Treść opublikowana przez Piteero
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
To z tym momentem przesadziłem, ok
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Heh no sam zobaczę jak uda mi się kupić
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Ta. Ja swego czasu jeździłem Hondą Accord sedan z '99. Silnik 2.0 147km i 185nm. Może nie są to jakies wybitnie sportowe dane ale Hanka i tak dawała radę. I to o czym chcę powiedzieć, to: strasznie prowokowała do depnięcia pedału gazu. To jakbym miał 190kucy z turbinka i pewnie z 350nm to wir w baku i kuniec Może ten słabszy motor 163km i 225nm mniej by prowokował do ostrzejszej jazdy
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Haha 220. To o czym my tu mowimy Panie :-P ja sie o motor 163konny w b7 pytam ;-) jesli wogole znajde dobry egzemplarz.
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Widze ze wypowiadaja sie tez uzytkownicy motorow 190konnych. To wiadomo, ze spalanie bedzie wieksze.
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Panowie ja właśnie przymierzam się do zakupu A4 B7 1.8T 163km i zagazowanie go i trochę szokujecie mnie tym spalaniem Z tego co się orientowałem poprzednio to spalanie lpg w cyklu mieszanym wychodzi ok 11,8 a tutaj piszecie o jakichś kosmicznych rzeczach. Teraz to już zgłupiałem. Jeszcze kupię diesla z tego wszystkiego