GclCvAC5Fjc Pozdrawiam
-
Dziwny dzwięk przy skręcaniu
Witam, może ktoś będzie wiedział co się dzieję ? https://www.youtube.com/watch?v=GclCvAC5Fjc Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie, jestem nowy na forum Chciałbym spytać czy spotykacie się w Krakowie dalej. Jeśli tak to gdzie i kiedy Pozdrawiam
ikamil88
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta