Witam, chciałbym sie doradzić jak zregenerować tunel (plastki, półeczka) który jest połączony wraz z mieszkiem i gałką zmiany biegów. Jest troche ten plastik porysowany. W jaki sposób mógłbym kosmetycznie to po prawić?? No i najważniejsze zdemontować bo nie robiłem tego jeszcze a wole nic nie po psuć!
Oryginalny oczywiście. I co można poczynić żeby naprawić jeśli jest możliwość. Bo szczerze powiem nie miałem w poprzednim aucie takiego problemu. A na car audio nie znam się.
Witam mam pewien problem, zauważyłem że tylni z półki głośnik pierdzi przy muzyce z basem, ustawiałem w radiu bo mam zmienione. Dalej po pierdza sobie że tak powiem, jaka może być przyczyna??
Dzięki wielkie koledzy za informacje :-) macie może jakieś przekroje żeby namierzyć taki przewód po oznaczeniu? Żeby nie wyciągać go w najgorszy wypadku? Mam nadzieję,że to tylko przetarcie jest okaże się w praniu.
Witam czy mógłby ktoś pomóc w sprawie przewodów klimatyzacji które są na dole przy prawym kole, objęte są taka guma która ich trzyma koło siebie jeden z nich na części aluminiowej jest trochę płaski najwidoczniej wcześniejszą właścicielką gdzieś lekko zaczepiła bo osłony silnika i skrzyni nie ma a zakładałem dzisiaj z mechanikiem i zauważyliśmy to. Nie ma żadnego pęknięcia na nim. Czy to będzie przeszkadzać w pracy klimatyzacji? Jestem nowy na forum, od tygodnia mam audi a4b5 2000r. 1.9 afn. W jakiej temperaturze włącza się Klima? Bo jak chciałem zobaczyć w garażu to poniżej 19 stopni na klimatroniku pokazuje mi. LO.