Blad zwiazany z uboga mieszanka. Tak but w podloge lecz nie do odciecia. Moze wykonac jakies dodatkowe logi? W grupie 032 pokazuje 2.2 a w drugim polu 0 w grupie 15 i 16 niby same 0. Swiece wymienione na nowe ngk laser platinum.
Proszę o analizę logów http://vaglog.pl/log-002_115_118_G4cqx5k.html Benzyna i http://vaglog.pl/log-002_115_118_jO2b4.html Lpg. Auto na ogół pali i jeździ co może być nie tak? Filtr paliwa i od Lpg wymienione, świece wymienione na NGK PFR6Q Laser Platinum
Witam. Proszę o analizę Logów. Co jest nie tak? http://vaglog.pl/log-002_115_118_G4cqx5k.html benzyna i http://vaglog.pl/log-002_115_118_jO2b4.html LPG pomyliłem dział chodzi o A4 b5
Witam. Po skanowaniu vagiem w Climatroniku ukazały mi sie błędy nie związane raczej z klimatyzacją. http://www.directupload.net/file/d/4067/wdhuawp6_jpg.htm
Miał ktoś może ten sam problem? Ktos potrafi rozkodować te błędy? Auto ogolnie dobrze jedzie. check itp nie wyskakuje.