Treść opublikowana przez marcinsw17
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Czesc, chcialbym podniesc tyl mojej a4 b7 1.8T Quattro Avant. Jaki zestaw musial bym nabyc?
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Daj na siebie jakis namiar to pogadamy
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Dev. Masz moze nr. rurek hamulcowych laczacych sie z wezem elastycznym dla zacisku 973/974?
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Dzieki ?
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
A4 b7 1.8T Quattro robie swap na zaciskach 973/4
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Dev a jaka tarcza?
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Witam. Jaka tarcza i klocek pasuje pod zaciski 973/974? jarzmo 716 AUDI-A6-C6-A4-B6-B7-ZACISKI-PRZEDNIE-320-MM-Producent-czesci-Audi-OE.jfif
-
Sprzeglo 1.8t
a komplet z dwumasą?
-
Sprzeglo 1.8t
Jaki nr. Zestawu od AWX do b7 bfb Q 6B
-
Jakie dystanse do felg 7,5x17 ET 45 A4 B7 ?
Odswieze dla potomnych dla kol 225/45/17 7,5j ET 56 dystans na tyle 25mm otwor na piaste 57,1mm a wyglada to tak na przod 20mm
-
[A4 B6] Felgi 7,5Jx17H2 ET56 Opony 225/45 R17
Czyli a4 b7 dla 225/45/17 et 56 7.5J dystans przod 17mm i tyl 20mm da taki efekt jak na zdjeciach powyzej?
-
Poduszka silnika z b5 do b7
Witam. Czy podejdzie do b7 1.8t poduszka prawa z b5 1.8t ? Poduszka b7 o nr. 8E0 199 382 J a z b5 o nr. 8D0 199 382 B
-
Nie dziala ori adapter ipod
Temat ogarniety. Kupilem na alledrogo inny adapter i dziala. Nie musialem nic kodowac. Moze komus pomoze. Dodam ze za kompet dalem 50zl. Nie kupowac ori adaptera bo nikomu nie chodzi.
-
Nie dziala ori adapter ipod
Mialem zamawiac drugi ale skoro na dwoch nie dzialao z roznymi ipodami to chyba nie ma sensu
-
B6 1.8T problemy z nową instalacją lpg (kontrolka silnika)
Jedz tam gdzie wystroja po korektach a nie na pale auto kalibracja
-
Nie dziala ori adapter ipod
Jakies pomysly?
-
Nie dziala ori adapter ipod
Czesc. Mam problem z ori adapterem do ipoda pod concert 2. Po podlaczeniu ipoda nic sie nie uruchamia. Ipod to nano 2 gen. Probowalem kodowac zmieniarke i wyskakuje blad 00857 CD changer unit r41 No Communications. Moze ktos mial ten problem. Pozdrawiam
-
[BFB] filtr paliwa
Ja mam bfb 2006r z Quattro i mam 3 krocce nr. 4f0 201 511 D. Ja wymienialem filtr bo na zimnym odpalal za drugim razem, mimo tego ze na listwie 3,5bar a po rozruchu 4bar. Moze te info. komus pomoze.
-
1.8 T ANB - Błąd 1735
inna przeplywka logi na pb http://vaglog.pl/log-002_032_033_5FjtjTN.html i na lpg http://vaglog.pl/log-002_032_033_kV0iK.html
-
1.8 T ANB - Błąd 1735
Sprawdzalem plakiem szczelnosc i nic nie znalazlem. Probowalem tez woda z plynem i tez nic nie widac. Dolot raczej szczelny. Czekam na izopropanol sprobuje wyczyscic przeplywke i wrzuce logi na pb. Odme jeszcze wyczyszcze/wymienie bo cala z oleju.
-
1.8 T ANB - Błąd 1735
statyczne na lpg http://vaglog.pl/log-002_032_033_p0mMi.html i dynamiczne na lpg http://vaglog.pl/log-002_032_033_ib85Fqy.html
-
1.8 T ANB - Błąd 1735
Przeplywke nowke cos ok 400zl czy uzywke warto?
-
1.8 T ANB - Błąd 1735
Zrobie logi to sie okaze:-)
-
1.8 T ANB - Błąd 1735
Na odcinku kat tlumik laczenie mocowanie na 3 sruby
-
1.8 T ANB - Błąd 1735
Blad 17536 fuel trim bank 1 mult system too lean