Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przewody klimatyzacji


vega25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy mógłby ktoś pomóc w sprawie przewodów klimatyzacji które są na dole przy prawym kole, objęte są taka guma która ich trzyma koło siebie jeden z nich na części aluminiowej jest trochę płaski najwidoczniej wcześniejszą właścicielką gdzieś lekko zaczepiła bo osłony silnika i skrzyni nie ma a zakładałem dzisiaj z mechanikiem i zauważyliśmy to. Nie ma żadnego pęknięcia na nim. Czy to będzie przeszkadzać w pracy klimatyzacji? Jestem nowy na forum, od tygodnia mam audi a4b5 2000r. 1.9 afn. W jakiej temperaturze włącza się Klima? Bo jak chciałem zobaczyć w garażu to poniżej 19 stopni na klimatroniku pokazuje mi. LO.

Edytowane przez vega25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przewód cały i szczelny to będzie chodziło. W b5 klimatyzacji nie załączysz jak temperatura wynosi +5 lub mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klima powinna załączyć się już bodajże w +5*C może mieć to lekki wpływ na prace klimatyzacji poprzez obniżenie jej sprawność ale jeżeli nie zaobserwujesz ze jest strasznie słaba to na spokojnie poszukaj sobie przewodu i wtedy coś myśl bo dostępność tych przewodów jest strasznie słaba i strasznie się za nie cenią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie koledzy za informacje :-) macie może jakieś przekroje żeby namierzyć taki przewód po oznaczeniu? Żeby nie wyciągać go w najgorszy wypadku? Mam nadzieję,że to tylko przetarcie jest okaże się w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do klimatyzacji na sprawdzenie czy masz w układzie czujnik???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...