-
Uszkodzony czujnik G17 a bloki pomiarowe grupy 6
nowy sam czujnik i to pare razy..
-
Uszkodzony czujnik G17 a bloki pomiarowe grupy 6
ktory czujnik chcesz kupic ten pomiedzy zderzakiem a chlodnica ? jak tak to ja go wymianialem pare razy i czasem trzymalo ok czasem nie ...
-
Uszkodzony czujnik G17 a bloki pomiarowe grupy 6
tak jesli pokazuje ci - 49 to jest przyczyna tak jak u mnie musze sam sie umowic do elektryka bo mnie to denerwuje... tak na wyswietlaczu licznika
-
Uszkodzony czujnik G17 a bloki pomiarowe grupy 6
mam ten sam problem wymienilem czujnik temper zewnetrznej i czasem trzymie dobra temperature a czasem leci na -50 i nie dziala klima;/
-
Obroty co do prędkości
600 zl wymiana skrzynia 500 stety albo niestety ale jak narazie jest wszystko wporzo to sie oplacalo;)
-
Obroty co do prędkości
no to ładnie Ci tam dmucha ale ja mama silnik AFN a nie AJM a to troche roznicy jest ;d, juz zmienilem skrzynie i jest o wiele lepiej tak jak pisaliscie 5 bieg 98-100 super chodzi skrzynia DHF.
-
Obroty co do prędkości
Dzieki za wypowiedzi macie u mnie dooobre piwo;))
-
Obroty co do prędkości
Jeszcze mam jedno pytanko skrzynia DHF bedzie "dobra" zamiast tej EEN ? ma ktos moze taka w swoim Aucie zeby cos powiedziec wiecej o niej
-
Obroty co do prędkości
heh dokładnie jak jade na 5tym biegu 2 tysiace obr tak 75/80 :/
-
Obroty co do prędkości
nie ma zle portfelowi, wcale duzo nie pali teraz zimą to jakies 6-8L nie ma tragedi tylko jazda nie jest zbyt komfortowa chodzi mi o ruszanie:p
-
[AFN] jaka skrzynia kompatybilna z EEN?
Popatrz na Olx na allegro tez są, sam zaczynam szukac cos nie zajechanego;q
-
Obroty co do prędkości
Jeszcze nie pytałem, taką kwote mi powiedział mechanik za samą wymiane troche mnie to odstraszyło ale musze nad tym pomyśleć , dzieki za rady:)
-
Obroty co do prędkości
nie trzeba z jedynki ruszac:p ale biegi zmienia sie jak w f1 xd a auto stoi w miejscu, wlasnie sie zastanawiam nad tą skrzynia EEN ale sama wymiana 700zl + skrzynia jak patrze tak koło 400-500 jest sens robic?
-
Obroty co do prędkości
Cześć mam taki problem i chcialem sie was poradzić, z tego co wiem mam skrzynie biegów z benzyniaka;/ w 1.9 110km i przy 5-tym biegu 2 tyś obrotów jade jakies 75/80km/h bardzo malo chyba co? ;/ i teraz nie wiem czy lepiej jest sie bawic w zmiane skrzyni biegów na taka co powinna być czy zostawić to jak działa dobrze i pójść na łatwizne i wgrać mape do silnika inna tak zeby o te 20km/h wiecej jechało;q boje sie co do skrzyni ze zaczne kąbinowac i sie bedą sypały a ostatnio duzo jeżdżę i żyłować go na 3000/3100 obrotów zeby osiagnac te 100/110 km/h to jest przesada, co wy o tym myślicie?
Myszor13
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta